Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 91/927  
Totaal 27787 producten van ongeveer 1852

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Optische PLC van de Vezel van de Doos van Lgx Splitser 1X16

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 40.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SPLCS-116-2-0-0-0-D1-LA
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc-Sc van Commscope 2.0mm Om3 van Dx van de Vezel van Optisch mm Koord 5m van het Flard

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:NT3-052
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Ningbo Weidan Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FC/PC de simplex 9/125 Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-12123
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Optische Koppeling van de Vezel van Sx van Sc/Sc Single-Mode

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 0.05-0.055 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:SC APC simplex
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Steun LC, 10 Km, Vier 10Gbps CWDM golflengtenQSFP+ van het multi-Tarief van Cisco qsfp-40g-LR4 de ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:QSFP-40G-LR4
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

1*32 PLC Splitser met Sc/APC in Plastic Doos

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 60 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SPLC-132-1-20-20-10-B2-00
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SEIFREE

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Industriële Videoscope met 4-manier Articulaiton, 3m Kabel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 2000 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SZM603F
Certificaat:CE,ISORoHS
Update Methode:per e-mail
Conditie:Nieuw
Standaard:Standard
Handelsmerk:YKndt

Zhengzhou YKndt Enterprise Co., Ltd.

[provincie: Henan, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

2 Optische Kabel van de Vezel van de Draad van de Daling van de kern FTTH de Binnen

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 0.05-0.053 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:drop cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Binnen EindVakje van de vezel voor Ftth- Project

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 0.6-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:2 Ports Fiber Optic Faceplate
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Opgezette Antenne van Antenne 800-2700 van Omni Ceil

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 2.0-10.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:GDHC800/2700Q-3/5T
Gebruik:Communicatie Antenne
Gebruik Gelegenheid:Base Antenna
Materiaal:Cu
Directionaliteit:Omnidirectional Antenna
VSWR:1,5 ~ 2

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Vezel van de Leverancier van Shenzhen de Concurrerende Multimode Duplex Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 4.2-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DAT, EXW

Model No:MM DUPLEX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Professionele Producent van China van Optische Vezel (SC/LC/FC/ST flardkoord)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 0.5-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:OM3 SC-LC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

LC Koord van het Flard van de Vezel van PC van Sc het Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 0.6-6.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXS-LCSC03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

antenne 800-2500MHz 800-2700MHz 700-2700MHz Omni

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 2.0-10.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:GDNC800/2700Q-4/6
Gebruik:Communicatie Antenne
Gebruik Gelegenheid:Base Antenna
Materiaal:Cu
Directionaliteit:Omnidirectional Antenna
VSWR:1,5 ~ 2

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Koord van het Flard van de Vezel van Sm MTP van de Vezel mtp-LC/UPC 12

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 20 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:MTP-LC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Dubbel Sc 20km 1310nm van Giga 10/100/1000Mbps van de Convertor van de Media van de vezel (MG1002SC)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:MG1002SC
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Kabel van TV RCA HDMI van Scart USB van Cat5e

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 0.18 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:FC-16197
Handelsmerk:FOCAN
Verpakking:Ploybag, Box, Carton
Standaard:CE, ROHS
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:800000000PCS/Year

Focan Electronic Factory

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Kabel van de Daling LSZH FTTH met Non-Metal het Lid van de Sterkte

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 0.11 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:GJXFH-1B6A2
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Merk:OEM

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FC/St/LC/Sc/Mu/DIN/MPO bevatte in-Line Mannetje aan de Vrouwelijke Optische Dempers van de Vezel ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 2.95-5.25 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:ROP-FC/SC/ST/LC Fixed Attenuator
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Injection Molding

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de Kabel van de Daling van de Vezel FTTH G657A GJYXFCH GJXFH het Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:GJYXFCH or GJXFH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Wooden Reel

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koorden van het Flard van de Vezel LC van de vezel de Optische Om4 Duplex

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC OM4
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

2 de Optische Kabel van de Vezel van de Daling Core/4cores/6cores FTTH

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 0.08 / Metro
MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:2/4/6 Cores
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Magnetische Kabel voor iPhone /Android/Type-C

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 1.5-1.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:Magnetic cable 3 in 1
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM/ODM

Shenzhen Shuangyuan Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De vastgelopen Buis Opgw van het Roestvrij staal

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 KM
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, CIP, EXW

Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Aluminuml
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Staal
Certificaat:CE,ISORoHS

Merkteken van de Fout van het Type van Pen FTTH het Visuele 20 mw

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 20.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:RB-VFL-01
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Robay
Verpakking:Box, Carton
Standaard:1/3/5/15/20mw

Shanghai Robay Telecom Tech. Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

PK van J9150A Compatibel SFP+ van de Zendontvanger 10GBASE-SR 850nm 300m

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:J9150A-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Module Optische DWDM Mux Demux van AWG van vezel de Optische 40 CH 100G

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 510.0-600.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-001
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PUNO

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

12/24/48/72/96 Core Fiber Optic Patch Panel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 15.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FLT-I7
Certificering:CCC,RoHS,ISOCE
Gebruik:Vezel
Type:MDF
Handelsmerk:customerized
Verpakking:Customerized

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Toebehoren 127um2000um van de Kabel van de Vezel van de hoge Macht SMA905 Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 5.0-50.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SMA905 series
Toepassing:SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Prijs van de massaproduktie voor Koord van het Flard MTP/MPO van de Vezel van het Centrum van ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-60.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:iPhotonics

Shenzhen iPhotonics Creation Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index