Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Terminals » Link Connector
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 112/630  
Totaal 18878 producten van ongeveer 589

Link Connector

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De gesmede Montage van het Eind van de Bal van de Hardware van de Lijn van Pool

Prijs Unit: US $ 0.45 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Socket Eye
Handelsmerk:Thinkwell
Verpakking:Carton, Bag, Pallet
Standaard:CE, ISO
Oorsprong:China
Gs-Code:7326909000

De gesmede Bal van de Trekhaak van de Montage Y van de Impasse

Prijs Unit: US $ 0.34 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Y Clevis Ball
Handelsmerk:Thinkwell
Verpakking:Clevis Socket Ball with Carton, Bag, Pallet
Standaard:CE, ISO
Oorsprong:China
Gs-Code:7326909000

De gesmede Bal van de Oogjes van de Montage van de Lijn van Pool van het Staal Ovale

Prijs Unit: US $ 0.48 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Oval Eyelets Ball
Handelsmerk:Thinkwell
Verpakking:Clevis Socket Ball with Carton, Bag, Pallet
Standaard:CE, ISO
Oorsprong:China
Gs-Code:7326909000

De lucht Gesmede Contactdoos en de Bal van de Lijn Hardware voor Samengestelde Isolatie

Prijs Unit: US $ 1.5-6.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Socket for Composite Insulator
Handelsmerk:Thinkwell
Verpakking:Carton and Iron Pallet
Standaard:CE ISO
Oorsprong:Qingdao China
Gs-Code:7326909000

De Montage van de Lijn van Pool van de Isolatie van het Polymeer van de Montage van de Transmissie ...

Prijs Unit: US $ 0.58 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:70KN-300KN
Standaard:DIN,ANSI,GB,JISBSW
Oppervlakte Behandeling:Verzinkt
Head Type:Ronde
Handelsmerk:Thinkwell
Verpakking:Carton, Bag, Pallet

De gesmede Montage van de Stroom van de Isolatie van het Polymeer

Prijs Unit: US $ 0.51 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Electric Power Fitting
Standaard:DIN,ANSI,GB,JISBSW
Oppervlakte Behandeling:Verzinkt
Head Type:Ronde
Handelsmerk:Thinkwell
Verpakking:Carton, Bag, Pallet

Het Koolstofstaal galvaniseerde de Gesmede Opheffende Noot van het Oog JIS B1169

Prijs Unit: US $ 0.127-0.134 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:Eye Nut JIS1169
Materiaal:Koolstofstaal
Type:Ronde Kop
Verbinding:Gemeenschappelijke Bolt
Head Style:Rond
Standaard:DIN

Qingdao Sail Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van MPO/MTP Om3 Aqua het Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-0.69 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Om3 Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Koord van het Flard van de Vezel MPO Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-0.69 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Koord van uitstekende kwaliteit van het Flard mtp-LC 12cores

Prijs Unit: US $ 0.1-0.69 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:MTP-LC 12cores Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het directe Fan-out 24cores van de Uitrusting mtp-LC Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.1-0.69 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:MTP-LC Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

3m 10g Om3 50/125 Multimode Kabel van de Boomstam van de Optische Vezel MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 0.1-0.69 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:MPO/MTP Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om4 de Violette Optische Kabel van de Vezel MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 0.1-0.69 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Fiber Optic Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Goedkope Slx14/Wl93 de UHF Draadloze Microfoon van de Hoofdtelefoon

Prijs Unit: US $ 95.0-103.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Slx14 / Wl93
Stijl:Handheld Microfoon
Toepassing:Muziek,Stem,Opname,Meeting,MaatVersterken
Signaaloverdracht:Draadloze
Directivity:Uni-richting
Sound Channel:Stereo

Goedkope Slx14/Wl93 de UHF Draadloze Microfoon van Lavalier van de Hoofdtelefoon

Prijs Unit: US $ 95.0-103.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Slx14 / Wl93
Stijl:Handheld Microfoon
Toepassing:Muziek,Stem,Opname,Meeting,MaatVersterken
Signaaloverdracht:Draadloze
Directivity:Uni-richting
Sound Channel:Stereo

