Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 93/775  
Totaal 23240 producten van ongeveer 830

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Het gelijkaardige kern-Groepering Inno Lasapparaat van de Fusie van de Vezel, Optische het ...

Prijs Unit: US $ 1000.0-2500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:X-86
Bedrading Devices:MDF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:shinho
Verpakking:Carton Packing

Shinho Fiber Communication Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Raymo Epg de Contactdoos van de Elleboog van 2 Speld van 1B 302 voor Afgedrukte Kring

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RM-EPG-1B-302-HLN
Interface Type:AC / DC
Werk frequentie:Hoge frequentie
Materiaal:Messing
Geslacht:Vrouwelijk
Certificering:SGSCE

De gepatenteerde Apparatuur van de Kabel van de Optische Vezel (Skycom t-108H)

Prijs Unit: US $ 1000.0-1500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:T-108H
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom / OEM

de Vlecht van de Optische Vezel Sc/APC van 9/125um

Prijs Unit: US $ 0.5-0.9 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTFIBER PIGTAIL
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

0.51mm 4pair Copper LAN Network Cable SFTP Cat5e

Prijs Unit: US $ 0.01 / Piece
MOQ: 50 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Lan Network Cable Cat5e
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel Cat5e UTP van Legard

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 50 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Cable Cat5e UTP
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het openlucht 4in1 Waterdichte LEIDENE 14X10W Licht van het PARI

Prijs Unit: US $ 85.0-88.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:ICON-A030B-18
Waterbestendig:Niet Waterproof
IP-klasse:IP20
Leven:50000h
Elektrische stroom Type:AC
Diffuser:Polycarbonaat

0.1dB LC Duplexmm met/zonder de Adapter van de Flens

Prijs Unit: US $ 0.2-0.25 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:0.1dB LC Duplex MM with/Without Flange Adapter
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Koude persing

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van Odc het Waterdichte/het OpenluchtKoord van het Flard Odc

Prijs Unit: US $ 50.0-53.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ODC Waterproof Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische BuitenDiameter 6mm van de vezel de Micro- Koppeling van de Buis

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 3000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:STR6
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:FC
Vorm:Circulaire

XFP Compatibele Zendontvanger 10GBASE-LR 1310nm 10km

Prijs Unit: US $ 72.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP-10GLR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SFP+ Compatibel 10GBASE-Zr 1550nm 80km van de Zendontvanger sfp-10g-Zr

Prijs Unit: US $ 390.0-435.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-ZR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Figuur 8 van Unitube van Gyxtc8s Optische Kabel van de Vezel van 12 Kern van de Band van het Staal ...

Prijs Unit: US $ 0.22 / Metro
MOQ: 3000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DDP, FCA

Model No:GYXTC8S
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE Fiber optics
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

HDPE Optische Kabel GYTA53 met Dubbel Pantser en de Dubbele Multimode 50/125 Vezel van het Jasje

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1 Metro
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:GYTA53 optic fiber cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Cover Materiaal:PE
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Kabel van de Vezel van de Buis van de buis de Ondergrondse

Prijs Unit: US $ 2000 / Metro
MOQ: 3000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYTA
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Zelf Steun 2 tot 24 Optische Kabel van de Vezel van de Buis van de zelf-Steun van het Voorzien van ...

Prijs Unit: US $ 0.22 / Metro
MOQ: 3000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:GYXTC8S
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE Fiber optics
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Figuur 8 van de Kabel van de Vezel van Corning Optische de Kabel van de Optische Vezel van het Type ...

Prijs Unit: US $ 0.22 / Metro
MOQ: 3000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:GYXTC8S
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE Fiber optics
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

GYXTW de Optische Optische Kabel van de Vezel van de Wijze van 2 Kern van de Kabel GYXTW Openlucht ...

Prijs Unit: US $ 0.24 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYXTW
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE optic cable
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Versterkt de Optische LuchtKabel Unitube van de vezel met de Parallelle Draad van het Staal

Prijs Unit: US $ 0.24 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE optic cable
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:SGS ROHS REACH ISO

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc-Sc van het Koord van het flard met Optisch Simplex 3.0mm van de Vezel G657A1

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Fiber Patch Cables
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:SGS ROHS REACH ISO

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel GYTA53 van de Vezel van de Schede van Doulbe van de direct-Begrafenis van de fabrikant

Prijs Unit: US $ 0.24 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYTA53
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Cover Materiaal:PE
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

HDMI aan DVI Kabel HDMI HDTV aan Kabel DVI

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KDHMAD7002
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Duplex Koord van het Flard van de Vezel Sm van 2.0mm of van 3.0mm het Binnen Optische

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ISO, ROHS, REACH, SGS

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

koord van het Flard van de Schakelaar Sc-Sc van de Vezel Sm van 2.0mm of van 3.0mm het Binnen ...

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ISO, ROHS, REACH, SGS

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

24/48 Muur van de Distributie van de Vezel van Kernen Optische zet het Comité van het Flard op

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:Patch Panel
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De gepantserde Optische Kabel GYTS van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:gyts
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische PLC van de Vezel van de fabriek MiniSplitser 1X4 1X16 1X32, Optische Splitser Gpon

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PLC
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Plastic Bag Packing
Oorsprong:China (Mainland) Guangdong Dongguan
Gs-Code:8544700
Productiecapaciteit:10000 PCS/Day

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vrije Steekproef, HDPE de Micro- Rechte Koppeling van de Buis, Buis 18/16mm

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:STR
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

HDPE Schakelaar van de Optische Koppeling van de Vezel van de Schakelaar van China Microduct met ...

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:STR
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

in-oor 8pin de Hoofdtelefoon van de Oortelefoon van de Bliksem voor iPhone 7 5 6splus

Prijs Unit: US $ 17.95-22.5 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:LSH390
draad Materiaal:TPE
Kleur:Wit
Type:Moving Coil-hoofdtelefoon
Communicatie:Bedrade
Gebruik:DJ,Portable Media Player,ComputerMobiele telefoon

Tama Electronics(Dongguan) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index