Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 90/787  
Totaal 23602 producten van ongeveer 907

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Koord van het Flard van de Vezel van Sm van Sc/APC-LC/Upc het Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 2.1-2.5 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:DTSCALCUSMSX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

St SimplexVezel Optische Adater

Prijs Unit: US $ 0.18-0.23 / Piece
MOQ: 25 Pieces

Model No:st
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De DuplexKabel van de Vezel van Klemmen MTP mannelijk-LC 40g

Prijs Unit: US $ 15 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTP-LC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optische 1*4 CWDM voor Metro CWDM Systeem

Prijs Unit: US $ 105.0-120.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1*4
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Transparent Box or Custom Packaging;

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optisch de 3-havens CWDM van de Vezel Apparaat

Prijs Unit: US $ 70.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:3-port
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Transparent Box or Custom Packaging;

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

DBP Contactdoos van de Schakelaar van Dbpu D Ks Fischer de Cirkel

Prijs Unit: US $ 5.26-20.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RM-DBP RM-DBPU RM-D RM-KS
Interface Type:AC / DC
Werk frequentie:Hoge frequentie
Materiaal:Messing
Geslacht:Vrouwelijk
Certificering:SGSCE

FC/Upc-FC/Upc kies Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze het Simplex Optische uit

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FC/UPC-FC/UPC
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sensor van de Straal van de Laser van het Type van Squre Q31 de Infrarode met de Afstand van 50m

Prijs Unit: US $ 10.2-12.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:KJT-LSQ31-ZPK/ZNK
Type:Op de radio type fotocel
Output Signal Type:Schakelen Type
Production Process:Normale wond
Materiaal:Metal
IP-klasse:IP67

Nanjing KJT Electric Co., LTD

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Hoge snelheid die Uitrusting voor de Coaxiale Kabel van de Voeder aan de grond zetten

Prijs Unit: US $ 1.0-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:7/8"
Handelsmerk:Xinyitong
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:0.3mm
Oorsprong:Shanghai
Gs-Code:4909009000

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

De dubbele Klem van de Voeder van de Kaart voor 1/2 5/4 overhaalt Kabel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DCFC
Handelsmerk:Xinyitong
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:Core type
Oorsprong:Shanghai
Gs-Code:4909009000

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Mannelijke Klem TNC voor Rg8 Coaxiale Kabel

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RG8
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Koorden met beperkte verliezen van het Flard van de Vezel Sc/Upc de Optische (SC/UPC)

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:SC/UPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Dubbel Sc 20km 1310nm van Giga 10/100/1000Mbps van de Convertor van de Media van de vezel (MG1002SC)

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:MG1002SC
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Havens van de Adapter van de Schakelaar van de optische Vezel LC de Dubbele of Enige

Prijs Unit: US $ 0.2-0.25 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:LC Connector Adapter
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Professioneel Sc-Sc 9/125 van de Leverancier Singlemode DuplexKoord van het Flard van de Vezel ...

Prijs Unit: US $ 0.1-0.69 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Singlemode Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van Sc Upc Singlemode OS1 9/125um Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-0.69 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Sc-Sc Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Diëlektrische Singlemode Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.7 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GYFTY -G
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

24f lucht Zelfstandige Figuur 8 GYTC8S van de Kabel van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYTC8S
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optische Patchcord (Enige Wijze) lc-LC

Prijs Unit: US $ 0.24 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:LC-LC
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE optic cable
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:SGS ROHS REACH ISO

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Cnlinko IP67 USB Plug/USB Panel Mount IP67 voor Solar Equipment

Prijs Unit: US $ 8.9 / Set
MOQ: 100 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:DH-24-USB3.0-P01 & DH-24-USB3.0-S01
Geslacht:Mannelijk
Toepassing:Auto,Audio & Video,PCBMagnetronoven
Handelsmerk:CNLINKO
Verpakking:10PCS/Small Box, 100PCS/Middle Box, 240PCS/Carton
Standaard:CE, CCC, ROHS, IP67, UL, ISO9001

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Enige Koord van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel LC/Upc van de Wijze Duplex ...

Prijs Unit: US $ 0.9-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/UPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

M12 de Vezel van de Laser Optisch door de Sensor van de Straal met Afstand 150m

Prijs Unit: US $ 9.5-9.8 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:KJT-LS12-ZPK/ZPB
Output Signal Type:Schakelen Type
Production Process:Normale wond
Materiaal:Metal
IP-klasse:IP67
Certificaat:CE

Nanjing KJT Electric Co., LTD

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Mini Optische Knoop 8 van de Vezel de Optische Knoop van kabeltelevisie van de Manier

Prijs Unit: US $ 7.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DT-FON08
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISOGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI Technology

Zwarte 19 Duim 24 het Comité van het Flard van de Vezel van Sc van de Kern ODF

Prijs Unit: US $ 10.0-50.0 / Piece
MOQ: 30 Pieces

Model No:SC fiber patch panel ODF
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly fiber patch panel

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 Optische Kabel van de Vezel van kernen Singlemode voor de Installatie van de Buis

Prijs Unit: US $ 0.12-0.3 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

7/8 " Aan de grond zettend Uitrusting voor de Coaxiale Klem van de Voeder

Prijs Unit: US $ 1.0-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:7/8"
Handelsmerk:Xinyitong
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:0.7mm
Oorsprong:Shanghai
Gs-Code:4909009000

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar SMA van de Hefboom van het waterdichte schot voor Kabel Rg58/223

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RG58/223
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Het Mannelijke Mannetje van de Schakelaar SMA voor de Coaxiale Kabel van Rg405 rf

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RG405
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

De Mannelijke Rechte hoek van de Schakelaar SMA voor Coaxiale Kabel Rg178

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RG178
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

De Klem van de voeder voor 1/2 ", 7/8 ", 11/4 ", 15/8 " Coaxiale Kabel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Feeder clamp
Handelsmerk:Xinyitong
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:Core type
Oorsprong:Shanghai
Gs-Code:4909009000

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index