Home » Elektrotechniek & Elektronica's » RF aansluiting » Link Connector
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 51/678  
Totaal 20318 producten van ongeveer 1069

Link Connector

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Diagonale Verbindende Speld Achored van 100% voor 50 Reeksen

Prijs Unit: US $ 0.3-0.4 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:50.2.01.04
Oppervlakte Afwerking:Vernikkeld
Vorm:Cilinder
Ontwerp:Kruis
Stijl:Antiek
Certificaat:ISO

De zware Schroeven van de Hexuitdraai (Cl M12-M36. 4.8/6.8/8.8/10.9 ASME B 18.2.3.3 m)

Prijs Unit: US $ 0.01-0.011 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:ASME B18.2.3.3M M12-M36 CL. 4.8/6.8/8.8/10.9
Materiaal:Koolstofstaal
Type:Hexagon Hoofd
Verbinding:Gemeenschappelijke Bolt
Head Style:Zeshoekig
Toepassing:Machines

Jiaxing City Qunbang Hardware Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De gegevens centreren Optische Vezel 24 de Cassette van Kernen MTP/MPO

Prijs Unit: US $ 12.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTP/MPO-LC Cassette
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-FC Koord van het Flard van de Vezel Sm van het Jasje van pvc het Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.9-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LCFC-SMSX-03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

C6 RJ45 het Koord van het Flard voor sluit Computer aan

Prijs Unit: US $ 0.01-100.0 / PCS
MOQ: 1 PCS

Model No:c6 RJ45 patch cord
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabelFiber Optic Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire

De Spanningsverhoger van het Signaal van de Telefoon van de cel voor CDMA850

Prijs Unit: US $ 298.0-301.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:JM165016
Frequentiebereik:CDMA800
Frequentie:869 ~ 894MHz
Toepassing:Conferentiecentrum
Handelsmerk:wolvesteam
Verpakking:Box

Wolves Team Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10GBASE optische Zendontvanger 1550nm 80km XFP van de Module

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP-10GZR-OC192LR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1099 de mariene Op zwaar werk berekende Scharnier van het Roestvrij staal van de Boot

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Standard
Type:180 ¡ãHinge
Handelsmerk:Founder
Verpakking:Carton
Standaard:Requirement
Oorsprong:Shandong, China

De BinnenCilinder van het Koolstofstaal voor Graco7900

Prijs Unit: US $ 30.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:HB1049
Materiaal:Roestvrij staal
Gebruik:Automatisering en Controle
Structuur:Zuiger Cilinder
Standaard:Standaard
Pressure Direction:Dubbelwerkende cilinder

SFP Bidi RoHS Compliant 155m 1310/1550nm (1550/1310nm) 80km Transceiver

Prijs Unit: US $ 9 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSB35(53)01L-CD80
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

Het kenmerkende OBD2 Nieuwe Ontwerp van Multidiag PRO+ V2014.02 Bluetooth Multidiag PRO+ voor ...

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

certificaat:GS,RoHSCE
Staat:nieuwe
Standaard:Standaard
Taal:Engels
Verpakking:Standard
Standaard:CE

Shenzhen Autodiag Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

24V/12V Poe de Kabel van de Injecteur Waterdicht voor IP Camera

Prijs Unit: US $ 1.2-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:POE cable
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Unit Package Size: 238*192*87mm, 10PCS/CTN
Standaard:CE/EMC, CE/LVD, FCC Certification
Oorsprong:Dongguan Guangdong China
Gs-Code:85176219

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Coaxiale Kabel 50ohms van uitstekende kwaliteit (rg223-SPC-TC)

MOQ: 5000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:RG223-SPC-TC
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabelRF-kabel
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:OttoCable

Otto Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

MTP/MPO Bak van Loopbacks van de Vermindering van de vezel de Optische 3dB

Prijs Unit: US $ 41.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTP(MPO)
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rebar van het Type van Dextra de Koppeling van de Las

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:16-40mm
Structuur:Controle
Flexibel of Rigid:Stijve
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ

VGA Kabel 15pin tot 15pin Kabels met Kern 1.5m/1.8m/3m/5m/10m/15m van het Ferriet

