Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 95/926  
Totaal 27775 producten van ongeveer 1543

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Kabel van de Optische Vezel van de Fabrikant MPO/MTP van Shenzhen

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 25.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MPO/MTP
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Adapter Sm SimplexSc/APC van de vezel met AutoBlind

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.3-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC/APC Auto shutter Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

SHENZHEN FIBERLINK COMMUNICATION LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

10/100m Fiber Media Converter met LFP Function

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 26 / pair
MOQ: 1 pair
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FMC-FE
Gebruik:Computer,WorkstationServer
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS

LC APC Singlemode Duplex Optische Adapter van de Vezel met AutoBlind

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.3-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC/APC fiber adapter with auto shutter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

SHENZHEN FIBERLINK COMMUNICATION LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Optische Bijlage van de Vezel van de Sluiting van de Las van het Type van koepel de Verticale ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Bedrading Devices:MDF
Certificaat:CE,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:hongsheng
Verpakking:Carton with Pallet
Oorsprong:China

Zhejiang Jianwei Company Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Waterdichte IP65 Pool zet Doos van de Distributie van de Vezel FTTH de Optische op

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 8.0-16.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FTB-16A
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YUEYOU

MTP/MPO de Assemblage van de Kabel van het Flard van de vezel voor de Oplossing van de multi-Vezel ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 24.0-42.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ROP-MTP/MPO Cable Assemblies
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Doos van de Kabel van de Lancering OTDR van Sc/LC/FC/St/Mu/E2000 PC/Upc/APC Singlemode Multimode

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 120 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:Launch cable Box
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:90011000

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Qsfp-4sfp10g-CU2M compatibele Direct maakt de Kabel van de Doorbraak van het Koper 2M vast

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 48.0-56.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:WDC-QSFP-4SFP-P2M
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX
Verpakking:Individual Bags
Oorsprong:China Shenzhen

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De compacte Verspreider van 3 Haven van de Vezel van de Polarisatie Ongevoelige Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 70.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:3 PORT
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK or OEM
Verpakking:Carton Box

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koorden van de Kabels van het Flard van de Vezel van de Adapter van Sc FTTH Optitap de Openlucht ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-9.87 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SP-OptiTap
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SPRING
Verpakking:Cartons
Standaard:1M or customized

DCS 1800MHz uit de Frequentie van de Band verplaatst de OpenluchtSpanningsverhoger van de Telefoon ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 20.0-50.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:BT-DH40G&BT-DF43G
Type:Draadloze Repeater
Standaard:Standard
Certificaat:ISOCE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:BOOSTEL

Shenzhen Boostel Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

PLC van het Verlies 1X2/4/8 van de Toevoeging van de Telecommunicatie van Epon van Gpon de Lage ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 5.5-11.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1x2/1x4/1x8
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK or OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Opzettende Netwerk kabinet-Lk-Ntcb005 van de muur

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 29.8-55.1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:LK-NTCB005
Type:Standard Cabinet
Gebruik:Video Surveillance Systems,Network Integration System,Remote Monitoring System,Closed-circuit monitoringsysteem,Elektronisch bewakingssysteemWireless Monitoring System
Installatie:Wall-Mounted Cabinet
Fan Number:Twee
Hoedanigheid:20U-30U

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Optische Mes van de vezel voor de Kabel van de Vezel van het Lint evenals de Enige Kabel van de ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 150 / Piece
MOQ: 1 Piece

Type:Fiber Splicer
Certificaat:CERoHS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Explosieveilige
Handelsmerk:FiberTC

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc Om4 0.9mm de Vlecht van 12 Kleuren

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.5-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P09SV
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSUL
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC / Upc Sm Fiber Optic Adapter

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-SAD
Merk:OEM
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:OEM or Customized
Standaard:CE, Rohs, UL
Oorsprong:Shenzhen

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel MPO MTP de Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 20.0-100.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Draad van de Bundel van het Staal van het koper de Beklede voor de Lijn van de Transmissie van de ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1800.0-2050.0 / Ton
MOQ: 1 Ton
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Conductivity 21%IACS-45%IACS
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Wire Core Material:Staal
Materiaal Vorm:Ronde Wire

De in het groot LuchtPE Alibaba Optische Kabel GYFTY van de Vezel van de Schede met Kern 96

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.3-0.45 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:fiber optic cable GYFTY with 96 core
Merk:OEM
Handelsmerk:QG
Verpakking:Steel Drum
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:10000kilometers

Shandong Qingguo Optical Fiber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

CAT6 24 Frame van uitstekende kwaliteit van de Distributie van de Vezel van de Haven het Optische ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-30.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:RPP246M
Certificering:CE
Kabel:CAT5e
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Gebruik:Audio,Coaxiale kabel,Vezel,STPUTP

Ningbo Reacher Telecommunication Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

1/2 " Communicatie van de Radiofrequentie Coaxiale Kabel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.5-2.5 / Metro
MOQ: 100 Meters

Model No:HCAAY(Z)-50-12
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabelRF-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PE
Type:Cat 1
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

5/8 de " Coaxiale Kabel van de Communicatie rf Draad van de Voeder

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.5-2.0 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:HCTAY(Z)-50-17
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabelRF-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PE
Type:Cat 1
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de Vezel van de Verbindingsdraad van Sc/LC/FC/St/Mu/MTRJ/E2000 PC/Upc/APC ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-2.5 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:fiber optic patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

SHENZHEN FIBERLINK COMMUNICATION LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St/Upc Fiber Patch Cord (Fiber verbindingsdraad ST) (st-03)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:ST-03
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

kabel van de Optische Vezel van de Daling zelf-Suporting van 1 of 2 Kern de Lucht

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.05 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FTTH drop cable
Materiaal Vorm:Flat Wire
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum and Carton

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische FC/APC Schakelaar van de vezel, Patchcord, Enige Wijze

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.1-0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FCAPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Adapters van de vezel voor de Kabel van de Optische Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.12-0.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:SC/ST/LC/FC/MTRJ
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

24~48 kernen 19 " het Optische Rek van de Vezel 1u/2u zetten het Comité van het Flard ODF op

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:RPP-AP
Certificering:RoHS
Gebruik:Vezel
Type:MDF
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Foam Board/Bag +Carton

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

PLC van de Telecommunicatie van Gpon 1X8 Splitser

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 5.5-11.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1X8 blockless PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index