Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Terminals » Link Connector
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 57/675  
Totaal 20242 producten van ongeveer 1124

Link Connector

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De PRO AudioSpreker van DJ van de Spreker van Bluetooth van de Tram Draagbare Actieve

Prijs Unit: US $ 1.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:E-10
Amplification Type:Actief
Speaker Materiaal:Plastic
Gebruik:Draagbare Speler,Mobiele Telefoon,Computer,Stage / DJ,Home Theatre-systeem,Radio,TVKaraoke
Afregelwerkwijze:Touch-Control
Sound Channel:Single Channel

De Schakelaar van de Onderbreking van de lading 24kv 600A

Prijs Unit: US $ 11 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DSP-24/600
Type:High-voltage
Structuur:Met drie kolommen Disconnector
Installatie:Outdoor High-voltage
Operatie:Handmatig
Aarding Mode:Aarding

Nanyang Hengte Electric Co., Ltd.

[provincie: Henan, China]

Contacteer de Leverancier

Delen zonder lucht van de Spuitbus van de Verf, het Kanon van de Hoge druk

Prijs Unit: US $ 25.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:HB136
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

Vezel Optische Patchcord van Sc-FC

Prijs Unit: US $ 1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-FC
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableSubmarine Cable
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:ISO,RoHSUL

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Olie die van GT de Koker van de Kabel van het Koper van het Type stoppen

Prijs Unit: US $ 0.1-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GT
Certificering:SGSISO
Kleur:Geel
IP-klasse:IP50
Handelsmerk:Haiwe
Verpakking:1.Standard Carton Box 2.Pallet 3packing on Request

Yueqing Haiwe Electric Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De lage Consumptie van de Macht DVB en IPTV STB Ipremium I9

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:ipremium i9
Certificering:RoHSCE
Staat:nieuwe
CPU:4
Standaard:DVB-T
Handelsmerk:ipremium

Shenzhen Next Star Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

50ohms van uitstekende kwaliteit Coaxial Cable (rg58s-BC-CCA)

MOQ: 5000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:RG58S-BC-CCA
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabelRF-kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

Otto Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

43dBm 20W van de Hoge Macht Dcs1800 de Selectieve rf Repeater van het Kanaal

MOQ: 1 Set

Model No:BT-DA43H4
Type:Draadloze Repeater
Standaard:Standard
Certificaat:ISOCE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:BOOSTEL

Shenzhen Boostel Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

155Mbps 1550nm 80km Singlemode Datacom SFP Optical Transceiver

Prijs Unit: US $ 8.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTS5501L-C(D)80
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:Datocom

De Klemmen van het Glas van het roestvrij staal voor het Passen van Treden (GB-0551)

Prijs Unit: US $ 4.0-5.5 / Piece
MOQ: 300 Pieces

Model No:GB-0551
Aangepaste:Aangepaste
Stijl:EenvoudModern
Trapleuning / Leuning:Roestvrij staal
Baluster:Roestvrij staal
Traptrede:Natuursteen

Foshan Xingqun Hardware Factory

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC LC/PC Multimode Fiber Optical (4M) op Sale

Prijs Unit: US $ 3.8-4.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SCLC OM2 004
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Verbindingsdraad van de Optische Vezel van het Ce- Certificaat FC aan FC Multi-Mode Om3

Prijs Unit: US $ 1.5-1.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FJ-FC-FC-A1a-OM3-3M
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Rebar die van het Staal van Bouwmaterialen Mechanische Las versterken

Prijs Unit: US $ 0.3-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:meeting various standards as you wish
Handelsmerk:JBCZ
Verpakking:Cartons or Then with Wooden Cases
Standaard:12-40mm
Oorsprong:Changzhou City
Gs-Code:73079200

Kat van uitstekende kwaliteit 6 van de Lage Prijs het Koord van het Flard van pvc van 15m

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:CAT 6
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire

SFP+ compatibele Optische Zendontvanger 10GBASE-LR 1310nm 10km

Prijs Unit: US $ 50.0-55.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-LR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

8+1 de Optische Multiplextelegraaf Mux van CH 100g DWDM

Prijs Unit: US $ 20.0-600.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:dwdm mux Multiplexer
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:dwdm mux Multiplexer

