Home » Elektrotechniek & Elektronica's » RF aansluiting » Link Connector
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 108/700  
Totaal 20990 producten van ongeveer 655

Link Connector

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

convertor van de Media van de Vezel van 10m/100m/1000m de Optische

Prijs Unit: US $ 15.0-45.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT CONVERTER 02
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Datolink

SFP Bidi 155m 1490/1550nm (1550/1490nm) 80km Transceiver

Prijs Unit: US $ 5.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSB45(54)01L-CD80
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

Hb111 de Pakking van de Spuitbus van de Verf

Prijs Unit: US $ 0.5-1.0 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:HB111
Type:Vlakke pakking
Materiaal:Roestvrij staal
Combinatie Washer Structuur:Een type
Combinatie Washer Packaging:All Inclusive
Veerring Type:Standard

Kanon het zonder lucht van de Spuitbus

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:HB133
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

Het Kanon van de spuitbus, het Schilderen Hulpmiddelen

Prijs Unit: US $ 25.0-35.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:HB134
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware Spuitapparatuur,Hout Spuitapparatuur,Plastic SpuitapparatuurPorselein Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

Het Kanon van de Spuitbus van de hoge druk

Prijs Unit: US $ 28.0-36.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:HB136
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware Spuitapparatuur,Hout Spuitapparatuur,Plastic SpuitapparatuurPorselein Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

De Uitrustingen van de Reparatie van de pomp

Prijs Unit: US $ 12.0-16.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:HB 1062
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

De Voering van de cilinder

Prijs Unit: US $ 42.0-50.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:HB1062
Materiaal:Roestvrij staal
Gebruik:Automatisering en Controle
Structuur:Zuiger Cilinder
Standaard:Standaard
Pressure Direction:Dubbelwerkende cilinder

De Filter van het kanon

Prijs Unit: US $ 0.45-1.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:HB1019
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

Pomp de van uitstekende kwaliteit van de Zuiger

Prijs Unit: US $ 76.0-85.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:HB1033
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

Ultra Maximum Cilinder

Prijs Unit: US $ 15.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:Model Number: HB1045
Materiaal:Roestvrij staal
Gebruik:Automatisering en Controle
Structuur:Zuiger Cilinder
Standaard:Standaard
Pressure Direction:Dubbelwerkende cilinder

De Pompen van de nevel

Prijs Unit: US $ 60.0-85.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:HB1032
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

De Uitrusting van de reparatie voor 795

Prijs Unit: US $ 18.0-25.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:HB1066
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

De Pomp van Gmax 7900II

Prijs Unit: US $ 150.0-200.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:HB1036
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

10 basis lx-SFP Minigbic Modul

Prijs Unit: US $ 9.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:10 base LX SFP miniGBIC modul
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw

Het Spuitpistool van uitstekende kwaliteit

Prijs Unit: US $ 22.0-28.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:HB821
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware Spuitapparatuur,Hout Spuitapparatuur,Plastic SpuitapparatuurPorselein Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

Het Spuitpistool van vier Vinger

Prijs Unit: US $ 22.0-28.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:HB821
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware Spuitapparatuur,Hout Spuitapparatuur,Plastic SpuitapparatuurPorselein Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

12 Optische Fanout van de Vezel van de multi-Kernen van kleuren Vlechten Singlemode Multimode ...

Prijs Unit: US $ 3.0-6.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:12 Colors Multi-cores Fiber Optic Pigtails
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Handelsmerk:Fiberlink or customized

SHENZHEN FIBERLINK COMMUNICATION LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De mutil-Kernen van de bundel Optische Fan-out van de Vezel Knoestige Vlechten Singlemode Multimode ...

Prijs Unit: US $ 3.0-6.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Bundle Fan-out Fiber Optic Pigtails
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Handelsmerk:Fiberlink or customized

SHENZHEN FIBERLINK COMMUNICATION LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Vleugelmoer van het Type van roestvrij staal JIS

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:EU/US/JIS type
Materiaal:Roestvrij staal
Type:Ronde Kop
Verbinding:Gemeenschappelijke Bolt
Head Style:Rond
Standaard:DIN,ANSI,GB,JISGOST

155Mbps Ddm Fiberoptisk SFP Transceiver Moduler

Prijs Unit: US $ 13.5-15.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSFP 155M module
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw

SFP Bidi RoHS Compliant 155m 1310/1550nm (1550/1310nm) 80km Transceiver

Prijs Unit: US $ 9 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSB35(53)01L-CD80
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

155Mbps 1550nm 80km Singlemode Datacom SFP Optical Transceiver

Prijs Unit: US $ 8.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTS5501L-C(D)80
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:Datocom

4ports Convertor van de Media Ethernet van de Vezel van de Schakelaar van de optische Vezel de ...

Prijs Unit: US $ 12.0-45.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT fiber media converter
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Datolink

Voertuig DC24V aan DC12V Converter

MOQ: 30 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, DAP, EXW

Model No:ET004
Toepassing:High-performance TransducerHigh Frequency Converter Transducer
Output Type:Single
Principe van het werk:Vector Control Transducer
Hoofd Circuit Type:Stroom
Voltage van Power Supply:High Voltage variabele frequentie Drive

Ov de Klep van de geen-Terugkeer van de Reeks voor de Montage van de Schakelaar van de Meter van ...

Prijs Unit: US $ 0.095-0.13 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GXWM-SP06
Aansluiting Form:Draad
Driving Mode:Wormwiel
Nominale druk:PN1.0-32.0MPa
Kanaal:Straight Through Type
Temperatuur:Normale temperatuur

Gaoxiang Water Meter Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Flitslicht van de jacht zet voor Reeks Ar/Ak op

Prijs Unit: US $ 10.0-20.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DDP

Model No:AR/AK series mount
Bulb Type:LED
Verlichting Periode (H):> 10
Opladen Type:Oplaadbare
Stroomvoorziening:Oplaadbare batterij
Materiaal:Aluminium

Shenzhen Xavier Precision Component Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

SFP Bidi 155m 1310/1550nm (1550/1310nm) 80km Transceiver

Prijs Unit: US $ 8.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSB35(53)01S-CD80
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:Datocom

2.5g LC Connector 40km Wavelenth 1310nm SFP Transceiver Module

Prijs Unit: US $ 12.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSFP LC
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

Vezel Optic Transceivers Compatible sfp-10g-lr-c Module voor 1310nm 10km SMF Network Products

Prijs Unit: US $ 50.0-58.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-LR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Link Connector fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als link dvi- connector, l connector and d-connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index