Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 96/764  
Totaal 22896 producten van ongeveer 715

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

16CH de ruwe Multiplextelegraaf Optische CWDM van de Afdeling van de Golflengte (SC&LC)

Prijs Unit: US $ 200.0-300.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SCWDM-M-0116-320-E-30-10-B3-SU-LU
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar Sm van Sc-Sc van het Koord van het Flard van de optische Vezel of de Optische Vezel ...

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:SC-SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC adapter voor Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.25-0.28 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:LC Quad Fiber Optic Adaptors
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van de Schakelaar van de optische Vezel FC

Prijs Unit: US $ 0.1-0.12 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:FC connector adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC de Adapter van de vezel voor Optische Kabel

Prijs Unit: US $ 0.075-0.08 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:FC Adaptors
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

micro- van 980/1550nm Optische Wdm van de Vezel (Optisch Netwerk)

Prijs Unit: US $ 5.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SWDM-12-9815-01-E-30-10-B1-SU-FA
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

1X8 PLC Splitter met LC/Upc Connector

Prijs Unit: US $ 70.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SPLCS-18(4in1)-2-0-0-0-D3-LU
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De kleine Klem van de Opschorting/Montage ADSS

Prijs Unit: US $ 6 / Set
MOQ: 1000 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP

Model No:AQXD-200
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTELEC
Verpakking:Wooden Case

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

1X8 PLC Splitter van Fibre Optical met Sc/Upc Connector

Prijs Unit: US $ 8.0-12.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SPLCS-18-2-09-09-10-E4-SU
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

USB3.0 vergroting over Vezel tot 300m Ingebouwde 7-haven USB Hub voor Transmissie Uhd (hfe-3900)

Prijs Unit: US $ 265.0-300.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FAS, CPT, FCA, EXW

Model No:HFE-3900
Materiaal:Metaal
Interface Type:USB 3.1
Mate van innovatie:Innovatief
Type:USB Convertor
Certificaat:CE

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

USB3.0 vergroting over Hub van 4 Haven USB van de Vezel de Ingebouwde voor VideoTransmissie HD tot ...

Prijs Unit: US $ 265.0-300.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FAS, CPT, FCA, EXW

Model No:HFE-3900
Materiaal:Metaal
Interface Type:USB 3.0
Mate van innovatie:Traditioneel
Type:USB Convertor
Certificaat:CE

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Doos FTTH met 2 Kernen

Prijs Unit: US $ 1.2-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTLFTTHFP2
Kabel:CAT5e
Connector:RJ45
Poortnummer:8 ~ 16
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag

Kile-6D de enige Bijlage van de Las van de Fusie van het Type van Vezel in-Line

Prijs Unit: US $ 8.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:93450-931
Certificering:SGS,RoHSISO
Gat:met Gat
Feature:Makkelijke installatie,LichtgewichtStofdicht
Oppervlakte behandeling:Elektrostatische Coating
Materiaal:Roestvrij staal

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

de Snelle Schakelaar Unmanaged Industriële Ethernet van 100m EF

Prijs Unit: US $ 40.0-51.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:IDS405
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:firstmile
Verpakking:Carton
Standaard:white box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Niveau Gigabit van de ingang beheerde Industriële Schakelaars Ethernet

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:IDS509
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:firstmile
Verpakking:Carton
Standaard:CE, Rohs, ISO9000

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Ethernet overhaalt over de Eenheid van het Eind van de Slaaf van WiFi Eoc van de Kabel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:G4104C-W
Type:Glasvezelconnectoren
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Firstmile
Verpakking:Carton

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

de Vlecht van de Optische Vezel Sc/APC van 9/125um

Prijs Unit: US $ 0.5-0.9 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTFIBER PIGTAIL
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

16 Levering van de Macht van de Chassis van de Convertor van de Media van groeven de Dubbele ...

Prijs Unit: US $ 50.0-59.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:MC-RACK-16-2U
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fan-out van het Lint van het jasje de Optische Vlecht van de Vezel

Prijs Unit: US $ 4.0-12.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:Ribbon Pigtail
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-LC Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-LC OM3 DUPLEX 2.0mm
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Verbindingsdraad voor Optische Vezel lc-LC Sm/9/125 (10m)

Prijs Unit: US $ 4.6-5.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-LC OS2-010
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ST/PC-MTRJ/PC Om2/50/125 Optical Fiber (3M)

Prijs Unit: US $ 2.0-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:st mtrj001
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC LC/PC Multimode Fiber Optical (4M) op Sale

Prijs Unit: US $ 3.8-4.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SCLC OM2 004
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/PC-FC/PC Fiber Optical Patch Cord (1.5M)

Prijs Unit: US $ 56.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MPO/FC 24 CORE 1.5
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van de optische Vezel voor) Om1 12 Kern MPO/PC/Male

Prijs Unit: US $ 20.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:mpo 12 core 1.5m
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1X8 PLC Splitter van Mini Fiber Optic (FTTH GPON)

Prijs Unit: US $ 8.2-8.35 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SPLCS-18-2-09-09-05-E4-LU
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Verspreider van de vezel (de Versterker van de Vezel, WDM, Transmissie Bidi)

Prijs Unit: US $ 58.0-64.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCIR-L-3-E-09-10-A7-00
Type:CATV (Cable Television) Apparatuur
Functie:Signaaloverdracht Equipment
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van het Koord van het Flard van de Vlecht van de Vezel van de Wijze van Sc FTTH de Enige ...

Prijs Unit: US $ 0.5-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-2-SU-00-E-2-0-C-10
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel Sc-St Vezeloptische Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-2-SU-ST-A-3-00-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC Sm SimplexVezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-FU-FU-D-3-00-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index