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Guangdong Factory Lightning Cable voor iPhone 7

MOQ: 500 Pieces

Model No:3HLINK-USBL008
Connector:USB
Universeel:Universeel
Cable Length:<4 Feet
Schakelaar:Zonder schakelaar
Gegevensoverdracht Functie:Gegevens Transmissie Functie

Shenzhen 3H Link Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10G XFP 1550nm 40km Duplex Optische Zendontvanger LC DWDM

Prijs Unit: US $ 370 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:HXFP-1D41XX
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Hi-Optel

Shenzhen Hi-Optel Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2017 de Hete Spreker van het Karretje van de Versterker van de Verkoop Professionele Draagbare ...

Prijs Unit: US $ 69 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:D-15B
Amplification Type:Actief
Speaker Materiaal:Plastic
Gebruik:Draagbare Speler,Mobiele Telefoon,Computer,Stage / DJ,Home Theatre-systeem,Radio,TVKaraoke
Afregelwerkwijze:Touch-Control
Sound Channel:Single Channel

2016 Hete Kenmerkende OBD2 Multidiag PRO+ Bluetooth van het Hulpmiddel van de Scanner van de ...

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Multidiag PRO+
certificaat:GS,RoHSCE
Staat:nieuwe
Standaard:Standaard
Taal:Engels
Handelsmerk:sky-pe ivy-autodiagtech

Shenzhen Autodiag Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van de Onderbreking van de lading 24kv 800A

Prijs Unit: US $ 11 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DSP-24/800
Type:High-voltage
Structuur:Met drie kolommen Disconnector
Installatie:Outdoor High-voltage
Operatie:Handmatig
Aarding Mode:Aarding

Nanyang Hengte Electric Co., Ltd.

[provincie: Henan, China]

Contacteer de Leverancier

Doos OTDR

MOQ: 1 Piece

Model No:OTDR
Bedrading Devices:DDF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Ritano
Verpakking:Carton

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het roestvrij staal JIS typt Lange Snelle Link

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:EU/US/JIS type
Standaard:DIN,ANSI,GB,JISBSW
Materiaal:Roestvrij staal
Head Type:Ronde
Handelsmerk:Founder
Verpakking:Carton+Pallet

D Ijzer/de Montage van de Link van de Steun van D

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Techniek:lassen
Standaard:GB
Gebruik:Substation FittingsLine Fittings
Type:Link Fittings
Handelsmerk:SAFEE
Verpakking:Carton, Pallet, Bag

SAFEE ELECTRIC EQUIPMENT CO., LIMITED

[provincie: Hebei, China]

Contacteer de Leverancier

Het rechte Kanon van de Spuitbus van het Ontwerp

Prijs Unit: US $ 30.0-35.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:HB136
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

Het rijke BronProgramma bouwde de Slimme Ontvanger van TV Ipremium I9 in

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:ipremium i9
Certificering:RoHSCE
Staat:nieuwe
CPU:4
Standaard:DVB-S
Handelsmerk:Ipremium

Shenzhen Next Star Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

50ohms de Coaxiale Kabel van uitstekende kwaliteit Rg58 (rg58s-ccs-CCA)

MOQ: 5000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:RG58S-CCS-CCA
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabelRF-kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS

Otto Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

37dBm GSM van 850 Mhz de Selectieve rf Repeater van het Kanaal

MOQ: 1 Set

Model No:BT-GA37H4-4
Type:Draadloze Repeater
Standaard:Standard
Certificaat:ISOCE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:BOOSTEL

Shenzhen Boostel Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2.5g LC Connector 40km Wavelenth 1310nm SFP Transceiver Module

Prijs Unit: US $ 12.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSFP LC
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

De Klemmen van het Glas van het roestvrij staal voor het Passen van Treden (GB-1001)

Prijs Unit: US $ 32.3-34.4 / Piece
MOQ: 300 Pieces

Model No:GB-1001
Aangepaste:Aangepaste
Stijl:EenvoudModern
Trapleuning / Leuning:Roestvrij staal
Baluster:Roestvrij staal
Traptrede:Natuursteen

Foshan Xingqun Hardware Factory

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Link Connector fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als link dvi- connector, d-connector and connector kabel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index