Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 9/880  
Totaal 26387 producten van ongeveer 1055

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

ADSS Diëlektrische Vastgelopen Losse Buizen 24 Kabel van de Optische Vezel van Kernen Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.2-0.6 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:ADSS-Single jacket
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:YUEYOU

Adapter van de Kabel van de Schakelaar van de Vezel lC-Sc de Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-C-S-S-S-LC-FPC-SC-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Kabel van de vezel met Gepantserde Band 18 Kern GYTY53

Prijs Unit: US $ 0.56 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYTY53-18B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het openlucht Gepantserde Staal van de Optische Kabel van de Vezel van 6 Kern G652D Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.3-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Wdm Pon 16CH DWDM van de Apparatuur van Gpon van de Telecommunicatie van de vezel Optische

Prijs Unit: US $ 320.0-370.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:16CH DWDM plastic box
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM or OPELINK

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Om3/Om4 Lint/de Ronde Optische Kabel van de Vezel met Schakelaar MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

(De gele) Schakelaar van het Blok van het gas, Verzegelende Schakelaars van de Kabel van de Vezel ...

Prijs Unit: US $ 0.93-1.033 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:LBK
Handelsmerk:blqd
Verpakking:Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
Standaard:International Standard
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

PLC van de vezel de Optische 1X4 MiniSplitser van de Buis van het Staal Mini

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PLC Splitter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Plastic Bag Packing
Oorsprong:China (Mainland) Guangdong Dongguan
Gs-Code:8544700

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaar van het Metaal van de vezel de Optische/de MultiTypes van Schakelaar van de Kabel van de ...

Prijs Unit: US $ 18.5-18.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:DH-24-F00PE-P01, DH-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Lc-MTRJ Kabel van de Sprong van het Koord van het Flard van de Vezel de Optische

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC-MTRJ
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Double Core
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:OEM/DYS
Verpakking:Carton Box

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De de de centrale Losse Kern van Kabel 2-144 van de Vezel van de Buis GYTA Optische/Kabel van de ...

Prijs Unit: US $ 200.0-400.0 / Roll
MOQ: 10 Rolls

Model No:Central loose Tube GYTA Fiber Optic Cable
Handelsmerk:HANXIN
Verpakking:1000/2000/3000
Standaard:4-48 C
Oorsprong:Zhejiang
Gs-Code:8544700000

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Adapter van de Vezel van Sc Sm/PC met Blind voor FTTH

Prijs Unit: US $ 0.3-0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-02012-B2
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Adapter van de Schakelaar van de Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel st-Sc de Optische

Prijs Unit: US $ 3.0-6.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-C-S-D-S-SC-FPC-ST-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc Om3 Aqua van de Uitrusting van de Schakelaar van de vezel Optisch

Prijs Unit: US $ 0.2-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C02SC10G
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De openlucht Gepantserde Optische Kabel van de Vezel van 216 Kern GYTY53

Prijs Unit: US $ 3.08 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYTY53-216B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het meeste Koord van het Flard voor Auto

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: CFR, CIF, EXW

Model No:1355532-3
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Lichtbron TYPE:LED
Handelsmerk:HUIYUAN

Figuur 8 de nietGepantserde Kabel van de Optische Vezel van de Kernen van 6/12/24 Singlemode ...

Prijs Unit: US $ 0.21-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYXTC8Y
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC

Wdm Pon 8CH DWDM van de Apparatuur van Gpon van de Telecommunicatie van de vezel Optische

Prijs Unit: US $ 80.0-94.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:8CH DWDM plastic box
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM or OPELINK

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Om1/Om2/Om3 de Duplex Optische Kabel van de Vezel met Schakelaar LC

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:lc
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISORoHS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de Vezel van LC/Sc/FC/St/Mu/MTRJ/E2000 PC/Upc/APC Singlemode Multimode ...

Prijs Unit: US $ 0.1-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Duplex Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Schakelaar van het Blok van het gas (gele ring), Verzegelende Schakelaars 5/3.5mm van de Kabel ...

Prijs Unit: US $ 0.93-1.033 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:LBK
Handelsmerk:blqd
Verpakking:Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
Standaard:International Standard
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

1X8 PLC de Optische Splitser van de Vezel met Singlemode Schakelaars Sc/Upc

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PLC Splitter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Plastic Bag Packing
Oorsprong:China (Mainland) Guangdong Dongguan
Gs-Code:8544700

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

IP67 Types van Schakelaar van de Kabel van de vezel de Optische voor Automobiel

Prijs Unit: US $ 18.8-19.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:DH-24-F00PE-P01, DH-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De centrale Losse Optische Kabel van de Vezel van de Buis GYTY53/de Kabel van de Computer/de Kabel ...

Prijs Unit: US $ 200.0-400.0 / Roll
MOQ: 10 Rolls

Model No:Central Loose Tube GYTY53 Fiber Optic Cable
Handelsmerk:HANXIN
Verpakking:1000/2000/3000
Standaard:4-48 C
Oorsprong:Zhejiang
Gs-Code:8544700000

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC 3.0mm de Duplex Optische Schakelaar van de Vezel met Metalen kap

Prijs Unit: US $ 1.3-1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HJ-04006-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

FTTH 2cores Sm 9/125 BinnenKabel van de Optische Vezel met Jasje TPU

Prijs Unit: US $ 0.05-0.15 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYFJH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,CEISO9001

Snelle Schakelaar van de Kabel van de Daling van Sc van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.68-0.76 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-F-S-S-S-SC-MPC-00-00
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Schakelaar St 2.0mm van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C0332
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Optische Kabel van de Vezel van de Band van het staal de Gepantserde/Cables DE Fibra Optica

Prijs Unit: US $ 0.15-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Wdm Pon 4CH DWDM van de Apparatuur van Gpon van de Telecommunicatie van de vezel Optische

Prijs Unit: US $ 80.0-94.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:4ch dwdm
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM or OPELINK

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index