Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 69/760  
Totaal 22778 producten van ongeveer 690

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

GYTY53 de gepantserde Kabel van de Vezel van de Optische Kabel van de Vezel Dubbele Openlucht

Prijs Unit: US $ 10 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYTY53
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc-Sc/Upc Singlemode DuplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 2.5-2.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FCA, EXW

Model No:LC-SC SM Duplex patch cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De vrouwelijke RJ45 Waterdichte Schakelaar Ethernet van de Stop

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DH-24-RJ45-P01 DH-24-RJ45-S01
Werk frequentie:Lage frequentie
Certificering:RoHS,CEISO9001
Toepassing:UHF,FPC,MagnetronAuto
Oppervlakte behandeling:Vernikkelen
Handelsmerk:Cnlinko

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Toebehoren van de Vezel van de Montage van Hantang de Plastic Optische, Optische, de Micro- ...

Prijs Unit: US $ 0.501 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Handelsmerk:blqd
Verpakking:Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
Standaard:International Standard
Oorsprong:China
Gs-Code:853670000
Productiecapaciteit:500000PCS/Month

LC Multimode Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optic Patch Cord LC/PC-ST/PC Sm Duplex LSZH 3.0mm

Prijs Unit: US $ 1.95-2.15 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:DTPPLCPSTPSMDX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Enige Wijze 6 Kern GYXTW van de Kabel Amored van de vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.24 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

100% testte H100% Tested Highquality Microduct Connector 8/5mm, 12/10mm, 14/10mm, 16/12mm

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP

Model No:str
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

IP65 LAN van Ethernet RJ45 LAN Schakelaar/RJ45 8p8c Schakelaar

Prijs Unit: US $ 3.8-4.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:YT-RJ45-JSX-21-002
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc Sm of mm of APC Fiber Optic Connectors

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC-FC/APC de simplexKabels van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:FC/APC
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed
Standaard:CE, ROHS
Oorsprong:China
Gs-Code:854470000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord LC/PC-ST/PC mm DuplexLSZH 3.0mm van het Flard van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1.95-2.15 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:DTPPLCPSTPMMDX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Kabel van de optische Vezel GYXTW met de Parallelle Gepantserde Draad van het Staal

Prijs Unit: US $ 0.24 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE optic cable
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaars van Microduct van het Einde van het eind (EST)

Prijs Unit: US $ 0.451-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:EST
Certificering:SGS,RoHSISO
Gebruik:Kabel
Kleur:Duidelijk
IP-klasse:IP68
Head Code:Circulaire

Snelle Schakelaar van de Optische Vezel van Sc Singlemode Simplex

Prijs Unit: US $ 0.7-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Sc SX Fic Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

DIN/PC de Optische Schakelaar van de vezel met Witte Laars

Prijs Unit: US $ 1.2-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DIN/PC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

IP65 het waterdichte Comité van de Schakelaar USB zet Schakelaar USB op

Prijs Unit: US $ 9 / Set
MOQ: 100 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LP-24-USB3.0-P01 & LP-24-USB3.0-S01
Handelsmerk:CNLINKO
Verpakking:10PCS/Small Box, 100PCS/Middle Box, 240PCS/Carton
Standaard:CE, CCC, ROHS, IP67, ISO9001
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:8536909000

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord LC/APC-LC/Upc Sm van het Flard van de vezel OS2 9/125 Simplex

Prijs Unit: US $ 2.1-2.5 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:DTPCLCALCUSMSX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De directe Vezel Optische GYTY53 van de Wijze van de Kern van de Kabel 4/6/12 van de Begrafenis ...

Prijs Unit: US $ 10 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYTY53
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De DuplexKabel van de Vezel van Klemmen MTP mannelijk-LC 40g

Prijs Unit: US $ 15 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTP-LC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Uitstekende kwaliteit van de Schakelaars van het Einde van /End van de Kappen van het Eind Microduct

Prijs Unit: US $ 0.451-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:EST
Handelsmerk:blqd
Verpakking:Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
Standaard:International Standard
Oorsprong:China
Gs-Code:391740000

FC de Optische Schakelaar van Singlemode of Multimode Vezel

Prijs Unit: US $ 0.55-0.65 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC-Sc/Upc Sm OS2 9/125 SimplexKoord van het Flard

Prijs Unit: US $ 2.1-2.5 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:DTPCLCASCUSMSX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Geleverde het Type van Soldeersel van de schakelaar verstrekt de Schakelaar van 3pin

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:LP-24-C03PE-01-001 LP-24-J03SX-01-001
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Elektrisch geleidend
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Kabelboom

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Enige Wijze van de Kern van de Optische Kabel GYTY53 4/6/12 van de vezel

Prijs Unit: US $ 10 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYTY53
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:LC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van uitstekende kwaliteit 1210/8mm, Schakelaars van het Reductiemiddel voor Micro- Buis, ...

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:BRE
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

Singlemode Sx FTTH Snelle Schakelaar van Sc

Prijs Unit: US $ 1.7-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC(PC)
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC Singlemode/Optische Schakelaar van Multimode Vezel

Prijs Unit: US $ 0.55-0.65 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van Sm van Sc/APC-LC/Upc het Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 2.1-2.5 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:DTSCALCUSMSX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Figuur 8 Zelfstandige Kabel GYTC8S met Sterkte Met grote trekspanning

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYTC8S
Verbindingsstructuur:SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index