Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 98/744  
Totaal 22318 producten van ongeveer 858

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Koord van het Flard van de Vezel mPO-St het Optische

Prijs Unit: US $ 44.1-46.15 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:MPO-ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Heet verkoop Mu Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.95-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MU
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MU
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Fiber Distribution Frame

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De aangepaste Sensor van de Fotocel van de Grootte M18 Infrarode Diffuse

Prijs Unit: US $ 72.0-99.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:KJT-GJG-ZPK
Type:Diffuse reflectie type fotocel
Output Signal Type:Schakelen Type
Production Process:Normale wond
Materiaal:Metal
IP-klasse:IP67

Nanjing KJT Electric Co., LTD

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Heet verkoop Mu van de Vezel de Optische Verbindingsdraad van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.95-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MU
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MU
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Fiber Distribution Frame

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

M8 Photosensor van de Sensor van de Laser Diffuus met de Afstand van 50m

Prijs Unit: US $ 9.5-9.8 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:KJT-LS8-ZNK
Output Signal Type:Schakelen Type
Production Process:Normale wond
Materiaal:Metal
IP-klasse:IP67
Certificaat:CE

Nanjing KJT Electric Co., LTD

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De hete Laser van de Verkoop M12 Foto-elektrisch door Straal Sesnors

Prijs Unit: US $ 9.5-9.8 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:KJT-LS12-ZNK
Type:Op de radio type fotocel
Output Signal Type:Schakelen Type
Production Process:Normale wond
Materiaal:Metal
IP-klasse:IP67

Nanjing KJT Electric Co., LTD

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Bak van de Schakelaar van Sc Sm Easyconn Fic

Prijs Unit: US $ 0.7-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC(PC)
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Bak van de Schakelaars van Easyconn Fic van de Vezel van Sc Sm de Optische

Prijs Unit: US $ 0.7-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:sc fic
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kwmsb-D/C Doos van de Distributie van de Vezel de Optische met Sc 24ports van de Deur voor Gebruik ...

Prijs Unit: US $ 20.0-29.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:KWMSB-D/C-SC24
Certificering:SGS,RoHSISO
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Carton
Standaard:385*335*115(mm)
Oorsprong:China

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kwmsb-D/C Doos van de Distributie van de Vezel de Optische met de Bak China van Sc 24ports van de ...

Prijs Unit: US $ 25.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Kwmsb-D/C-sc24
Certificering:SGS,RoHSISO
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton
Standaard:385*335*115(mm)
Oorsprong:China

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1X8 Optische PLC van de vezel Splitser met ABS Doos

Prijs Unit: US $ 10.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-PLCA1×8SP
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Fiberall or neutral/blank

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lage Optische PLC van de Vezel Pdl Splitser met ABS Doos 1X8

Prijs Unit: US $ 10.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-PLCA1x8FP
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Fiberall or neutral/blank

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De 3-havens CWDM van de optische Vezel Apparaat

Prijs Unit: US $ 70.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM-3P
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Transparent Box or Custom Packaging;

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De 3-havens DWDM van de vezel Optisch Apparaat

Prijs Unit: US $ 70.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:3-ports DWDM
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Transparent Box or Custom Packaging;

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Ons de Sleutel van Connec MTP tot Zeer belangrijke BenedenAdapter, Om3 Aqua

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:US Connec MTP adapter
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM

Armord and Double Sheath Outdoor Fiber Optic Cable Drum (GYXTW53)

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYXTW53
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

1X4 PLC van SC/PC Splitser met 1.5m Kabel

Prijs Unit: US $ 9.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:1x4 PLC Splitter
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SOFTEL
Verpakking:1PCS with One Polybag
Oorsprong:China

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Reeksen van de opschorting voor ADSS Kabel 200m Spanwijdte (Twee avontuurtjestaven)

Prijs Unit: US $ 6 / Set
MOQ: 1000 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, EXW

Model No:AXC-200
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Beheerde Ethernet Schakelaar van de vezel Drievoudige Spel Gemultiplexte CATV ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:OnAccess7702D
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standards Carton Box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SFP Bidi 155m 1490/1550nm (1550/1490nm) 80km Transceiver

Prijs Unit: US $ 5.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSB45(54)01L-CD80
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

Het Koord van het Flard van de kat 5e met de Test van de Bot van de Pas van Schakelaars UTP

Prijs Unit: US $ 0.2-1.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT COPPER PATCH CORD
Type:Cat 5
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabelLong Distance Symmetrische kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE

4ports Convertor van de Media Ethernet van de Vezel van de Schakelaar van de optische Vezel de ...

Prijs Unit: US $ 12.0-45.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT fiber media converter
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Datolink

Kabels van het Netwerk van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.6-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:FC/LC/ST/SC/E2000/MPO/MTRJ...
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

CAT6 het Koord van het Flard van Gegevens UTP

Prijs Unit: US $ 0.5-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Cat6
Toepassing:LAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

196 Sluiting van de Las van de Vezel van het Type van kern de Horizontale Optische

Prijs Unit: US $ 20.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:TTI-New-1
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton
Standaard:CE, ROHS
Oorsprong:China
Gs-Code:854470000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De horizontale Waterdichte Bijlagen van de Las van de Vezel FTTH Optische voor de Steun van Pool

Prijs Unit: US $ 23.0-35.0 / Metro
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, EXW

Model No:GJS-H015
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Package with Carton Box 6PCS Per Box or Equirement
Standaard:CE

Vlechten Sc/APC met 12 Kleuren

Prijs Unit: US $ 7.0-8.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-PSCA12
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Verbindingsdraad MTRJ/PC-MTRJ/PC mm Om1 62.5/125 Duplex 2m LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 1.5-1.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPCMTRJPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index