Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Terminals » Link Connector
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 70/628  
Totaal 18833 producten van ongeveer 649

Link Connector

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

StandaardRebar van Dextra Plooiende Koppeling 1640mm

Prijs Unit: US $ 0.6-0.7 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:16-40mm
Structuur:Controle
Flexibel of Rigid:Stijve
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ

SC/PC Singlemode Simplex Optische Adapter van de Vezel met Flens

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:sc
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kwmsb-D/C Doos van de Distributie van de Vezel de Optische met de Bak China van Sc 24ports van de ...

Prijs Unit: US $ 25.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Kwmsb-D/C-sc24
Certificering:SGS,RoHSISO
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton
Standaard:385*335*115(mm)
Oorsprong:China

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Montage van de Pijp van de Metalen kap van de Slang van de Montage van de metalen kap de ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Handelsmerk:Santhai
Verpakking:Paper Box, Plywood Case
Standaard:1/2"-12"
Oorsprong:Wenzhou, Zhejiang, China
Gs-Code:730729000
Productiecapaciteit:5000pieces/Month

Cl van de Bouten van de flens. 4.8/6.8/8.8/10.9 M5-M20

Prijs Unit: US $ 700 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Materiaal:Koolstofstaal
Type:Hexagon Hoofd Met Flens
Verbinding:Gemeenschappelijke Bolt
Head Style:Zeshoekig
Standaard:DIN
Toepassing:Machines

Jiaxing City Qunbang Hardware Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van de Speld Pogo van de Legering van het messing de Elektronische

Model No:custom
Handelsmerk:Top-Link
Verpakking:Bulk or Reel + Export Carton
Standaard:RoHS, HF, etc.
Oorsprong:Shenzhen, Guangdong, China
Gs-Code:8536901100

Shenzhen Top-Link Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

10GBASE-SR de DuplexZendontvanger van LC 850nm 300m SFP+

Prijs Unit: US $ 21.0-26.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-SR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Opheffende Magneet die van de Hoge Frequentie van de Cyclus van de Plicht van 75% voor het ...

Prijs Unit: US $ 1200.0-13000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MW5
Handelsmerk:Zhongnan or OEM
Verpakking:Fixed Iron Frame with Five Plywood Board Packing
Standaard:Lifting Steel Scraps
Oorsprong:Yueyang, Hunan, China
Gs-Code:85059010

Het Smeden van Dextra Norm Verstoorde Rebar Koppeling

Prijs Unit: US $ 0.9-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:12-40mm
Structuur:Controle
Flexibel of Rigid:Flexibele
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ

Professionele Fabrikant van de Metalen kap van de Montage van de Pijp van het roestvrij staal de ...

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Materiaal:Roestvrij staal
Gebruik:Heavy Duty ClampPipe Clamp
Structuur:F Clamp
Standaard:StandaardNiet-standaard
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Santhai

Cl van de Noten M5-M20 van de Flens van de hexuitdraai. 2/5

Prijs Unit: US $ 0.01-0.011 / Piece
MOQ: 1 Piece

Materiaal:Koolstofstaal
Type:Hexagon Hoofd Met Flens
Verbinding:Gemeenschappelijke Bolt
Head Style:Zeshoekig
Standaard:ANSI
Handelsmerk:QBH

Jiaxing City Qunbang Hardware Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sfp-10g-LR Compatibele 10GBASE-LR 1310nm 10km SFP+ Optische Zendontvanger

Prijs Unit: US $ 50.0-58.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-LR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rebar van het Staal van Lenton de Mechanische Koppeling van de Aansluting

Prijs Unit: US $ 0.4 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:16MM-40MM
Structuur:Controle
Flexibel of Rigid:Stijve
Materiaal:Koolstofstaal
Handelsmerk:JBCZ
Verpakking:Cartons or Then with Wooden Cases

De Professionele Fabrikant van de Metalen kap van de Slang van de Montage van de Pijp van het ...