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:VGA cable (SH7026B)
Toepassing:Computer
Interface Type:VGA
Materiaal:Koper
Vorm:Ronde
Computer Cable Type:Monitor Cable

Ningbo Fulsan Trading Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

1X4 PLC van de optische Vezel Splitser in Plastic Doos Lgx

Prijs Unit: US $ 11.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-PLCC1×4SU
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Fiberall or neutral/blank

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

6p2c 6p4c 8p8c Rj11 het Hoofd van het Kristal van de Telefoon

Prijs Unit: US $ 0.2-0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:BD106
Toepassing:Elektrisch geleidendTransmissie van elektrische signalen
Karakter:Milieubescherming
Species:Terminal
Production Process:Injection Molding
Vorm:U

Xiamen Seebest Cable Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Staal Verankerde Verbindende Speld van Universeel Type

Prijs Unit: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:50.2.01.01
Oppervlakte Afwerking:Vernikkeld
Vorm:Cilinder
Ontwerp:Kruis
Stijl:Antiek
Certificaat:ISO

De zware Bouten van de Hexuitdraai (1/2'- 1-1/2' HDG A325 ASTM A325)

Prijs Unit: US $ 0.01-0.011 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:ASTM A325 1/2'- 1-1/2' HDG A325
Materiaal:Koolstofstaal
Type:Hexagon Hoofd
Verbinding:Gemeenschappelijke Bolt
Head Style:Zeshoekig
Afwerking:Thermisch verzinkt

Jiaxing City Qunbang Hardware Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

1310/1550nm 1.25g 20km Enige Optische SFP Module

Prijs Unit: US $ 5.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP Module
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

CAT6 Unshielded Gevormde Kabel van het Voorzien van een netwerk

Prijs Unit: US $ 0.01-100.0 / PCS
MOQ: 1 PCS

Model No:cat6 unshielded networking cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabelFiber Optic Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Openlucht Enige Pool smolt de Schakelaars van de omleiding Recloser 15kv

Prijs Unit: US $ 11 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DSP-15/600
Type:High-voltage
Structuur:Met drie kolommen Disconnector
Installatie:Outdoor High-voltage
Operatie:Handmatig
Aarding Mode:Aarding

Nanyang Hengte Electric Co., Ltd.

[provincie: Henan, China]

Contacteer de Leverancier

De dubbele Repeater van het Signaal van de Telefoon van de Band Mobiele (CDMA800&PCS1900)

Prijs Unit: US $ 310.0-320.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:JM110864
Frequentiebereik:GSM900
Frequentie:925 ~ 960MHz
Toepassing:Conferentiecentrum
Handelsmerk:wolvesteam
Verpakking:Box

Wolves Team Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Doos van de Kabel van de Lancering OTDR

Prijs Unit: US $ 200 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1000
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Compatibele SFP Zendontvanger 1.25g 850nm 550m van Cisco Module MMF

Prijs Unit: US $ 8.0-11.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-SX-MM-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1102 de gesmede Klem van de Kabel van de Draad van het Roestvrij staal

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Customized Sizes Acceptable
Handelsmerk:Founder
Verpakking:Carton, Pallet
Standaard:Requirement
Oorsprong:Shandong, China
Productiecapaciteit:100000PCS/Month

Gmax II BinnenCilinder 5900

Prijs Unit: US $ 30.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:HB1050
Materiaal:Roestvrij staal
Gebruik:Automatisering en Controle
Structuur:Zuiger Cilinder
Standaard:Standaard
Pressure Direction:Dubbelwerkende cilinder

DC3.5mm vlechtte het Nylon de AudioKabel van Eurorack van de Kabel

Prijs Unit: US $ 0.5-0.62 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: EXW

Model No:NMAV10
Toepassing:Multimedia,DVD-speler,Spreker,Computer,Controleren,Telefoon,iPod,MicrofoonGame Player
Species:AV
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Wire Core Material:Bare koperdraad
Handelsmerk:Nanming

Shenzhen New Nanming Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SFP Bidi 155m 1490/1550nm (1550/1490nm) 80km Transceiver

Prijs Unit: US $ 5.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSB45(54)01L-CD80
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Link Connector fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als link dvi- connector, d-connector and connector kabel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index