Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 69/762  
Totaal 22844 producten van ongeveer 815

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De beste PLC van het 1:8 van de Prijs Doos van de Beëindiging van de Vezel van de Schakelaar van Sc ...

Prijs Unit: US $ 6 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT

Model No:FDB-08C
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box

De Schakelaar van het Blok van het gas/van het Water, de Waterdichte Optische Schakelaars van de ...

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:LBK 12/10mm
Gebruik:Telefoon,ComputerMobiele telefoon
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:ISO,RoHSGS

koord van het Flard van de Vezel van Sm van het Jasje van pvc st-St van 3m het Optische

Prijs Unit: US $ 0.9-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:STST-SMSX-03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

SFP+ Compatibel 10GBASE-Zr 1550nm 80km van de Zendontvanger sfp-10g-Zr

Prijs Unit: US $ 390.0-435.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-ZR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Sc/LC/St mmVezel Optische Patchcord (OM1/OM2/OM3/OM4)

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-MM
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Simplex Optische Schakelaar van de Vezel LC Siglemode

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Prijs van de Kabel van de Vezel 12core van SWA van de Vezel GYXTW van Fujikura van Fiberhome de ...

Prijs Unit: US $ 0.12-0.32 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Uitstekende kwaliteit van de Schakelaars van de Kappen van het Eind Microduct

Prijs Unit: US $ 0.451-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Handelsmerk:blqd
Verpakking:Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
Standaard:International Standard
Oorsprong:China
Gs-Code:391740000
Productiecapaciteit:500000PCS/Month

Schakelaar van Sc Sm Easyconn Fic van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.7-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC(PC)
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10gbase-ER van uitstekende kwaliteit SFP+ 1550nm 40km Optische Zendontvangers sFP-10g-ER

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-ER-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel LC/APC Siglemode

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vrouwelijke Schakelaar van de Contactdoos RJ45 CAT6 RJ45 Connector/RJ45 van de Gegevens van de ...

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:LP-24-RJ45-P01 LP-24-RJ45-S01
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC Singlemode Vlecht 12packed 0.9mm

Prijs Unit: US $ 0.55-0.65 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DT SCPC Pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Beschermde Rechte Schakelaar Microduct

Prijs Unit: US $ 0.501 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Handelsmerk:blqd
Verpakking:Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
Standaard:International Standard
Oorsprong:China
Gs-Code:853670000
Productiecapaciteit:500000PCS/Month

Lc-LC het DuplexOm3 Koord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:LC OM3 DX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel LC Uniboot

Prijs Unit: US $ 0.9-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC
Structuur:SC
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

XFP Compatibele Zendontvanger 10GBASE-LR 1310nm 10km

Prijs Unit: US $ 72.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP-10GLR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Simplex Optische Schakelaar van de Vezel LC/APC Siglemode

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Schakelaars van de Vezel van de Stop van de Vezel van de Convertor van media de Optische ...

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:DH-24-F00PE-P01 DH-24-F00SX-S01
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Lassen

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Openlucht Kabel 2-48f met Zelfstandige Structuur voor LuchtGebruik

Prijs Unit: US $ 0.3 / Metro
MOQ: 2 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYXTC8S
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ROHS, CE

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

100% testte 1612/10 Schakelaar van Microduct van het Reductiemiddel van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:BRE
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

Koord LC/Upc-LC/Upc van het Flard van de vezel het Optische - mm om3-Dx

Prijs Unit: US $ 1.95-2.15 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:LC/UPC-LC/UPC -MM OM3-DX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

GLC-FE-100LX Compatibele SFP Zendontvanger 100BASE-LX 1310nm 15km

Prijs Unit: US $ 14.0-18.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100LX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Gemaakt in Koord van het Flard van de Vezel van China MTP/MPO het ...

Prijs Unit: US $ 5.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTP/MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optische LC 2.0mm Schakelaar Sx

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:lc sx connector
Handelsmerk:KOC
Verpakking:100PCS/Bag
Standaard:2.0MM, 3.0MM, 0.9MM
Oorsprong:Made in China
Productiecapaciteit:100000000k/Month

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC 0.9mm 2.0mm Fiber Optic Connector

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Wijze Sc-LC die de Optische Kabel Patchcord conditioneren van de Verbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.5-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-2-SU-LU-D-3-0-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van de Vezel van de Stop van de vezel de Optische Elektro Optische Vrouwelijke

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:LP-24-F00PE-P01 LP-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

24core Losse Buis Openlucht Lucht Zelfstandige GYTC8S van de Kabel van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYTC8S
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ROHS, CE

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard RJ45-RJ45 UTP Cat5e

Prijs Unit: US $ 0.5-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Cat5e
Toepassing:LAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index