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Materiaal:Roestvrij staal
Gebruik:Heavy Duty ClampPipe Clamp
Structuur:F Clamp
Standaard:StandaardNiet-standaard
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Santhai

De Schakelaar van de Speld van Pogo van het Messing SMT met Met veerwerking

Model No:101039-1
Materiaal:Messing
Geslacht:Mannetje
Handelsmerk:Top-Link
Verpakking:Bulk or Reel
Standaard:RoHS, HF, etc.

Shenzhen Top-Link Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

ANSI B18.2.2 Vierkante Noten 1/4'- 1-1/2'

Prijs Unit: US $ 600 / Piece
MOQ: 100000 Pieces

Materiaal:Koolstofstaal
Type:Vierkante kop
Verbinding:Gemeenschappelijke Bolt
Head Style:Vierkant
Standaard:ANSI
Handelsmerk:QBH

Jiaxing City Qunbang Hardware Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

10GBASE-LRM 1310nm 220m DuplexSFP+ Optische Module LC

Prijs Unit: US $ 50.0-58.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-LRM-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rebar van het Type van Dextra de Koppeling van de Las

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:16-40mm
Structuur:Controle
Flexibel of Rigid:Stijve
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ

1X32 Optische PLC van de Vezel FTTH Splitser met 1u 19 '' Rackmount

Prijs Unit: US $ 13.0-17.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:TK-PLC-002
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Professionele Fabrikant van de Metalen kap van de Voering van de Montage van de Pijp van het ...

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Materiaal:Roestvrij staal
Gebruik:Heavy Duty ClampPipe Clamp
Structuur:F Clamp
Standaard:StandaardNiet-standaard
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Santhai

Sfp-10g-ER de Compatibele SFP+ Module 10GBASE-ER 1550nm van de Zendontvanger 40km DuplexLC

Prijs Unit: US $ 240.0-270.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-ER-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Volgende Apparaat van de Auto van Topshine GSM/GPS (VT1000) met RS232

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:VT1000
Type:GPS Tracker
Gebruik:Automotive
Handelsmerk:Neutral
Verpakking:Neutral Color Box
Standaard:Quad-band

De Dringende Machine van de Koppeling Lenton van BS 4449

Prijs Unit: US $ 4000 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:16-40mm
Type:Hydraulische Machine
Smeden Vormen Method:Bandvorm Smeden
Energiebron:Hydraulische druk
Kenmerken:High Efficiency
Certificaat:CCC,SGS,ISO9001CE

De Schakelaar van de Speld van Pogo van het messing, Volgzame RoHS

Model No:100599
Materiaal:Messing
Certificering:SGSCE
Pin:Messing
Handelsmerk:Top-Link
Verpakking:Bulk or Reel + Export Carton

Shenzhen Top-Link Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

LC de Optische Adapter van de Vezel van het simplex/van de Duplex/van de Vierling

Prijs Unit: US $ 0.16 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:TAKFLY-29
Structuur:LC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Lassen
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Lichtbron TYPE:LED

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Coaxiale Kabels Rg59+2c van kabeltelevisie met Schakelaars

MOQ: 5000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:RG59+2c With Connectors
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:OttoCable

Otto Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het de Uitgebreide Voering/Mannetje van de Montage van de Pijp van het roestvrij staal Metalen kap

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Materiaal:Roestvrij staal
Gebruik:Heavy Duty ClampPipe Clamp
Structuur:F Clamp
Standaard:StandaardNiet-standaard
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Santhai

10G SFP Module 850nm van de Zendontvanger 300m Levering voor doorverkoop

Prijs Unit: US $ 21.0-26.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-SR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Ce en de ISO Verstoorde Machine van het Malen van de Draad van het Smeedstuk Parallelle

Prijs Unit: US $ 10000 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:16-40mm
Type:Smeden Operation
Smeden Vormen Method:Mold Smeden
Energiebron:Hydraulische druk
Kenmerken:High Efficiency
Certificaat:CCC,SGS,ISO9001CE

Mpo-LC Fanout 12 Kernen 2.0mm de Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-0.69 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:MPO-LC Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Link Connector fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als link dvi- connector, d-connector and connector kabel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index