Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 63/760  
Totaal 22777 producten van ongeveer 843

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

2016 selecteerde de Klemmen van het Sluiten van de Toekenning op de Micro- Schakelaar van de Buis

Prijs Unit: US $ 0.501 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:LC
Handelsmerk:blqd
Verpakking:Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
Standaard:International Standard
Oorsprong:China
Gs-Code:853670000

12c Optische Kabel GYXTW van de Vezel van G652D de Openlucht Lucht

Prijs Unit: US $ 0.24 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE optic cable
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St PC/Upc/APC de Simplex Duplex Singlemode Kabel van het Flard van Multimode Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:ST
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:ST
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

8f Doos van de Distributie van /Cable van de Doos van het Plastic Materiaal FTTH de Openlucht Eind

Prijs Unit: US $ 6.0-13.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FTB-8D
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YUEYOU

DIN Fiber Optic Connectors voor FTTX

Prijs Unit: US $ 1.1-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:DIN
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:DIN
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Audio Hefboom 24mm van de Output de Schakelaar van de Optische Vezel van de Kabel van de Vezel van ...

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:LP-24-F00PE-P01 LP-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10g SFP+ Optische MultiWijze 300m van de Zendontvanger (phy-31192-5L2)

Prijs Unit: US $ 55.0-60.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PHY-31192-5L2
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Unit Packge Size: 238*192*87mm, 10PCS/CTN

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Dielectrico Autosoportado 12/24 Kabel van de Optische Vezel van Hilos ADSS

Prijs Unit: US $ 0.2-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP

Model No:ADSS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

1X3 Single Mode Tree Fiber Coupler van SA Connector

Prijs Unit: US $ 7.55-8.85 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SSTC-13-13-00-E-3-10-B2-SA
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van de Vezel van Siglemode van Sc/APC de Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC/APC
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Simplex Singlemode Schakelaar van de optische Vezel LC

Prijs Unit: US $ 0.28 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module

De waterdichte Optische Schakelaar Lbk12/8mm van de Vezel met 2*Clips

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP, EXW

Model No:LBK
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

De OpenluchtInstallatie van de Kern GYTC8S 2-288 van de Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYTC8S fiber optical cable
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Kern:Multicore

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mu PC/Upc het Simplex Duplex Singlemode Koord van het Flard van Multimode Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:MU Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van de Vezel van Takfly FC Upc de Optische Snelle

Prijs Unit: US $ 1.58 / pcs
MOQ: 1 pcs

Model No:FC APC Fiber Optical Fast Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC Beëindiging van de Schakelaar van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.52-0.55 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FCA
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lid van de Sterkte van het Garen van het glas 12 Optische Kabel van de Vezel van Kernen Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.3-0.7 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GYFTY-G
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Levering van de Macht van de Convertor van de Media van de optische Vezel de Interne 1000Mbps ...

Prijs Unit: US $ 20.0-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:Mc1004sc
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Directe Begraven Singlemode Kabel van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.126-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

1X2 Multi Mode Fused CATV Coupler van lc-FC Connector

Prijs Unit: US $ 6.32-8.75 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SMMC-12-83-00-OM1-02-XX-A9-XX
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode Optische Schakelaar van de Vezel SC/PC Siglemode

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC/PC
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Simplex van de Schakelaar van Multimode Vezel van Sc het Optische

Prijs Unit: US $ 0.26 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module

Fig. 8 Structuur GYTC8S van de Kabel van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYTC8S fiber optic cable
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Kern:Multicore

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mpo-MPO plus Singlemode Optische Kabel van Multimode Vezel

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO Plus
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

24 Optische Kabel van de Vezel van het Lid van de Sterkte van kernen Singlemode Niet-metalen ...

Prijs Unit: US $ 0.3-0.7 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GYFTY-G
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

IP67 3 de Schakelaar van de Macht van de Speld voor Industriële Apparatuur

Prijs Unit: US $ 7.1-7.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LP-24-C03PE-01-001, LP-24-J03SX-01-001
Toepassing:Vermogen,Auto,RF,Audio & Video,PCB,Magnetronoven,FPCUHF
Handelsmerk:Cnlinko
Verpakking:10PCS/Small Box, 100PCS/Middle Box, 240PCS/Carton
Standaard:CE, CCC, ROHS, IP67, UL, ISO9001
Oorsprong:Shenzhen China

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De directe Begraven Gepantserde Singlemode Optische Kabel van de Vezel 8core

Prijs Unit: US $ 0.126-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

De enige Snelle Schakelaar van Sc van de Vezel van de Wijze

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:passive components
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

PLC Splitter 1X4 LC Connector van FTTH Gpon Fiber Optical

Prijs Unit: US $ 13.85-16.75 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SPLC-14-2-09-09-10-E3-LU
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van de Vezel van Sc de Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index