Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 7/764  
Totaal 22896 producten van ongeveer 915

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

MPO/MTP om de Optische Schakelaar van de Vezel voor Mini 3mm Kabel

Prijs Unit: US $ 0.1-0.15 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

PLC van de Telecommunicatie van Gpon 1X64 de Plastic Doos van de Splitser

Prijs Unit: US $ 3.6-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1X64 PLC Splitter Plastic Box
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Diëlektrische Optische Kabel van de Vezel van 24 Kernen Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.2-0.6 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:ADSS-Single jacket
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Certificaat:RoHS,CEISO9001

St Fiber Optic Connector Cable Adapter

Prijs Unit: US $ 0.1-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-A-S-S-S-ST-FPC-ST-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

optische Kabels van de Vezel Sc-Sc van 2.0mm de Simplex Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.8-1.4 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:56
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische 1X8 PLC SC/PC/Upc/APC van de vezel Splitser

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PLC
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Plastic Bag Packing
Oorsprong:China (Mainland) Guangdong Dongguan
Gs-Code:8544700

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Prijs van de Kabel van de Vezel/van de Communicatie van de Kabel van de Gegevens van de ...

Prijs Unit: US $ 200.0-400.0 / Roll
MOQ: 10 Rolls

Model No:optic fiber cable price
Toepassing:Geneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van het Blok van het gas, de Stop van de Kabel, Verzegelende Schakelaars van de Kabel ...

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP, EXW

Model No:lbk
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

LC 2.0mm de Duplex Optische Schakelaar van de Vezel met Metalen kap

Prijs Unit: US $ 1.3-1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HJ-04007-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Optische Kabel van de Vezel van de Band van het staal de Gepantserde/Cables DE Fibra Optica

Prijs Unit: US $ 0.15-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

12cores om de Optische Kabel van de Vezel met het Centrum van de Datum van de Schakelaar MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

PLC van Blockless van de Telecommunicatie van Gpon 1X32 Splitser voor FTTH/Poncatv/Pon

Prijs Unit: US $ 3.6-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1X32 Blockless PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode 50 de Optische Kabel van 125 Vezel van Fabrikant

Prijs Unit: US $ 0.05-0.15 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYFJH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,CEISO9001

2017 Vastgehaakte Vezel 25mm60mm van het Staal

Prijs Unit: US $ 590.0-980.0 / Ton
MOQ: 1 Ton

Model No:Steel Fiber
Handelsmerk:china coal
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:SGS, ISO, CE, 0.12/6
Oorsprong:Shandong Provice, China
Gs-Code:73021000

Adapter van de Schakelaar van de Kabel van de Vezel st-St de Optische

Prijs Unit: US $ 0.194-0.223 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-A-S-S-S-ST-FPC-ST-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaars van de Kabel van de Optica van de vezel/Communicatie van de Optische Vezel ...

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:LP-24-F00PE-P01, LP-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het meeste Koord van het Flard voor Auto

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: CFR, CIF, EXW

Model No:1355532-3
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Lichtbron TYPE:LED
Handelsmerk:HUIYUAN

LC de Optische Snelle Schakelaar van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.6-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:C01QS
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

PLC APC van Sc 1X8 de Mini Optische Splitser van de Vezel

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PLC
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Plastic Bag Packing
Oorsprong:China (Mainland) Guangdong Dongguan
Gs-Code:8544700

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van de Vezel van Gystzs/van de Communicatie van de Kabel van de Gegevens van de ...

Prijs Unit: US $ 200.0-400.0 / Roll
MOQ: 10 Rolls

Model No:GYSTZS Fiber Optic Cable
Toepassing:Geneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaars van de Kabel van de Vezel van de buis de Optische, de Optische Koppeling van de Vezel, ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 3000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:STD
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:FC
Vorm:Circulaire

St 0.9mm de Optische Schakelaar van de Vezel met Metalen kap

Prijs Unit: US $ 0.6-0.65 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HJ-03003-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Losse Communicatie van het Lid van de Sterkte van het Metaal van de Buis Kabel

Prijs Unit: US $ 0.15-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Multimode Om3 12cores om de Optische Kabel van de Vezel met Schakelaar MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De blauwe Schakelaar van de Vezel van PC LC/Singelmode van de Kleur Simplex

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:LC/PC SM SX
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel de met grote trekspanning van het Staal van de Sterkte

Prijs Unit: US $ 590.0-980.0 / Ton
MOQ: 1 Ton

Model No:Steel fiber
Handelsmerk:china coal
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:SGS, ISO, CE, 0.12/6
Oorsprong:Shandong Provice, China
Gs-Code:73021000

Adapter van de Schakelaar van de Kabel van de Vezel van FC/Upc Sc/Upc de Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-C-S-S-S-FC-FPC-SC-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Openlucht Diëlektrische ADSS 24/48 de Vezeloptische Kabel van Kernen

Prijs Unit: US $ 0.2-0.6 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:ADSS-Single jacket
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Certificaat:RoHS,CEISO9001

Schakelaars Ethernet van de Schakelaar/van de Vezel van de optische Kabel de Optische voor de ...

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:DH-24-F00PE-P01, DH-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Snelle Schakelaar van Sc mm voor FTTH

Prijs Unit: US $ 0.6-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C02GSM2GY
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index