Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Terminals » Link Connector
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 72/630  
Totaal 18878 producten van ongeveer 629

Link Connector

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

10G Optische Module 1550nm 40km SMF DuplexLC van XFP

Prijs Unit: US $ 220.0-230.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP-10GLR-OC192IR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optisch voor de vrouwelijk-Vrouwelijke Optische Dempers van de Vezel van het Type SC/PC

Prijs Unit: US $ 1.6-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC F-F
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rebar van het staal Koppeling die door CNC Machine wordt vervaardigd

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 10000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:16-40mm
Structuur:Controle
Flexibel of Rigid:Stijve
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ

De Zetel van de ingang voor Pomp Graco

Prijs Unit: US $ 6.0-10.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:Model Number: HB1048
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

RFID GPS Vehicle Tracking Device for Car Tracking and Security

Prijs Unit: US $ 78 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:VT1000
Werkingsprincipe:Mixed Type
Port Number:Multiplex Multi-purpose Channel
Type:GPS Tracker
Gebruik:Automotive
Handelsmerk:Neutral

De 75ohm Coaxiale Kabel van uitstekende kwaliteit (1.5C-2V-TC)

Prijs Unit: US $ 0.2-0.3 / Metro
MOQ: 5000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:1.5C-2V-TC
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabelRF-kabel
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:OttoCable

Otto Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

10g SFP+, 850nm, 300m Optische heet-Pluggable Zendontvangers sFP-10g-SR

Prijs Unit: US $ 20.0-26.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10g-SR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC Single-Mode vrouwelijk-Vrouwelijke Optische Dempers van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.6-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC F-F
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rebar van het Staal van Dextra StandaardKoppeling

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:12-40mm
Structuur:Controle
Flexibel of Rigid:Stijve
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ

Right Angle、2 PinのPogoバネ付きのPin Connector

Model No:100257-2
Handelsmerk:Top-Link
Verpakking:Bulk or Reel + Export Carton
Standaard:RoHS, HF, etc.
Oorsprong:Shenzhen, Guangdong, China
Productiecapaciteit:20, 000, 000PCS/Month

Shenzhen Top-Link Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

De enige Optische Adapter van de Vezel FC/Sc/LC/St van de Wijze Simplex

Prijs Unit: US $ 0.13-0.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:TK- Simplex adapter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TAKFLY COMMUNICATION CO., LTD

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hb134 Roestvrij Spuitpistool met Ce voor Graco

Prijs Unit: US $ 30.0-36.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:HB134
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware Spuitapparatuur,Hout Spuitapparatuur,Plastic SpuitapparatuurPorselein Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

75ohms van uitstekende kwaliteit Coaxial Cable (1.7C-XLPE)

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:1.7C-XLPE
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS

Otto Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

GPS Drijver de van uitstekende kwaliteit van het Voertuig

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:VT1000
Handelsmerk:Topshine
Verpakking:20 Units/Carton
Standaard:CE RoHS SGS
Oorsprong:China Guangzhou
Gs-Code:8517691090

SFP van de premie Optische Zendontvanger 1.25G 1550nm 80km DuplexLC

Prijs Unit: US $ 32.0-38.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-ZX-SM-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het versterken van Rebar Las in Koppeling van 1240mm

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 2000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:JBCZ
Standaard:DIN,ANSI,GB,JISBSW
Head Type:Ronde
Handelsmerk:JBCZ
Verpakking:Carton Box
Standaard:connect processed steel bar dia. from 12-40mm

De Zuigerstang van de titaan Voor Titan740

Prijs Unit: US $ 13.0-17.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:HB2133
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

De 50ohm Coaxiale Kabel van uitstekende kwaliteit (rg58s-BC) met Schakelaars

MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:RG58S-BC-BC
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabelRF-kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

Otto Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De nieuwste 3G GPS Drijver van het Voertuig met het ControleSysteem van de Brandstof

Prijs Unit: US $ 80.0-90.0 / Set
MOQ: 10 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:VT1000-3G
Type:GPS Tracker
Gebruik:Automotive
Handelsmerk:Neutral
Verpakking:Neutral Color Box
Standaard:Quad-band

1.25g SFP Optische Transceirver DuplexLC 1310nm 20km

Prijs Unit: US $ 9.0-12.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-LH-SM-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Cl van ASME B 18.2.3.1 m Hex Bolts M5-M56. 4.8/6.8/8.8/10.9

Prijs Unit: US $ 0.01-0.011 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:ASME B18.2.3.1M M5-M56 CL. 4.8/6.8/8.8/10.9
Materiaal:Koolstofstaal
Type:Hexagon Hoofd
Verbinding:Gemeenschappelijke Bolt
Head Style:Zeshoekig
Toepassing:Machines

Jiaxing City Qunbang Hardware Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het versterken de Mechanische Koppeling van de Staaf van 1240mm

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:12-40mm
Standaard:DIN,ANSI,GB,JISBSW
Head Type:Ronde
Handelsmerk:JBCZ
Verpakking:Carton
Standaard:connect processed steel bar dia. from 12-40mm

De Opheffende Magneet van uitstekende kwaliteit MW5-90L/1 van het Schroot van het Staal

Prijs Unit: US $ 1200.0-13000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MW5-90L/1
Handelsmerk:Zhongnan or OEM
Verpakking:Fixed Iron Frame with Five Plywood Board Packing
Standaard:Lifting Steel Scraps
Oorsprong:Yueyang, Hunan, China
Gs-Code:85059010

De Pomp van de zuiger voor Machine de Zonder lucht van de Verf

Prijs Unit: US $ 200 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:HB1036
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

De 75ohm Coaxiale Kabel van uitstekende kwaliteit (RG6 DUBBEL)

Prijs Unit: US $ 0.1-0.5 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:RG6 DUAL
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabelRF-kabel
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:OttoCable

Otto Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

SFP+ compatibel 10GBASE-SR 850nm 300m van de Zendontvanger

Prijs Unit: US $ 21.0-26.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-SR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Noten de met hoge weerstand DIN 6915 M12-M64 van de Hexuitdraai

Prijs Unit: US $ 0.01-0.011 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DIN6915 M12-M64
Materiaal:Koolstofstaal
Type:Hexagon Hoofd
Verbinding:Gemeenschappelijke Bolt
Head Style:Zeshoekig
Standaard:DIN

Jiaxing City Qunbang Hardware Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het versterken van Rebar van het Staal Mechanische Koppeling van 1240mm

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 10000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:JBCZ
Certificering:CEISO
Oppervlakte behandeling:Ja
Techniek:Gesmeed
Materiaal:Staal
Handelsmerk:JBCZ

Elektromagnetische Heftoestel MW5-80L/1 van de Grootte van het Schroot van het staal het Kleine

Prijs Unit: US $ 1200.0-13000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MW5-80L/1
Handelsmerk:Zhongnan or OEM
Verpakking:Fixed Iron Frame with Five Plywood Board Packing
Standaard:Lifting Steel Scraps
Oorsprong:Yueyang, Hunan, China
Gs-Code:85059010
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Link Connector fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als link dvi- connector, d-connector and connector kabel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index