Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 92/757  
Totaal 22691 producten van ongeveer 782

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Catvscope csp-2360 Optische Ontvanger FTTH Rfog/Optische Knoop

Prijs Unit: US $ 70.0-75.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:CSP-2360
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:CATVSCOPE
Verpakking:Case Pack
Standaard:CE

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC Vlecht en Patchcord van de Wijze van het type de Multi

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DAT, DDP, DAP, CIP, EXW

Model No:LC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

OEM CATV Netwerken Sc-FC/APC Dulplex Mulitmode 2.0mm Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-0.69 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Mulitmode Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van de Demper van de Adapter van de vezel de Optische Type Vaste

Prijs Unit: US $ 0.8-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC/ LC/ ST/ FC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Singlemode Schakelaar LC van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.45-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC singlemode connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Connector Type:SC-PC

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode Om3 Aqua Vezel Optische Loopback van MPO

Prijs Unit: US $ 0.65-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vezel Optische Loopback van MPO Om3 Aqua

Prijs Unit: US $ 0.65-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode flard-Koord van de Vezel MPO MPO met Lijn - achterType

Prijs Unit: US $ 0.65-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Module van de vezel voor Wdm CWDM DWDM Fwdm

Prijs Unit: US $ 40.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber optic-Module
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Module OADM van de Vezel DWDM voor Systeem DWDM

Prijs Unit: US $ 70.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DWDM OADM Module
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ABS Optische PLC van de Vezel van het Type 1 van de Doos van de Cassette *32 Splitser met ...

Prijs Unit: US $ 8.0-15.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PLC-0132-SU-20-A
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Standard
Standaard:CE, RoHS, REACH
Oorsprong:China
Gs-Code:8517

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van uitstekende kwaliteit van het Koord van het Flard van de Vezel van Embeded FTTH de ...

Prijs Unit: US $ 0.9-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FTTH
Merk:OEM
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Standard
Standaard:CE, ROHS, REACH
Oorsprong:China

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

62.5/125mm Om3/Om4 Multimode 8/12/24/48 Vezel Optische MTP/MPO aan het Koord van het Flard LC

Prijs Unit: US $ 5.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTP/MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ABS Optische PLC van de Vezel van het Type van Doos van de Cassette 1X16 Splitsers met Schakelaar ...

Prijs Unit: US $ 8.0-15.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:PLC-0116-SU-20-A
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Standard
Standaard:CE, RoHS, REACH
Oorsprong:China
Gs-Code:8517

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Optische PLC van de Vezel van het Type van Module van de Buis van het staal Mini1X4 Splitser met ...

Prijs Unit: US $ 6.0-10.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:PLC-0104-SA-09-T
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Standard
Standaard:CE, RoHS, REACH
Oorsprong:China
Gs-Code:8517

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Sluiting van de las voor Kabel Opgw

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:JBJ04048
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTELEC

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Onderaan de Klem van het Lood voor de Toren van de Kabel/het Gebruik van Pool

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:TGY
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Handelsmerk:Powtech
Verpakking:Wooden Case
Standaard:CE, RoHS
Oorsprong:China

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Opschorting Sets voor ADSS Cable 300m Span

Prijs Unit: US $ 6.0 / Set
MOQ: 1000 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:AXCD-300
Certificering:SGS,RoHS,ISOCE
Kleur:Wit
Oppervlakte behandeling:Verzinkt
Materiaal:Aluminium legering
Handelsmerk:OPTELEC

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische de Vezel van de Adapter van Sc

Prijs Unit: US $ 0.09-0.15 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:sc
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koppeling van de Optische Vezel van Sc de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.2-0.26 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:sc
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Klem van de Spanning FTTH/de Klem van het Anker van het Roestvrij staal

Prijs Unit: US $ 2.6 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:ODN-F18
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTELEC

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.27-0.4 / Piece
MOQ: 25 Pieces

Model No:SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 de Cassette Lgx van de vezel MPO

Prijs Unit: US $ 35.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:12 Fiber MPO LGX Cassette
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Customized

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optische 8+1CH CWDM Mux met Uitdrukkelijke Oport (ABS Doos)

Prijs Unit: US $ 16.0-65.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber optic 8+1CH CWDM Mux with Express Oport ( A
Certificaat:CE,RoHS,CCC,ISOSGS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Customized

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lichtbron van de Laser van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 70.0-200.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:T-OP300-XXX
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom/ OEM
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, CSI, ISO9000

Kern om het Lasapparaat van de Groepering uit te boren

Prijs Unit: US $ 2400 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SKYCOM T-108H
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:MDF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKYCOM

LC/Sc/FC/St 3.0mm de Vezel Optische Patchcord van Sm Sx LSZH

MOQ: 1 Piece

Model No:FTTH fiber optic patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

EindDoos 8 van de Doos van de Distributie FTTH Havens met de Schakelaar Sc/APC van de Splitser

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT

Model No:FDB-08B
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box
Standaard:IP67 ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:8517622990

Wdm FTTH Optische Ingevoerde Ontvanger, 1550/1490 /1310nm, Output CATV rf 1490/1310nm

MOQ: 2 Pieces

Model No:FWR-8610W
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FULLWELL (OEM, ODM available)

De beheerde De-Multiplexed Schakelaar van Ethernet van de Vezel CATV

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OnAccess 7702S
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standards Carton Box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index