Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Terminals » Link Connector
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 109/628  
Totaal 18824 producten van ongeveer 672

Link Connector

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

60m Vergroting HDMI over Enige Cat5e/6, Lijn HDMI uit (TweerichtingsIR+EDID+3D)

MOQ: 10 Pieces

Model No:YL-E60C
Type:Zender
Functie:Signaal Zenden Device
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Mealink

Shenzhen Mealink Electronic Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sluiting van het Type van U van het Staal van de hardware Hot-DIP Gegalvaniseerde voor de Montage ...

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:U-7
Materiaal:Staal
Vorm:U Shape
Gebruik:Industriële
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:POWLIK

Minyang Group Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

10/100m-Tx Base Fiber Media Converter

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP

Model No:WB-C550S20
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Gebruikt
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Webitelecomms

De Montage van de Lijn van de Transmissie van de Kabel van Opgw

Prijs Unit: US $ 9 / Set
MOQ: 100 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, CIP, EXW

Model No:OXC
Type:Geïsoleerde
Conductor Type:Stranded
Toepassing:Boven het hoofd
Conductor Material:Aluminium Clad Steel
Schede Materiaal:PVC

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

2. PLC het Type van Toevoeging van Splitsers

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FXH
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Powtech

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Zware Noten (M5-M90 Zp ANSI B Metrisch 18.2.4.6 m)

Prijs Unit: US $ 0.01-0.011 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:ANSI B18.2.4.6M M5-M90 ZP CL. 5/10
Materiaal:Koolstofstaal
Type:Hexagon Hoofd
Verbinding:Gemeenschappelijke Bolt
Head Style:Zeshoekig
Standaard:ANSI

Jiaxing City Qunbang Hardware Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De achter Kraan van het Gewricht van Benen Telescopische Vrachtwagen Opgezette

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GHE-125T-TMC
certificaat:SGS,CEISO9001
Staat:nieuwe
Maximale hefhoogte:30-40m
shaft Number:3
Crane Jib:Five-Arm

kraan van de Chassis van de Vrachtwagen van de Cabine 25ton Hino de Hydraulische Vrachtwagen ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GHE-25-TMC
certificaat:SGS,CEISO9001
Staat:nieuwe
Maximale hefhoogte:30-40m
shaft Number:3
Crane Jib:Five-Arm

De Hydraulische Greep van het hout op de Vrachtwagen Opgezette Kraan of de Kraan van het Kruippakje

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GHE-20-TG
certificaat:SGS,CEISO9001
Staat:nieuwe
Operation Form:Afstandsbediening
Maximale hefhoogte:> 40m
Maximum het opheffen gewicht:50-100t

25t twee Greep van de Afstandsbediening van Kabels de Draadloze op de Mariene Kraan van het Dek

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GHE-25-12-00
Type:Emmer Tanden
Toepassing:Machines hijsen
Certificaat:CE
Conditie:nieuw
Handelsmerk:GHE

De Optische EindDoos van de vezel voor Drievoudig Spel FTTH

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:OnAccess 4xx
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standards Carton Box
Standaard:CE, FCC & ROHS

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

150t de hydraulische Opgezette Kraan van de Vrachtwagen van de Boom van het Gewricht Telescopische ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GHE-150-TMC
certificaat:SGS,CEISO9001
Staat:nieuwe
Maximale hefhoogte:30-40m
shaft Number:3
Crane Jib:Five-Arm

De hydraulische Greep van de Afstandsbediening van het Schip van de Lading stortgoed Clamshell

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GHE-30-15-00
Type:Emmer Tanden
Toepassing:Machines hijsen
Certificaat:CE
Conditie:nieuw
Handelsmerk:GHE

3p 4p Hr17 Zekering die Schakelaar, de Schakelaar Disconnector isoleert van de Zekering

Prijs Unit: US $ 5.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:HR17
Breaking Capacity:hoog
Type:zelfherstellende zekering
Usaga:low Voltage
Vorm:Plaats
Fusing Snelheid:FF

