Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 89/787  
Totaal 23595 producten van ongeveer 813

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Hoge snelheid die Uitrusting voor de Coaxiale Kabel van de Voeder aan de grond zetten

Prijs Unit: US $ 1.0-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:7/8"
Handelsmerk:Xinyitong
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:0.3mm
Oorsprong:Shanghai
Gs-Code:4909009000

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

De dubbele Klem van de Voeder van de Kaart voor 1/2 5/4 overhaalt Kabel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DCFC
Handelsmerk:Xinyitong
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:Core type
Oorsprong:Shanghai
Gs-Code:4909009000

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Koorden met beperkte verliezen van het Flard van de Vezel Sc/Upc de Optische (SC/UPC)

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:SC/UPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Onderaan de Klem van het Lood voor de Delen van de Kabel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:YXXJ
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Oppervlakte behandeling:Verzinkt
Kleur:Wit
Handelsmerk:Powtech
Verpakking:Wooden Case

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Eind Doos ODF/Frame 36 van de Distributie van de Optische Kabel Vezels

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:ODF
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Powtech

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Het de EindDoos van de optische Vezel/Frame van de Distributie

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:ODF
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Powtech

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Het hete Koord van het Flard van de Verkoop RG6 met de Schakelaar van F

Prijs Unit: US $ 1.0-20.0 / Piece
MOQ: 5000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:RG6-18AWG(1.02mm) CCS/BC,
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL

Hangzhou Huier Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Professioneel Sc-Sc 9/125 van de Leverancier Singlemode DuplexKoord van het Flard van de Vezel ...

Prijs Unit: US $ 0.1-0.69 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Singlemode Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van Sc Upc Singlemode OS1 9/125um Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-0.69 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Sc-Sc Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

draagbare Optische Werkende Microscoop met China

Prijs Unit: US $ 7352.0-8823.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTZ6000
Vergroting:<50X
Type:Stereomicroscoop
Aantal Cilinder:≥ Drie
Mobiliteit:Desktop
Stereoscopische Effect:Stereoscopische Effect

Beijing Focus Instrument Co., Ltd.

[provincie: Beijing, China]

Contacteer de Leverancier

36 het Rek van kernen 1u zet het Comité van het Flard met Telescopische Sporen op

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:RPP-UP
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Foam Board/Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85371090

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LAN Kabel 2 Paar Cat5e UTP

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 50 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:LAN Cable 2 Pair Cat5e UTP
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

CAT6 FTP van de Kabel van FTP Cable/LAN CAT6

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 50 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DSC-Cat6 FTP Cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc-Sc/Upc Singlemode DuplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 2.5-2.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FCA, EXW

Model No:LC-SC SM Duplex patch cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Meetapparaat van het Verlies van de Terugkeer van het Verlies van de toevoeging

Prijs Unit: US $ 1600.0-12000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:HK-8S
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Outer: Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Duplex Singlemode Koord van het Flard van Multimode Vezel MTRJ Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:MTRJ
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:MTRJ
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Duplex Gepantserde Koord van het Flard van de Vezel lc-FC Sm Optische

Prijs Unit: US $ 4.3-4.46 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:LC-FC SM DX
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Kabel van de Vezel van fC-Sc mm het Duplex Gepantserde Optische

Prijs Unit: US $ 4.3-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-SC MM DX
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

1.25g 1310nm 20km Dubbele SFP van de Interface van de Vezel LC Optische Module

Prijs Unit: US $ 10.0-40.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SFP module
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly sfp module

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

48 de binnen/OpenluchtKabel van de Aanleg van kabelnetten (stijgingskabel)

Prijs Unit: US $ 0.78 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYDA0482
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

7/8 " Aan de grond zettend Uitrusting voor de Coaxiale Klem van de Voeder

Prijs Unit: US $ 1.0-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:7/8"
Handelsmerk:Xinyitong
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:0.7mm
Oorsprong:Shanghai
Gs-Code:4909009000

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

De Klem van de voeder voor 1/2 ", 7/8 ", 11/4 ", 15/8 " Coaxiale Kabel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Feeder clamp
Handelsmerk:Xinyitong
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:Core type
Oorsprong:Shanghai
Gs-Code:4909009000

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

24 het Rek van kernen 1u zet het Comité van het Flard met Telescopische Sporen op

Prijs Unit: US $ 36 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:(RPP-AP)
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

24/48 Muur van de Distributie van Kernen zet Comité van het Flard van de Vezel het Optische op

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:OBD-01A-24
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mannelijke Klem TNC voor Rg8 Coaxiale Kabel

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RG8
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

De kleine Klem van de Opschorting/Montage ADSS

Prijs Unit: US $ 6 / Set
MOQ: 1000 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP

Model No:AQXD-200
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTELEC
Verpakking:Wooden Case

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Mu APC van PC van Sc FC St de Optische Vlecht van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:LC, SC, MU, FC, ST
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

144 het Rek van kernen 4u zet Comité van het Flard van de Vezel het Optische op

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:RPP-HP
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Foam Board/Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85371090

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1u 36 zet het Rek van Kernen Comité van het Flard van de Vezel het Optische op

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:RPP-FP
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Foam Board/Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85371090

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

48cores 1u 19 " Rack Mount Patch Panel met Cable Guide

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:RPP-BP
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Foam Board/Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85371090

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index