Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Terminals » Link Connector
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 27/641  
Totaal 19214 producten van ongeveer 960

Link Connector

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Koord van het Flard van de Vezel Sm van het Jasje van pvc lC-St het Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.9-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LCST-SMSX-03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Echt - tijd die Vrije Volgende GPS van het Platform Drijver volgen

Prijs Unit: US $ 67.0-75.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:VT1000
Type:GPS Tracker
Gebruik:Automotive
Handelsmerk:Topshine
Verpakking:Neutral Color Box
Standaard:23*16*6cm

Versterker van de Macht van de Serie van de Lijn van Skytone Fp10000q de Professionele Openlucht

MOQ: 2 Pieces

Model No:FP10000Q
Type:Professionele versterker
Gebruikt Voor:Professioneel
Tube Type:Transistor Versterker
Output Aantal:4
Geleidende Mode:D

Guangzhou Skytone Audio Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Spiegel 135 van de Montage van de Deur van het Vlakke Glas van het chroom de Scharnier van de Deur ...

Prijs Unit: US $ 4.38-5.89 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:KS-024SS-2
Afwerking:Verchroomd
Handelsmerk:Kensharp
Verpakking:Brown Paper Packing
Standaard:95*55mm
Oorsprong:Guangdong

Kensharp Door Control Hardware Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Tijdelijke werkkracht 6 ' H X 10 ' L van de Omheining van de Plaats van de baan van het ...

Prijs Unit: US $ 27.25-35.65 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:FS-SP-016
Materiaal:Gegalvaniseerde ijzerdraad
Toepassing:Bescherming van Mesh,Bouw Wire Mesh,Decoratieve MeshHek Mesh
Gat Vorm:Vierkant
Handelsmerk:Fansi
Verpakking:Bulk or in Pallets.

Anping Fansi Metal Wire Mesh Factory

[provincie: Hebei, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar 2.5mm van de kopbal voor AMPÈRE

Model No:Bar connector Wafer connector 2.5mm HR
Materiaal:Messing
Certificering:SGS,CE,ISO 9001RoHs
Toepassing:PCB
Interface Type:HDR
Werk frequentie:Hoge frequentie

Xiamen Miles Electronics Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

155m SFP Optische MultiWijze 850nm 2km van de Module van de Zendontvanger (phf-8524-1LS)

Prijs Unit: US $ 9.5-10.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PHF-8524-1LS
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Unit Packge Size: 374*232*82mm

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

OEM Automobiele Structurele Delen door het Vormen van de Injectie van het Metaal Proces

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:Automobile parts
Staat:Gebruikt
Certificering:RoHS,SGSISO9001
Standaard:ASTMGB
Aangepaste:Aangepaste
Materiaal:Roestvrij staal

Shenzhen Surfacing Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Pakking en Verbinding voor Graco Gmax II 7900

Prijs Unit: US $ 40.0-50.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:HB1070
Materiaal:VITON
Toepassing:Pompen
Type:Oliekeerring
Prestatie:High Pressure
Vorm:O - Ring

De gevlechte van de Micro- USB 2.0 van de Stof Kabel Lader van Gegevens

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:NMUSB62
Interface Type:USB
Connector:USB
Universeel:Universeel
Schakelaar:Zonder schakelaar
Gegevensoverdracht Functie:Gegevens Transmissie Functie

Shenzhen New Nanming Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De dubbele Busbar van de Ijzerbewerkers van de Cilinder Machine van de Verwerking

Prijs Unit: US $ 100.0-1000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:DHY-150
Type:Algemene Machine van het Ponsen
Punch Shape:Kantelbare Punch
Slider Movement:Triple Actie
Slider Drive Mechanism:Link Press
Controlling Mode:CNC

De Cassette van de optische Vezel MTP/MPO voor Centrum FTTH/Date

Prijs Unit: US $ 14.0-20.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, DAP, CPT, EXW

Model No:Optical Fiber MTP/MPO Cassette
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TAKFLY/OEM/DF
Verpakking:Box and Carton, Pallet Is Available If Required
Standaard:12/24 Cores

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Unieke Dubbele As 8*10W die RGBW 4in1 het Hoofd LEIDENE Licht van de Straal bewegen

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LED-Multi Smart
Lichtbron:LED
Strobe:Elektronische Strobe
Control Mode:DMX signaal Controle
IP-klasse:IP20
Certificaat:CERoHS

De Optische Vermindering Loopbacks van de Vezel MPO MTP

Prijs Unit: US $ 43.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO Loopback
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12core het purpere Om4 Koord van het Flard van de Vezel van mpo-MPO Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:12core OM4 MPO
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

30 de Fijne Pomp van de Verdeler van de Steen Cbm/Hr Gezamenlijke Concrete met Stroom op Verkoop