De Hete Verkoop van de Spanner van de Draad van de Link van de ketting

Prijs Unit: US $ 0.15-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Wire Tensioner
Handelsmerk:Unity Heavy Industry
Verpakking:Wooden Pallet/Cased or as Per Customer Request
Standaard:30mm, 35mm, 45mm
Oorsprong:Qingdao
Gs-Code:73269090

Qingdao Unity Heavy Industry Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

120t de hydraulische Telescopische Opgezette Kraan van de Boom Vrachtwagen

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GHE-120T-TMC
certificaat:SGS,CEISO9001
Staat:nieuwe
Maximale hefhoogte:30-40m
shaft Number:3
Crane Jib:Five-Arm

100t de hydraulische Opgezette Kraan van de Boom van het Gewricht van de Kraanbalk Vrachtwagen

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GHE-100T-TMC
certificaat:SGS,CEISO9001
Staat:nieuwe
Maximale hefhoogte:30-40m
shaft Number:3
Crane Jib:Five-Arm

Hydraulische Mobiele Vrachtwagen Opgezette Kraan 90t

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GHE-90-TMC
certificaat:SGS,CEISO9001
Staat:nieuwe
Maximale hefhoogte:30-40m
shaft Number:3
Crane Jib:Five-Arm

50-90t de hydraulische Opgezette Kraan van de Boom van het Gewricht Vrachtwagen

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GHE-9000-TMC
certificaat:SGS,CEISO9001
Staat:nieuwe
Maximale hefhoogte:30-40m
shaft Number:3
Crane Jib:Five-Arm

Opgezette Kraan van de Benen van de Steun van de Kraanbalk van het Type van z.o.z. de Hydraulische ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GHE-70-TMC
certificaat:SGS,CEISO9001
Staat:nieuwe
Maximale hefhoogte:30-40m
shaft Number:3
Crane Jib:Five-Arm

45t Opgezette Kraan van de Boom van het Gewricht van z.o.z. de Hydraulische Vrachtwagen

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GHE-45-TMC
certificaat:SGS,CEISO9001
Staat:nieuwe
Maximale hefhoogte:30-40m
shaft Number:3
Crane Jib:Five-Arm

FC/PC Singlemode Wijfje aan de Vrouwelijke Optische Demper van de Vezel

Prijs Unit: US $ 2.0-8.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC/PC
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Waterdichte Koord van het Flard van de Vezel FTTX Optische met Schakelaar Odc

Prijs Unit: US $ 0.15 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:ODC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Customized

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ABS van FTTH Gpon Epon 1X32 Optische PLC van de Vezel van de Module Splitser

Prijs Unit: US $ 6.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:TK-PLC-001
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ABS Sc/Upc van FTTH Gpon Epon 1X32 Optische PLC van de Vezel Splitser

Prijs Unit: US $ 25.0-44.3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:TK-PLC-002
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Blister/Foam Box+Standard Box

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ABS LC/Upc van FTTH Gpon Epon 1X4 Optische PLC van de Vezel Splitser

Prijs Unit: US $ 5.2-10.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:TK-PLC-003
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:by Blister/Foam Box+Standard Carton

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ABS FC van Epon van Gpon 1X8 Optische PLC van de Vezel van de Schakelaar Splitser

Prijs Unit: US $ 5.5-9.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:TK-PLC-003
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Goed Vrij Volgend GPS van de Software Quanlity 3G Volgend Apparaat (VT1000) met OBD

Prijs Unit: US $ 80.0-92.0 / Set
MOQ: 10 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:VT1000
Type:GPS Tracker
Gebruik:Automotive
Handelsmerk:Neutral
Verpakking:Neutral Color Box
Standaard:Quad-band

FC/APC Singlemode Mannetje aan de Vrouwelijke Optische Demper van de Vezel

Prijs Unit: US $ 2.0-8.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC/APC
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Link Connector fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als link dvi- connector, d-connector and connector kabel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index