Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 98/762  
Totaal 22858 producten van ongeveer 761

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

GLC-FE-100EX SFP Compatibel systeem 1550nm 100Base-ex 40km van de Zendontvanger

Prijs Unit: US $ 26.0-32.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100EX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

GLC-t SFP Compatibele Zendontvanger rj-45 van het Koper de Module van de Schakelaar

Prijs Unit: US $ 15.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-T-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SFP+ zendontvanger 10GBASE-LR 1310nm 10km

Prijs Unit: US $ 50.0-55.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-LR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

GLC-FE-100EX SFP Compatibele Zendontvanger 100BASE-ex 1310nm 40km

Prijs Unit: US $ 25.0-31.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100EX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mpo-LC de Kabel van de Ventilator uit, 24f 35cm Gebruikend voor Cassette MPO

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MPO-LC fan out cable
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

XFP-10G-mm-SR Compatibele XFP Zendontvanger 850nm 300m

Prijs Unit: US $ 55.0-65.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP-10G-MM-SR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10GBASE-ER XFP Compatibele Zendontvanger 1550nm 40km

Prijs Unit: US $ 220.0-230.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP-10GLR-OC192IR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

40G BIDI QSFP Optische Zendontvangers de Van uitstekende kwaliteit van de lage Prijs 850nm/900nm ...

Prijs Unit: US $ 255.0-265.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:WQP-B8940G-VL02D
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Ip-LC het Openlucht Waterdichte Koord van het Flard van de Vezel verbindt met de Waterdichte Kabel ...

MOQ: 1 Piece

Model No:IP-LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Openlucht Hoge Prestaties van de Kabel van het Flard van de Vezel iP-Sc op Waterdicht voor Enige ...

MOQ: 1 Piece

Model No:IP-SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1000base SFP Transceviers 1550nm 80km DuplexLC Single-mode Vezel Compatibel GLC-zx-sm-c

Prijs Unit: US $ 33.0-38.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:WP-1524-DL80D
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10G SFP 1310nm de 10km DuplexZendontvangers van de hoge Prestaties van LC LR SMF

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:WPP-13192-DL10D
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De hete Pluggable Zendontvangers sfp-Duitsland-t-c. van de 10/100/1000Base-tSFP AutoBetekenis

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:WP-AND-T01
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10/100/1000BASE T RJ45, 100 meters, auto de betekeniszendontvanger van het Koper

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-GE-T-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Laser van de Levering van de fabriek M4 M5 M6 M8 door Photosensor van de Straal

Prijs Unit: US $ 9.5-9.8 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:KJT-LS
Type:Op de radio type fotocel
Output Signal Type:Schakelen Type
Production Process:Normale wond
Materiaal:Plastic
IP-klasse:IP67

Nanjing KJT Electric Co., LTD

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De aangepaste M4 Optische Foto van de Vezel door de Sensor van de Straal met de Kwaliteit van Ce

Prijs Unit: US $ 9.5-9.8 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:KJT-LS4-ZPK
Output Signal Type:Schakelen Type
Production Process:Normale wond
Materiaal:Metal
IP-klasse:IP67
Certificaat:CE

Nanjing KJT Electric Co., LTD

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Facultatieve Levering van uitstekende kwaliteit van de Macht van de Interface van Sc van de Vezel ...

Prijs Unit: US $ 22.0-26.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:(MG1002SC
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Enige Wijze van de Vezel van Sc 10/100/1000Mbps van de Convertor van de Media van de Optische Vezel ...

Prijs Unit: US $ 22.0-26.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:MG1002SC
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter Dualplex van Sc van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-0.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:SC adapter
Merk:OEM
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Unit Carton Size: 160mm*126mm
Standaard:CE/EMC, CE/LVD, FCC Certification
Oorsprong:Guangdong China

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

DuplexAdapters van de Schakelaar LC van de vezel de Optische met Speciaal GLB van het Stof

Prijs Unit: US $ 0.2-0.25 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:LC Duplex Fiber Optic Adaptors
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Meter van de Macht van de Vezel van de Bestseller de Digitale Optische (t-OP300T/C)

Prijs Unit: US $ 25.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:T-OP300T/C
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom/ OEM
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, CSI, ISO9000

De beste Vezel Optische Pon OTDR van de Verkoop

Prijs Unit: US $ 2950 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:TR600 SS24AF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom/ OEM
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, CSI, ISO9000

Metaal Shell Waterproof Cat5e RJ45 Modular Socket met Top Entry voor RJ45 Connection

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:YT-RJ45-JSX-22-002
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Ethernet IP67 Shielded RJ45 Socket voor Right Angle Coming uit The Back

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:YT-RJ45-JSX-22-002
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Upc Vezel Optisch aan RCA de Adapter van de Metalen kap van de Adapter FPC

Prijs Unit: US $ 0.45-1.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SADP-A-S-Q-S-LC-FPC-LC-FPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Compatibel Sc SMF van uitstekende kwaliteit van ER 1550NM van de Zendontvanger 10G X2 40KM

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:X2-10GB-ER-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vezel die van de Kabel van de Telefoon van de Kabel van TV Machine verbindt

Prijs Unit: US $ 790.0-840.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:AI-6
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Signal Fire
Verpakking:Corrugated Box Packing or Wooden Case Packing
Standaard:CE, ROHS, SGS AND SO ON

Signal Fire Technology Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

convertor van de Media van de Vezel van 10m/100m/1000m de Optische

Prijs Unit: US $ 15.0-45.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT CONVERTER 02
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Datolink

G657/G655/G652 3.0mmm de Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 25 / Metro
MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:DT Fiber optic cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Al Diëlektrische Openlucht Optische Kabel ADSS van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.4 / Metro
MOQ: 5000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:ADSS
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index