Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Terminals » Link Connector
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 69/672  
Totaal 20141 producten van ongeveer 774

Link Connector

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De hete StandaardStaal Verankerde Verbindende Speld van de Verkoop voor 50 Reeksen

Prijs Unit: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:50.2.01.02
Oppervlakte Afwerking:Vernikkeld
Vorm:Cilinder
Ontwerp:Kruis
Stijl:Antiek
Certificaat:ISO

De Optische 1X32 1u 19 Duim Rackmount van de Vezel FTTH/PLC van Chassis Splitser

Prijs Unit: US $ 25.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

40G Module 1310nm 10km Single-Mode Zendontvanger 40GBASE LC van de Zendontvanger van QSFP

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:QSFP-40G-LR4-S-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hb133 Het Spuitpistool Van uitstekende kwaliteit voor Alle Merken

Prijs Unit: US $ 20.0-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:HB133
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware Spuitapparatuur,Hout Spuitapparatuur,Plastic SpuitapparatuurPorselein Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

37dBm GSM 850MHz verbindt de Selectieve Repeater van rf (Selectieve DL)

MOQ: 1 Set

Model No:BT-GA37D-4
Type:Draadloze Repeater
Standaard:Standard
Certificaat:ISOCE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:BOOSTEL

Shenzhen Boostel Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc aan de Hybride Adapter van de Vezel FC

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-9586
Gebruik:Digitale CameraTonen
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Type:OEM
Interne structuur:On-Off Type
Energiebron:Push-Pull Type

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Koppeling van de Koker van BS 500b Bargrip

Prijs Unit: US $ 1.5-1.7 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:16-40mm
Verbinding:Flens
Structuur:Controle
Flexibel of Rigid:Flexibele
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard

Kabel van het Koord van het Flard van het Netwerk SSTP Ethernet van de kat 6A de Beschermde

Prijs Unit: US $ 0.01-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Cat 6A Shielded SSTP Ethernet Network Patch Cord
Toepassing:Lokale Communicatiekabel
Conductor Material:Koper
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

SFP Module 60km Optische Zendontvanger GBIC (phy-8564-1LS)

Prijs Unit: US $ 39.5-40.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PHY-8564-1LS
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Unit Package Size: 238*192*87mm, 10PCS/CTN

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

E2000 de Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 28.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:e2000
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De GT-g Geplooide Zure Schoonmakende EindLink van de Kabel van de Metalen kap van het Koper ...

Prijs Unit: US $ 0.1-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GT-G
Certificering:SGSISO
Kleur:Geel
IP-klasse:IP50
Handelsmerk:Haiwe
Verpakking:1.Standard Carton Box 2.Pallet 3packing on Request

Yueqing Haiwe Electric Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Coaxiale Kabel 75ohms van uitstekende kwaliteit (RG6Q)

MOQ: 5000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:RG6Q
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabelRF-kabel
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:OttoCable

Otto Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

van Guangzhou van de Goedkope Multifunctionele Stereo van de Batterij Bluetooth Actieve 12-duim ...

Prijs Unit: US $ 40.0-45.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:PC-12
Type:Bluetooth Wireless Speaker
Amplification Type:Actief
Speaker Materiaal:Plastic
Gebruik:Mobiele Telefoon,Draagbare Speler,Computer,Home Theatre-systeem,Radio,TV,Stage / DJKaraoke
Interface:PCI

10gbase-LR SFP+, 1310nm, 10km, Hete Pluggable Optische Zendontvangers met DDM

Prijs Unit: US $ 36.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-LR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vervangstukken de zonder lucht van de Pomp van de Spuitbus voor Graco

Prijs Unit: US $ 70.0-85.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:HB1032
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

4G Lte2600MHz verbinden de Selectieve Repeater van rf (Selectieve DL)

MOQ: 1 Set

Model No:BT-LA37D
Type:Draadloze Repeater
Standaard:Standard
Certificaat:ISOCE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:BOOSTEL

Shenzhen Boostel Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel van Sc Shuttered

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-0983
Gebruik:Laptop,Schakelen,Game Player,Digitale Camera,TelefoonTonen
Output Type:AC
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Type:OEM
Energiebron:Push-Pull Type

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Standaard Rechte Ingepaste Koppeling van Dextra met Verstoorde Rebar Einden

Prijs Unit: US $ 0.49-0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:12-40mm
Structuur:Universal
Flexibel of Rigid:Stijve
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ

Lood van het Flard van het Netwerk SSTP Ethernet van de kat 6A het Beschermde

Prijs Unit: US $ 0.01-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Cat 6A Shielded SSTP Ethernet Network Patch
Toepassing:Lokale Communicatiekabel
Conductor Material:Koper
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

SFP Optische Zendontvanger Multimode 850nm Compalit met de Schakelaar van Cisco (phy-8524-1LM)

Prijs Unit: US $ 9.5-10.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PHY-8524-1LM
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Unit Package Size: 238*192*87mm, 10PCS/CTN

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Coaxiale Kabel 75ohms van uitstekende kwaliteit (RG6T)

MOQ: 5000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:RG6T
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabelRF-kabel
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:OttoCable

Otto Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De draadloze Draagbare LEIDENE van de Muziek Spreker van Bluetooth

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:P6
Type:Bluetooth Speaker
Amplification Type:Actief
Speaker Materiaal:Plastic
Gebruik:Draagbare Speler,Mobiele Telefoon,Computer,Stage / DJ,Home Theatre-systeem,Radio,TVKaraoke
Sound Channel:Single Channel

De Compatibele xFP-10G-mm-SR Zendontvanger van de premie 850nm 300m MMF

Prijs Unit: US $ 55.0-65.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP-10G-MM-SR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Oog van het roestvrij staal en de Spanschroef van het Oog

Prijs Unit: US $ 1.7 / Piece
MOQ: 10000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SS304, SS316
Materiaal:Roestvrij staal
Type:Eye & Eye Turnbuckle
Gebruik:Industriële
Installatie:Interne
Conditie:Nieuw

De Uitbreiding Pool van het uiteinde van de Delen van het Spuitpistool van de Verf

Prijs Unit: US $ 6.0-7.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:HB141
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

3G WCDMA2100MHz verbinden de Selectieve Repeater van rf (Selectieve DL)

MOQ: 1 Set

Model No:BT-WA37D
Type:Draadloze Repeater
Standaard:Standard
Certificaat:ISOCE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:BOOSTEL

Shenzhen Boostel Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van het Netwerk SSTP Ethernet van de categorie 6A het Beschermde

Prijs Unit: US $ 0.01-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Category 6A Shielded SSTP Ethernet Network Patch C
Toepassing:Lokale Communicatiekabel
Conductor Material:Koper
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

SFP van Giga Optische Zendontvanger (phy-8524-1LS)

Prijs Unit: US $ 9.5-10.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PHY-8524-1LS
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Unit Package Size: 238*192*87mm, 10PCS/CTN

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MTP/MPO Febre Optische Vermindering Loopback voor Gebruik FTTX

Prijs Unit: US $ 43.0-45.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MPO/MTP
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Verstoren van Lenton de BS4449 Goedgekeurde Machine van de Draad van het Smeedstuk Parallelle

Prijs Unit: US $ 6600 / Set
MOQ: 2 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:12-40mm
Type:Smeden Operation
Smeden Vormen Method:Mold Smeden
Energiebron:Pneumatische
Kenmerken:High Efficiency
Certificaat:SGS,ISO9001CE
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Link Connector fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als link dvi- connector, d-connector and connector kabel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index