Minyang Group Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

90t hydraulisch Gewricht en de Telescopische Mobiele Vrachtwagen Opgezette Kraan van de Boom

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GHE-90-TMC
certificaat:SGS,CEISO9001
Staat:nieuwe
Maximale hefhoogte:30-40m
shaft Number:3
Crane Jib:Five-Arm

St3203 BasisOTDR

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:ST3203 Basic OTDR
Handelsmerk:catvscope
Verpakking:Case Pack
Standaard:basic otdr
Oorsprong:Zhejiang
Productiecapaciteit:5000PCS/Month

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

voor FIAT 3 Pin aan 16 Pin met 2 Clips Obdii OBD2 OBD-II Connector Adapter Car Cable OBD 3pin ...

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:for FIAT 3 Pin
certificaat:SGSCE
Staat:nieuwe
Standaard:Standaard
Taal:Engels
update-Methode:door Hard Disk

Shenzhen Autodiag Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

OBD2 MB 38 Speld aan het Kenmerkende Hulpmiddel van 16 van de Speld van de Adapter Kabels van de ...

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MB 38 Pin
certificaat:SGSCE
Staat:nieuwe
Standaard:Standaard
Taal:Engels
update-Methode:door Hard Disk

Shenzhen Autodiag Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

USB3.0 de Transmissie van Uhd van de Steun van de vergroting 4k met Kvm tot 300m (hfe-3900)

MOQ: 1 Oneven
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FAS, CPT, FCA, EXW

Model No:HFE-3900
Materiaal:Metaal
Interface Type:USB 3.0
Mate van innovatie:Innovatief
Certificaat:CE
Handelsmerk:PHYNAM

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Radio die van de Link van TV Apparatuur overbrengt

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:TV-LINK
Type:TV Front-end equipment
Functie:Signaaloverdracht Equipment
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PC/Box

DIN6915 zwaar Zwart Cl van de Noten M12-M64 van de Hexuitdraai. 10 uitstekende kwaliteit

Prijs Unit: US $ 0.01-0.011 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DIN6915 M12-M64 BLACK
Materiaal:Koolstofstaal
Type:Hexagon Hoofd
Verbinding:Gemeenschappelijke Bolt
Head Style:Zeshoekig
Standaard:DIN

Jiaxing City Qunbang Hardware Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Ce- Certificaat FC aan St Multi-Mode Verbindingsdraad van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.4-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:OPC-8030
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ce- Certificaat LC aan Single-Mode Verbindingsdraad van de Optische Vezel FC

Prijs Unit: US $ 1.4-1.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:OPC-9130
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ce- Certificaat FC aan St Single-Mode Verbindingsdraad van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.3-1.4 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:OPC-9030
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ce- Certificaat Sc aan 10g Multi-Mode Verbindingsdraad van de Optische Vezel FC

Prijs Unit: US $ 1.5-1.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:OPC-8830
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ce- Certificaat LC aan St Single-Mode Verbindingsdraad van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.7-1.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:OPC-8730
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Ce- Certificaat Sc aan Multi-Mode Verbindingsdraad van de Optische Vezel LC

Prijs Unit: US $ 1.4-1.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:OPC-8630
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore

Verbindingsdraad van de Optische Vezel van het Ce- Certificaat FC aan FC Multi-Mode Om3

Prijs Unit: US $ 1.5-1.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FJ-FC-FC-A1a-OM3-3M
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Verbindingsdraad van de Optische Vezel van het Ce- Certificaat LC aan LC Multi-Mode

Prijs Unit: US $ 1.3-1.4 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:FJ-LC-LC-A1b-3M
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Verbindingsdraad van de Optische Vezel van het Ce- Certificaat LC aan LC Multi-Mode Om3

Prijs Unit: US $ 1.5-1.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:OPC-7330
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Link Connector fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als link dvi- connector, d-connector and connector kabel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index