Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Terminals » Link Connector
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 76/628  
Totaal 18837 producten van ongeveer 570

Link Connector

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

SC/PC de insteek Optische Demper van de Vezel van het Type

Prijs Unit: US $ 3.8-4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:sc
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Ultra Maximum Cilinder

Prijs Unit: US $ 15.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:Model Number: HB1045
Materiaal:Roestvrij staal
Gebruik:Automatisering en Controle
Structuur:Zuiger Cilinder
Standaard:Standaard
Pressure Direction:Dubbelwerkende cilinder

Uitstekende kwaliteit 75ohm Coaxiale Kabel 3c2V

MOQ: 5000 Meters

Model No:3C2V
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabelRF-kabel
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:OttoCable

Otto Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het versterken de Mechanische Koppeling van de Staaf van 1240mm

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:12-40mm
Standaard:DIN,ANSI,GB,JISBSW
Head Type:Ronde
Handelsmerk:JBCZ
Verpakking:Carton
Standaard:connect processed steel bar dia. from 12-40mm

Schakelaars van de Draad van de Duw van Wago de Gelijkwaardige

Model No:30907020102
Toepassing:Vermogen
Handelsmerk:I-CLAMP
Verpakking:Plastic Bag + EPE Foam + Carton Box
Standaard:CQC, CE, CB, VDE
Oorsprong:Shenzhen, Guangdong, China

Shenzhen Top-Link Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

10GBASE-ER XFP Compatibele Zendontvanger 1550nm 40km

Prijs Unit: US $ 220.0-230.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP-10GLR-OC192IR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC de insteek Optische Demper van de Vezel van het Type

Prijs Unit: US $ 3.8-4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multifunctionele GPS van de Auto van het Ontwerp Drijver Vt1000

Prijs Unit: US $ 67.0-75.0 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:VT1000
Type:GPS Tracker
Gebruik:Automotive
Werkingsprincipe:Interferometrische Type
Port Number:Multiplex Multi-purpose Channel
Model:Integratie Type

De Pompen van de nevel

Prijs Unit: US $ 60.0-85.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:HB1032
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

De Coaxiale Kabel van de goede Kwaliteit Lwr200 met Schakelaars

MOQ: 1000 Meters

Model No:LWR200
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabelRF-kabel
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:OttoCable

Otto Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het versterken van Rebar van het Staal Mechanische Koppeling van 1240mm

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 10000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:JBCZ
Certificering:CEISO
Oppervlakte behandeling:Ja
Techniek:Gesmeed
Materiaal:Staal
Handelsmerk:JBCZ

Compatibele Zendontvanger 1310nm 2km van GLC-FE-100FX SFP Module MMF

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100FX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-FC Singlemode Duplex Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.7-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Uitrusting van de reparatie voor 795

Prijs Unit: US $ 18.0-25.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:HB1066
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

de Schakelaar van de Speld Pogo van 2pin voor de Hoofdtelefoon van de Muziek

Model No:100051-2
Handelsmerk:Top-Link
Verpakking:Bulk or Reel + Export Carton
Standaard:RoHS, HF, etc.
Oorsprong:Shenzhen, Guangdong, China
Productiecapaciteit:20, 000, 000PCS/Month

Shenzhen Top-Link Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Standaard het Versterken van Dextra Las van 1240mm

Prijs Unit: US $ 0.47 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:12-40mm
Structuur:Controle
Flexibel of Rigid:Flexibele
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ

Sfp-10g-LR Compatibele SFP+ Zendontvanger 1310nm 10km SMF

Prijs Unit: US $ 50.0-55.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-LR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode Duplex Optische Kabel van de Vezel lC-Sc

Prijs Unit: US $ 1.7-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:lc-sc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Pomp van Gmax 7900II

Prijs Unit: US $ 150.0-200.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:HB1036
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

De koude Koker van de Koppeling Swaged van 1640mm

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:meeting various standards as you wish
Standaard:DINGB
Materiaal:Low Carbon Steel
Verbinding:Vrouwelijk
Head Type:Ronde
Handelsmerk:JBCZ

De Compatibele xFP-10G-mm-SR Zendontvanger van de premie 850nm 300m MMF

Prijs Unit: US $ 55.0-65.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP-10G-MM-SR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sma-SMA Singlemode Simplex Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.7-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:sma
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

3 speld Connector Met veerwerking (pogospeld) voor Laptop

Model No:1001101-3
Handelsmerk:Top-Link
Verpakking:Bulk or Reel + Export Carton
Standaard:RoHS, HF, etc.
Oorsprong:Shenzhen, Guangdong, China
Productiecapaciteit:20, 000, 000PCS/Month

Shenzhen Top-Link Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Het Spuitpistool van uitstekende kwaliteit

Prijs Unit: US $ 22.0-28.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:HB821
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware Spuitapparatuur,Hout Spuitapparatuur,Plastic SpuitapparatuurPorselein Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

Rebar die van het Staal van Bouwmaterialen Mechanische Las versterken

Prijs Unit: US $ 0.3-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:meeting various standards as you wish
Handelsmerk:JBCZ
Verpakking:Cartons or Then with Wooden Cases
Standaard:12-40mm
Oorsprong:Changzhou City
Gs-Code:73079200

Rendabele SFP+ Zendontvanger 80km SMF van CWDM

Prijs Unit: US $ 815.0-850.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM-SFP-10G-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC de Optische Wijze die van de vezel Patchcord conditioneren

Prijs Unit: US $ 1.7-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:fc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Spuitpistool van vier Vinger

Prijs Unit: US $ 22.0-28.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:HB821
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware Spuitapparatuur,Hout Spuitapparatuur,Plastic SpuitapparatuurPorselein Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

Rebar van het Bouwmateriaal Koppeling van 1240mm

Prijs Unit: US $ 0.47 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:meeting various standards as you wish
Structuur:Controle
Flexibel of Rigid:Stijve
Materiaal:Koolstofstaal
Handelsmerk:JBCZ
Verpakking:Put Into Carton Box with Plastic Bag

Compatibele CWDM SFP+ Optische Zendontvanger SMF 80km

Prijs Unit: US $ 815.0-850.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM-SFP-10G-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Link Connector fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als link dvi- connector, d-connector and connector kabel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index