Prijs Unit: US $ 10000.0-20000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:XBS DXBS
Type:Concrete Pump
Spuitbeton Type:Natte
Bewerkingsproces:Hydraulisch
Structuur:Cilinder Type
Feeding Hoogte:1380mm

Lc-LC Koord van het Flard van de Vezel van het Jasje van pvc het Simplex Single-Mode Optische

Prijs Unit: US $ 0.9-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LCLC-SMSX-03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Dubbele GPS van de Sensor RFID van de Brandstof van de Camera Drijver

Prijs Unit: US $ 67.0-75.0 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:VT1000
Type:GPS Tracker
Gebruik:Automotive
Handelsmerk:Topshine
Verpakking:Neutral Color Box
Standaard:23*16*6cm

Fp10000q 4 Versterker van de Hoge Macht van Kanalen de Professionele

MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: CFR, CIF, DAP, CIP, FCA, EXW

Model No:FP10000Q
Type:Professionele versterker
Gebruikt Voor:Professioneel
Tube Type:Transistor Versterker
Sound Channel:4,1
Output Aantal:4

Guangzhou Skytone Audio Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Roestvrij staal ons de Ring van het Hijstoestel van g-403 Wartel

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 10000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:G-403
Standaard:DIN,ANSI,GBJIS
Materiaal:Roestvrij staal
Verbinding:Lassen
Head Type:Ronde
Handelsmerk:founder

6FT de hoge Draagbare Omheining van de Bouw

Prijs Unit: US $ 27.25-35.65 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:FS-SP-019
Materiaal:Gegalvaniseerde ijzerdraad
Toepassing:Bescherming van Mesh,Bouw Wire Mesh,Decoratieve MeshHek Mesh
Gat Vorm:Vierkant
Handelsmerk:Fansi
Verpakking:Bulk or in Pallets.

Anping Fansi Metal Wire Mesh Factory

[provincie: Hebei, China]

Contacteer de Leverancier

De verre Geleide Convertor van Media 10/100/1000Mbps Oam (MC0101GM)

Prijs Unit: US $ 75.0-90.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, CPT, EXW

Model No:MC0101GM
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Spuitpistolen voor Al Merk

Prijs Unit: US $ 120.0-150.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:HB137
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware Spuitapparatuur,Hout Spuitapparatuur,Plastic SpuitapparatuurPorselein Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

12 Duitsland Muxponder met 10g SFP+ Boomstam Twee

Prijs Unit: US $ 1100.0-1300.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OnAccess 8114
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standards Carton Box
Standaard:CE, FCC & ROHS
Oorsprong:Shenzhen

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De mobiele Toebehoren van de Decoratie van de Telefoon voor Al Telefoon van het Merk

Prijs Unit: US $ 0.43-0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SFS-ELE
Compatibel Merk:Alle Brand
Accessoires:Decoratie
Handelsmerk:Customized
Verpakking:Carton, Plastic Bag, Export Package
Standaard:L*W*H: 22*12*1mm

Shenzhen Surfacing Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

50 ton ingesloten aanhangwagen, de aanhangwagen van de wegtrein voor verkoop

Prijs Unit: US $ 9000.0-40000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ZJV9405XXYSZ
Type:Koppeling
Laadvermogen:50T
Certificaat:ISO9001,CCCISO / TS16949
Wheel Base:7000-8000mm
Betreden:1820mm

Qingdao Hetanch Commercial Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De gevlechte van de Micro- USB van de Stof Kabel Lader van de Adapter Sync

Prijs Unit: US $ 0.45-0.58 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:NMUSB66
Interface Type:USB
Connector:USB
Universeel:Universeel
Schakelaar:Zonder schakelaar
Gegevensoverdracht Functie:Gegevens Transmissie Functie

Shenzhen New Nanming Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10G XFP 1470nm~1610nm 40km Duplex Optische Zendontvanger LC CWDM

Prijs Unit: US $ 370 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:HXFP-1C41XX
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Hi-Optel
Verpakking:10PCS in One Small Package

Shenzhen Hi-Optel Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Busbar van Hydraulische Pomp drie de Elektrische Machine van de Verwerking

Prijs Unit: US $ 100.0-2000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:DHY-150
Type:Algemene Machine van het Ponsen
Punch Shape:Kantelbare Punch
Slider Movement:Triple Actie
Slider Drive Mechanism:Link Press
Controlling Mode:CNC

convertor van de Media van de Vezel van de Haven van Sc van de Wijze van 10/100m de Enige Enige ...

Prijs Unit: US $ 9.0-23.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:DF-MC12
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TAKFLY/OEM/DF
Verpakking:Box and Carton, Pallet Is Available If Required

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Link Connector fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als link dvi- connector, d-connector and connector kabel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index