Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 89/762  
Totaal 22858 producten van ongeveer 737

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Het Dienblad van de Kabel van het Netwerk van de Draad van Cablofil van Ss304

Prijs Unit: US $ 5 / Metro
MOQ: 1 Metro
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:WB
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Gat:met Gat
Feature:Antimagnetisch,Lichtgewicht,StofdichtCorrosieweerstand
Oppervlakte behandeling:Warm galvaniseren
Handelsmerk:Powtech

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

96 Sluiting van de Las van de Vezel van kernen de Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:JBW
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Multi-Core
Fabricageproces:Koude persing
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Handelsmerk:OPTELEC

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Doos van de Beëindiging van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 30.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:ODF
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:Powtech
Verpakking:Carton
Standaard:12 fiber

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De kleine Klem van de Opschorting/Montage ADSS

Prijs Unit: US $ 6 / Set
MOQ: 1000 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP

Model No:AQXD-200
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTELEC
Verpakking:Wooden Case

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard MPO van de vezel het Optische met het Trekken van Ogen

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:fiber optic mpo patch cord
Toepassing:Lokale Communicatiekabel
Materiaal Vorm:Hollow Line
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Staal
Certificaat:CEISO

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De multi Interferometer van Multifiber van de Interferometer van de Vezel van de Interferometer van ...

Prijs Unit: US $ 1.0-18000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-MT
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

8 de Koorden van het Flard van de Vezel van de vezel mpo-LC Om3 Corning

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO-LC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Convertor van de Media van de Vezel van Takfly 10/100mpbs St de Dubbele

Prijs Unit: US $ 9.5-16.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:10/100Mpbs ST Single Fiber Media Converter
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:by Carton

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/LC/FC/St Adapter van de Vezel van de Vezel de Optische Male-Female Hybride

Prijs Unit: US $ 2.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:hybrid fiber adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hoge Optische PLC van de Vezel van Qualtiy FTTH 1X2 Splitser

Prijs Unit: US $ 3.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PLC Splitter
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mu Witte Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MU
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner:PE Bag, Outer:Carton, Inner: PE Bag
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4 de Vlecht van de Vezel Singelmode van de Kabel ST/PC van de Doorbraak van de kern

Prijs Unit: US $ 4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:4C ST
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Verbindingsdraad van de vezel/Lood van het Flard van de Vezel de Optische/Vezel ...

Prijs Unit: US $ 1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PatchCord
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabels van de Optische Vezel van de Kabel Sm/Mm van de vezel de Optische Simplex

Prijs Unit: US $ 0.045-0.15 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:DF-3001
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Figuur 8 van Unitube van Gyxtc8s Optische Kabel van de Vezel van 12 Kern van de Band van het Staal ...

Prijs Unit: US $ 0.22 / Metro
MOQ: 3000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DDP, FCA

Model No:GYXTC8S
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE Fiber optics
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van Odc het Waterdichte/het OpenluchtKoord van het Flard Odc

Prijs Unit: US $ 50.0-53.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ODC Waterproof Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

GYXTW de Optische Optische Kabel van de Vezel van de Wijze van 2 Kern van de Kabel GYXTW Openlucht ...

Prijs Unit: US $ 0.24 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYXTW
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE optic cable
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Versterkt de Optische LuchtKabel Unitube van de vezel met de Parallelle Draad van het Staal

Prijs Unit: US $ 0.24 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE optic cable
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:SGS ROHS REACH ISO

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc-Sc van het Koord van het flard met Optisch Simplex 3.0mm van de Vezel G657A1

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Fiber Patch Cables
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:SGS ROHS REACH ISO

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De gepantserde Optische Kabel GYTS van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:gyts
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

de Vezel Optische Patchcord van 0.9mm/2.0mm/3.0mm mm Om2 Dx St/APC-Sc/APC

Prijs Unit: US $ 2.3-2.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:ST/APC-SC/APC Fiber Optic Patchcord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De enige ABS van de Vezel van de Wijze Optische Koppeling van het Type van Doos 1X8

Prijs Unit: US $ 10.0-12.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ABS Box Type 1x8 Coupler
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI
Verpakking:Standard Package
Standaard:CE; RoHS; ISO

De standaard/BreedbandKoppeling van de Vezel van 2.0mm Optische 2X8

Prijs Unit: US $ 10.0-12.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:2x8 Coupler
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI
Verpakking:Standard Package
Standaard:CE; RoHS; ISO

Kabel van de Optische Vezel van de Buis 24core van de Wijze G652D van de Band van het staal de ...

Prijs Unit: US $ 0.2-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

De waterdichte Optische Disturition Doos van de Vezel FTTH 8 de Doos van de Splitser van de Haven ...

Prijs Unit: US $ 6 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT

Model No:FDB-08E
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box

De Kabel die van Fdb 4port 2 ABS van PC van de Haven Doos van de Distributie van de Optische Vezel ...

Prijs Unit: US $ 12 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:FDB-016C
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box, 12PCS in Carton
Standaard:IP67 ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:8517622990

2X4 ABS van de Koppeling van de vezel Optische Doos met Schakelaar Sc/APC

Prijs Unit: US $ 10.0-12.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:2x4 Optical Coupler
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI
Verpakking:Standard Package
Standaard:CE; RoHS; ISO

10/100Mbps 4 de Schakelaar van Ethernet Poe van de Haven

Prijs Unit: US $ 30.0-60.0 / Piece
MOQ: 2 Pieces

Model No:switch
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Optische schakelaar
Transmission Rate:10 / 100Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het de DuplexKabel LSZH 2.0mm van Sc-St Om2 mm/Koord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.6-5.0 / Piece
MOQ: 2 Pieces

Model No:Fiber Optic Patchcord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

HDMI aan DVI Kabel HDMI HDTV aan Kabel DVI

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KDHMAD7002
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index