Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 7/791  
Totaal 23725 producten van ongeveer 1031

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Schakelaar van het Blok van het gas, de Stop van de Kabel, Verzegelende Schakelaars van de Kabel ...

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP, EXW

Model No:lbk
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

FTTH Vezel Optische D4 aan Kabels van het Flard LC de Veelvoudige SM

Prijs Unit: US $ 2.0-10.0 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:PN-009
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Prijs van de Kabel van de Schakelaar/van de Vezel van het Koord van het Flard van de vezel de ...

Prijs Unit: US $ 10.0-20.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:DH-24-F00PE-P01, DH-24-F00SX-S01
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het meeste Koord van het Flard voor Auto

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: CFR, CIF, EXW

Model No:1355532-3
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Lichtbron TYPE:LED
Handelsmerk:HUIYUAN

Optische 1X8 PLC SC/PC/Upc/APC van de vezel Splitser

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PLC
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Plastic Bag Packing
Oorsprong:China (Mainland) Guangdong Dongguan
Gs-Code:8544700

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SMF/enige Wijze 1 de Optische Kabels van de Vezel van de Kern met de Schakelaars van Sc

Model No:GNT-5805B
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen Itooner Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

De optische Prijs van de Kabel van de Vezel/van de Communicatie van de Kabel van de Gegevens van de ...

Prijs Unit: US $ 200.0-400.0 / Roll
MOQ: 10 Rolls

Model No:optic fiber cable price
Toepassing:Geneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

PLC van de Plastic Doos van de Telecommunicatie van Gpon 1X4 Splitser voor Pon/LAN/FTTX

Prijs Unit: US $ 5.5-11.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1X4 PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Optische Lint van de Vezel van de Leverancier van China/Ronde Kabel voor Schakelaar MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode 50 de Optische Kabel van 125 Vezel van Fabrikant

Prijs Unit: US $ 0.05-0.15 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYFJH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,CEISO9001

Het goede Koord FC van het Flard van de Vezel van de Prijs lc-FC Duplexmm Optische aan Om1 de ...

Prijs Unit: US $ 0.1-0.69 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:OM1 Fiber cables
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter van de Schakelaar van de Kabel van de Vezel van FC/Upc Sc/Upc de Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-C-S-S-S-FC-FPC-SC-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Kabel van de Vezel van de Band van het staal de Gepantserde/Cables DE Fibra Optica

Prijs Unit: US $ 0.15-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

2017 Vastgehaakte Vezel 25mm60mm van het Staal

Prijs Unit: US $ 590.0-980.0 / Ton
MOQ: 1 Ton

Model No:Steel Fiber
Handelsmerk:china coal
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:SGS, ISO, CE, 0.12/6
Oorsprong:Shandong Provice, China
Gs-Code:73021000

Schakelaars van de Kabel van de Vezel van de buis de Optische, de Optische Koppeling van de Vezel, ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 3000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:STD
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:FC
Vorm:Circulaire

De Schakelaars van de Kabel van de Optica van de vezel/Communicatie van de Optische Vezel ...

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:LP-24-F00PE-P01, LP-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

PLC APC van Sc 1X8 de Mini Optische Splitser van de Vezel

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PLC
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Plastic Bag Packing
Oorsprong:China (Mainland) Guangdong Dongguan
Gs-Code:8544700

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van de Vezel van Gystzs/van de Communicatie van de Kabel van de Gegevens van de ...

Prijs Unit: US $ 200.0-400.0 / Roll
MOQ: 10 Rolls

Model No:GYSTZS Fiber Optic Cable
Toepassing:Geneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC de Optische Snelle Schakelaar van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.6-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:C01QS
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

PLC van de Plastic Doos van de Telecommunicatie van Gpon 1X16 Splitser

Prijs Unit: US $ 5.5-11.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1X16 Plastic Box PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van Multimode Vezel van het lint met Schakelaar MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LSZH Sc/APC-Sc/APC 3.0mm 6m 9/125um G652D Sm Dx het Optische Koord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:G652D Fiber Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC-St Fiber Optic Cable Adapter Connector

Prijs Unit: US $ 0.1-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-C-S-S-S-FC-FPC-ST-FPC
Handelsmerk:Seifree
Verpakking:Carton
Standaard:passive optical devices
Oorsprong:Wuhan, Hubei
Gs-Code:85367000

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht licht-Gepantserde Kabel van de Optische Vezel Unitube

Prijs Unit: US $ 0.2-0.3 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De blauwe Schakelaar van de Vezel van PC LC/Singelmode van de Kleur Simplex

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:LC/PC SM SX
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Losse Communicatie van het Lid van de Sterkte van het Metaal van de Buis Kabel

Prijs Unit: US $ 0.15-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Dynamische Waterdichte Enige Wijze 1 de Optische Kabels van de Vezel van de Kern met de Schakelaars ...

Model No:GNT-5825B
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen Itooner Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Openlucht Diëlektrische ADSS 24/48 de Vezeloptische Kabel van Kernen

Prijs Unit: US $ 0.2-0.6 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:ADSS-Single jacket
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Certificaat:RoHS,CEISO9001

Schakelaars Ethernet van de Schakelaar/van de Vezel van de optische Kabel de Optische voor de ...

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:DH-24-F00PE-P01, DH-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optisch in het Huis van de Schakelaar van de Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP, EXW

Model No:fiber cable connector
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index