Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Terminals » Link Connector
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 74/641  
Totaal 19215 producten van ongeveer 619

Link Connector

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

RFID GPS Vehicle Tracking Device for Car Tracking and Security

Prijs Unit: US $ 78 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:VT1000
Werkingsprincipe:Mixed Type
Port Number:Multiplex Multi-purpose Channel
Type:GPS Tracker
Gebruik:Automotive
Handelsmerk:Neutral

Schakelaar 3.0mm Schakelaar 3002 van het wafeltje van de Staaf

Model No:Wafer connector 3.0mm Bar connector 3002
Materiaal:Messing
Certificering:SGS,CE,ISO 9001RoHs
Toepassing:PCB
Interface Type:HDR
Werk frequentie:Hoge frequentie

Xiamen Miles Electronics Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Cl van de Bouten van de flens. 4.8/6.8/8.8/10.9 M5-M20

Prijs Unit: US $ 700 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Materiaal:Koolstofstaal
Type:Hexagon Hoofd Met Flens
Verbinding:Gemeenschappelijke Bolt
Head Style:Zeshoekig
Standaard:DIN
Toepassing:Machines

Jiaxing City Qunbang Hardware Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

10G 1550nm 120km Module SMF DuplexLC van de Zendontvanger XFP

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP10GZR192LR-RGD-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4 haven 1000m de Industriële Schakelaar van Ethernet van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 100.0-300.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Optical ethernet switch
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Optische schakelaar
Transmission Rate:1000Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:DF indstrial fiber ethernet switch

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

GPS Drijver de van uitstekende kwaliteit van het Voertuig

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:VT1000
Handelsmerk:Topshine
Verpakking:20 Units/Carton
Standaard:CE RoHS SGS
Oorsprong:China Guangzhou
Gs-Code:8517691090

ST/PC-ST/PC Optical Fiber Jumper (3M)

Prijs Unit: US $ 1.7-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ST-ST-003
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ANSI B18.2.2 Vierkante Noten 1/4'- 1-1/2'

Prijs Unit: US $ 600 / Piece
MOQ: 100000 Pieces

Materiaal:Koolstofstaal
Type:Vierkante kop
Verbinding:Gemeenschappelijke Bolt
Head Style:Vierkant
Standaard:ANSI
Handelsmerk:QBH

Jiaxing City Qunbang Hardware Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

SFP+ Compatibel 10GBASE-Zr 1550nm 80km van de Zendontvanger sfp-10g-Zr

Prijs Unit: US $ 390.0-435.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-ZR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1000m Optische Schakelaar van de Vezel van 8 Haven de Industriële

Prijs Unit: US $ 100.0-300.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Optical ethernet switch
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Optische schakelaar
Transmission Rate:1000Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:DF indstrial fiber ethernet switch

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar 5.0mm van het wafeltje de Schakelaar van de Staaf voor Wasmachine

Model No:Wafer connector 5.0mm Bar connector for washer
Materiaal:Messing
Certificering:SGS,CE,ISO 9001RoHs
Toepassing:PCB
Interface Type:HDR
Werk frequentie:Hoge frequentie

Xiamen Miles Electronics Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

De Optische Dempers van de Vezel van de be*vestigen-Stop FC/APC

Prijs Unit: US $ 2.5-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:fca f-m
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Zendontvanger 1535.04nm 80km SMF van de premie 10GBASE SFP+ DWDM

Prijs Unit: US $ 620.0-680.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DWDM-SFP10G-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Compatibele 10g 20km Optische Zendontvanger XFP van Cisco

Prijs Unit: US $ 30.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP
Gebruik:Telefoon,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Uiteinde van de nevel, Pijp, de Wacht van het Uiteinde

Prijs Unit: US $ 2.6-4.1 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:HB122
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

De Optische Adapter van de vezel voor FC Klein D-Type, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.38-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-1
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Coaxiale Kabel van hoge Prestaties 50ohms rf (7D-FB)

MOQ: 5000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:7D-FB
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabelRF-kabel
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:OTTOCABLE

Otto Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van Mej. Card Connector SMD Mount Kaart

Model No:MS Card Connector
Toepassing:Telefoon,PCB,Geïntegreerde IC,Kabel,Computer,Verbinding,Auto,VoedingBatterij
Installatie Mode:Automatische Pop-up
Type:SD + MMC + MS Jack
Interface Type:SD
Vorm:Rechthoekige

Xiamen Miles Electronics Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Alcatel-Lucent SFP-10G-LRM Compatible Fiber Optic Transceiver 10GBASE-LRM SFP+ 1310nm 220m

Prijs Unit: US $ 50.0-58.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-LRM
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10g optische Zendontvanger 10km van de Module Module XFP

Prijs Unit: US $ 30.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP
Gebruik:Telefoon,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hb135 Spuitpistool het Zonder lucht van de Verf

Prijs Unit: US $ 25.0-36.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:HB135
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware Spuitapparatuur,Hout Spuitapparatuur,Plastic SpuitapparatuurPorselein Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

Twee-Stukken FC de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.43-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:fc-ad
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Coaxiale 4c-Fb van de Kabel met 3.8mm PE van het Schuim

MOQ: 5000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:4C-FB
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelCoaxiale kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS

Otto Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De hoogstaande en Hete het Versterken van het Staal van de Verkoop Zwarte Koppelingen van de Las ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:12MM-40MM
Structuur:Verticale
Flexibel of Rigid:Stijve
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ

100Mbps duplex 1550nm de Zendontvanger van 80 Km SFP met Uitstekende kwaliteit

Prijs Unit: US $ 40.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100ZX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10g SFP+ Lr Cisco Compatibele Optische Zendontvanger SFP

Prijs Unit: US $ 25.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:10G SFP+
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Zetel van de ingang voor Pomp Graco

Prijs Unit: US $ 6.0-10.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:Model Number: HB1048
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

LMR400 de goede Coaxiale Kabel van Prestaties

MOQ: 5000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:LMR400
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabelRF-kabel
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:OTTOCABLE

Otto Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van de Schakelaar SIM van de Kaart SIM de Vierkante Eenvoudige Geplakte

Model No:SIM card connector
Toepassing:Telefoon,PCB,Geïntegreerde IC,Kabel,Computer,Verbinding,Auto,VoedingBatterij
Installatie Mode:Automatische Pop-up
Type:Jack SIM
Interface Type:Lade-Type
Vorm:Rechthoekige

Xiamen Miles Electronics Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Module van de Zendontvanger van Cisco de Compatibele 10g SFP 40km LC SFP

Prijs Unit: US $ 25.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:sfp module
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Link Connector fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als link dvi- connector, d-connector and connector kabel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index