Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 7/763  
Totaal 22877 producten van ongeveer 788

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Schakelaar van Microduct van het Reductiemiddel van de vezel de Optische, de Micro- Optische Kabel ...

Prijs Unit: US $ 0.907-1.008 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:BRE
Handelsmerk:blqd
Verpakking:Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
Standaard:International Standard
Oorsprong:China
Gs-Code:39174000

De zwarte Kabel van de Optische Vezel

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Changzhou HITEK Electronics Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/MTP Om3 50/125 Kleur van Patchcord Aqua van de Vezel

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO 12C OM3
Bedrading Devices:DDF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de Optische Schakelaar van de vezel voor de Assemblage van de Kabel

Prijs Unit: US $ 0.9-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC
Structuur:SC
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van het Metaal van de vezel de Optische/de MultiTypes van Schakelaar van de Kabel van de ...

Prijs Unit: US $ 18.5-18.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:DH-24-F00PE-P01, DH-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St Fiber Optic Connector Cable Adapter

Prijs Unit: US $ 0.1-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-A-S-S-S-ST-FPC-ST-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar LC 2.0mm van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C0102
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Openlucht Communicatie van Armoed van de Band van het Staal Kabel

Prijs Unit: US $ 0.15-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Schakelaars van de Schakelaar/van de Buis van de Kabel van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP

Model No:STR
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

Snelle Schakelaar van de Vezel van de Wijze van de levering FTTH de Enige met Sc

MOQ: 1000 pieces

Model No:Quick connector
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:OEM

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LSZH Sc/APC-Sc/APC 3.0mm 6m 9/125um G652 Sm Sx het Optische Koord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:G652 Fiber Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

IP67 Types van Schakelaar van de Kabel van de vezel de Optische voor Automobiel

Prijs Unit: US $ 18.8-19.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:DH-24-F00PE-P01, DH-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter van de Schakelaar van de Kabel van de Vezel st-St de Optische

Prijs Unit: US $ 0.194-0.223 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-A-S-S-S-ST-FPC-ST-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar LC 0.9mm 2.0mm 3.0mm Om3 Aqua

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C010923
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van Optica van de Vezel van Odc het Waterdichte

MOQ: 1 Piece

Model No:ODC-2 core
Toepassing:Computer
Materiaal:Optical Fiber
Kenmerken:Waterdicht
Vorm:Ronde
Computer Cable Type:Monitor Cable

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van Vezel 50 125 van de Band van het staal de Gepantserde Multimode Optische

Prijs Unit: US $ 0.2-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

(De gele) Schakelaar van het Blok van het gas, Verzegelende Schakelaars van de Kabel van de Vezel ...

Prijs Unit: US $ 0.93-1.033 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:LBK
Handelsmerk:blqd
Verpakking:Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
Standaard:International Standard
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

LC de Optische Schakelaar van de vezel voor de Assemblage van de Kabel

Prijs Unit: US $ 0.28-0.38 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:lc
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Blauw Sm 0.9mm 2.0mm en 3.0mm van de Schakelaar LC van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C01U923
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Instalacion Subterranea Armadura 24 de Kabel van 48 Hilos FO

Prijs Unit: US $ 0.15-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

De Schakelaar van het Blok van het gas (gele ring), Verzegelende Schakelaars 5/3.5mm van de Kabel ...

Prijs Unit: US $ 0.93-1.033 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:LBK
Handelsmerk:blqd
Verpakking:Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
Standaard:International Standard
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

3.0mm st-ST 2 Kabels van het Flard van de Vezel van Kernen de Optische

MOQ: 1 Piece

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel MTRJ voor de Assemblage van de Kabel

Prijs Unit: US $ 0.55-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:MTRJ
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MT-RJ
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

IP67 de Optische Kabel van de vezel met de Vezel van de Schakelaar Connectors/LC Optisch voor de ...

Prijs Unit: US $ 3.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:DH-24-F00PE-P01, DH-24-F00SX-S01
Handelsmerk:Cnlinko
Verpakking:10PCS Per Package and 100PCS Per Carton
Standaard:CE, ROHS, CCC, ISO9001: 2008 Standard.
Oorsprong:Guangdong China
Gs-Code:8536909000

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De enige Kabel van de Vlecht van de Vezel van de Schakelaars van de Wijze LC Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-LC
Handelsmerk:Seifree
Verpakking:Plastic Bag
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Wuhan, Hubei
Gs-Code:85367000

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Beige van de Schakelaar LC mm van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C01U0923
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van het Blok van het gas (gele ring), Verzegelende Schakelaars 10/6mm van de Kabel ...

Prijs Unit: US $ 0.93-1.033 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:LBK
Handelsmerk:blqd
Verpakking:Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
Standaard:International Standard
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

2.0mm Multimode Kabel van het Flard van de Vezel lc-LC Optische met Jasje LSZH

MOQ: 1 Piece

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De hete Optische Kabel /Fibra Optica van de Vezel van de Band van het Staal van de Verkoop GYTS ...

Prijs Unit: US $ 0.15-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC

3.0mm Mini Cable met MPO Fiber Optic Connector

Prijs Unit: US $ 1.9-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:MPO
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Lichtbron TYPE:Laser
Handelsmerk:KOC

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index