Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Terminals » Link Connector
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 69/630  
Totaal 18895 producten van ongeveer 699

Link Connector

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Duplex Optische Vezel van Sc van Sc Om3 (5M)

Prijs Unit: US $ 4.0-4.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SCSCOM3005
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De vlakke Kabel van de Hoge snelheid HDMI - Nieuwste Norm

Prijs Unit: US $ 0.99-1.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:CBL-HM-HM-Flat-GXXXX
Geslacht:Male-male
Applicaiton:Multimedia,Huishoudapparatuur,Spreker,Projector,Telefoon,Microfoon,Computer,STBHDTV
Kleur:Zwart
Handelsmerk:HIMATCH
Verpakking:Export Carton Packing

Shenzhen Himatch Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Compatibele 100BASE-ex SFP 1310nm 40km DOM van Huawei s-sfp-FE-lh40-SM1310 Zendontvanger

Prijs Unit: US $ 25.0-31.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:S-SFP-FE-LH40-SM1310
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hb1036 de Pomp van de Zuiger voor Graco 7900

Prijs Unit: US $ 180.0-200.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:HB1036
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

MB 38 Pin OBD Diagnostic Cable aan 16 Pin

Prijs Unit: US $ 2.0-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:MB 38Pin
certificaat:SGSCE
Staat:nieuwe
Standaard:Standaard
Taal:Engels
update-Methode:door Hard Disk

Shenzhen Autodiag Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optical Fiber for LC /Sc Fiber Optical Single-Mode Duplex (20M)

Prijs Unit: US $ 7.3-8.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LCSC OM3 020
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

STR 26pin aan STR 26pin Hoge Flexibele Kabel voor de Keten van de Belemmering

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Type:Geïsoleerde
Conductor Type:Stranded
Isolatiemateriaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:ISO9001,ULRoHS
Verpakking:1PCS/Box

Shenzhen Himatch Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

BS8110 Rebar van het schroefdraad Koppeling

Prijs Unit: US $ 0.9-0.95 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:12-40mm
Verbinding:Flens
Structuur:Controle
Flexibel of Rigid:Flexibele
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard

De geleide Convertor van de Media Ethernet van 100m EF Snelle

Prijs Unit: US $ 40.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:OnAccess 2001
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:firstmile
Verpakking:Carton
Standaard:CE, RoHS, FCC, ISO9000

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Extreme Netwerken mgbic-lx-40 Compatibele 100BASE-ex SFP 1310nm 40km DOM Zendontvanger

Prijs Unit: US $ 25.0-31.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MGBIC-LX-40
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-LC Om2 50/125 Fiber Optical (10m)

Prijs Unit: US $ 5.0-5.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LCLC OM2 010
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

BS8110 standaardKoker Dextra StandaardBargrip

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:16-40mm
Structuur:Controle
Flexibel of Rigid:Flexibele
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ

10GBASE-SRXFP 850nm 300m DOM van Huawei xFP-SX-Mm850 Compatibele Zendontvanger

Prijs Unit: US $ 55.0-65.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP-SX-MM850
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Veelvoudige GPS Drijver van uitstekende kwaliteit van de Auto met Passieve RFID voor de ...

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:VT1000
Type:GPS Tracker
Gebruik:Automotive
Handelsmerk:Neutral
Verpakking:Neutral Color Box
Standaard:Quad-band

LC/PC mm Dx Fiber Optic Adapters

Prijs Unit: US $ 0.4-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC MM 003
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rebar van het Bouwmateriaal van het Type van Dextra StandaardKoppeling

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:16-40mm
Structuur:Controle
Flexibel of Rigid:Stijve
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ

De Compatibele 10GBASE-ER XFP 1550nm 40km Zendontvanger van Huawei xfp-stm64-lh40-SM1550

Prijs Unit: US $ 220.0-230.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP-STM64-LH40-SM1550
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De zonne PV Mc4 Thermische Link van de Zekering van de Macht van de Scheiding 4A 125V

Prijs Unit: US $ 1.0-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FMC4FH
Grootte van Fuse:Trompet Zekeringhouder
Milieubescherming:Milieubescherming Zekeringhouder
Execution Standard:National Standard
Standaard:10*38mm
Oorsprong:Zhejiang China

Yueqing Feeo Electric Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De auto Scanner van op-Com van het Kenmerkende Hulpmiddel voor Opel

Prijs Unit: US $ 18 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:OP-COM
Certificaat:CE
Update Methode:door Internet
Conditie:Nieuw
Standaard:Standard
Handelsmerk:Autodiag

Shenzhen Autodiag Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Noten van de hexuitdraai (Cl M5-M90 Zp/Bzp. 6/8/10 DIN555)

Prijs Unit: US $ 0.01-0.011 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DIN555 M5-M90 ZP/BZP CL. 6/8/10
Materiaal:Koolstofstaal
Type:Hexagon Hoofd
Verbinding:Gemeenschappelijke Bolt
Head Style:Zeshoekig
Standaard:DIN

Jiaxing City Qunbang Hardware Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Mu de Optische Adapter van de Vezel (SIMPLEX)

Prijs Unit: US $ 1.5-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MU sx
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Aci-318 StandaardRebar van de Draad van het Smeedstuk Fortec Koppeling

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:12-40mm
Structuur:Controle
Flexibel of Rigid:Stijve
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ

Het rek zet Adapter & Vlecht 48 van Sc ODF het Comité van het Flard van de Haven op

Prijs Unit: US $ 30.0-55.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ODF
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Zendontvanger 1310nm van de Vezel van de Netwerken sfp-10g-LRM van Arista Compatibele 220m DOM ...

Prijs Unit: US $ 50.0-58.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-LRM
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Zp/Bzp de Noten van de Hexuitdraai (Cl M5-M90. 6/8/10 DIN934)

Prijs Unit: US $ 0.01-0.011 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DIN934 M5-M90 CL. 6/8/10
Materiaal:Koolstofstaal
Type:Hexagon Hoofd
Verbinding:Gemeenschappelijke Bolt
Head Style:Zeshoekig
Standaard:DIN

Jiaxing City Qunbang Hardware Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

50 ohm Coaxial Cable LMR300 met Connectors

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:LMR300
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabelRF-kabel
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:OttoCable

Otto Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC Single-Mode Vaste Optische Dempers van de Vezel van de Stop

Prijs Unit: US $ 3.8-4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC M-F
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De snelle Handige Verrichting die van de Link Machine inpassen

Prijs Unit: US $ 4000 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:GD-150, GZL-45
Type:Smeden Operation
Smeden Vormen Method:Gratis Smeden
Energiebron:Elektrische
Kenmerken:Automatisering
Certificaat:CCC,SGS,ISO9001CE

Xfp-10g-sm-ER Compatible 10GBASE-ER XFP 1550nm 40km DOM Transceiver

Prijs Unit: US $ 220.0-230.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP-10G-SM-ER
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

14 de rek-Monteerbare Chassis van de Convertor van de Media van groeven 2u (mc-rek-14-2U)

Prijs Unit: US $ 48.0-55.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:MC-RACK-14-2U
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Link Connector fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als link dvi- connector, d-connector and connector kabel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index