Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Terminals » Link Connector
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 76/641  
Totaal 19217 producten van ongeveer 582

Link Connector

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Optische Kabel van de vezel met Schakelaar lC-Sc

Prijs Unit: US $ 1.7-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:lc-sc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SFP+ compatibel 10GBASE-SR 850nm 300m van de Zendontvanger

Prijs Unit: US $ 21.0-26.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-SR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ASTM a194-7 de Zware Noten 1/4'-4' Gr. 7 van de Hexuitdraai

Prijs Unit: US $ 0.01-0.011 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:ASTM A194-7 1/4'-4'
Materiaal:Koolstofstaal
Type:Hexagon Hoofd
Verbinding:Gemeenschappelijke Bolt
Head Style:Zeshoekig
Handelsmerk:QBH

Jiaxing City Qunbang Hardware Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Filter van het kanon

Prijs Unit: US $ 0.45-1.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:HB1019
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

GPS van Topshine Voertuig Tracker/Tracking Devive Vt1000 met de Steun van de Sensor van de Brandstof

Prijs Unit: US $ 1.0-75.0 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:VT1000
Type:GPS Tracker
Gebruik:Automotive
Handelsmerk:Neutral
Verpakking:Neutral Color Box
Standaard:Quad-band

Rebar van de Draad van Lenton Standaard Spitse Las/Koppeling

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:16-40mm
Verbinding:Vrouwelijk
Structuur:Controle
Flexibel of Rigid:Flexibele
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard

de Opheffende Magneet van de Lengte van 3400mm voor de Rol van de Draad van het Vervoer

Prijs Unit: US $ 1000.0-100000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MW19-34072L/1
Handelsmerk:Zhongnan or OEM
Verpakking:Fixed Iron Frame with Five Plywood Board Packing
Standaard:Electro Magnet Lifter
Oorsprong:China
Gs-Code:85059010

SC/PC de duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.43-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:sc
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SFP+ compatibele Optische Zendontvanger 10GBASE-LR 1310nm 10km

Prijs Unit: US $ 50.0-55.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-LR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

DIN912 de Zwarte van de Schroef van het Hoofd van de Contactdoos van de hexuitdraai GLB M5-M42

Prijs Unit: US $ 0.01-0.011 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DIN912 M5-M42 Black Cl. 4.8/6.8/8.8/10.9/12.9
Materiaal:Koolstofstaal
Groef:Hexagon
Verbinding:Gemeenschappelijke Bolt
Head Style:Rond
Standaard:DIN

Jiaxing City Qunbang Hardware Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Pomp de van uitstekende kwaliteit van de Zuiger

Prijs Unit: US $ 76.0-85.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:HB1033
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

45# het Versterken van Dextra StandaardRebar van het Staal Mechanische Koppeling

Prijs Unit: US $ 1.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:12MM-40MM
Structuur:Controle
Flexibel of Rigid:Stijve
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ

LC/PC de duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.3-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:lc
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

GLC-FE-100FX Compatibele SFP Zendontvanger 100BASE-FX 1310nm 2km

Prijs Unit: US $ 10.5-16.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100FX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Ultra Maximum Cilinder

Prijs Unit: US $ 15.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:Model Number: HB1045
Materiaal:Roestvrij staal
Gebruik:Automatisering en Controle
Structuur:Zuiger Cilinder
Standaard:Standaard
Pressure Direction:Dubbelwerkende cilinder

DIN557 vierkante Noten Duidelijke M5-M16

Prijs Unit: US $ 0.01-0.011 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DIN557 M5-M16
Materiaal:Koolstofstaal
Type:Vierkante kop
Verbinding:Gemeenschappelijke Bolt
Head Style:Vierkant
Standaard:DIN

Jiaxing City Qunbang Hardware Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Machines van de Draad van de Schil van de Rib van de Apparatuur van de bouw de Rolling

Prijs Unit: US $ 4000 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:HRB400
Type:Smeden Operation
Smeden Vormen Method:Mold Smeden
Energiebron:Hydraulische druk
Kenmerken:High Efficiency
Certificaat:SGS,ISO9001CE

SC/PC de insteek Optische Demper van de Vezel van het Type

Prijs Unit: US $ 3.8-4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:sc
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multifunctionele GPS van de Auto van het Ontwerp Drijver Vt1000

Prijs Unit: US $ 67.0-75.0 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:VT1000
Type:GPS Tracker
Gebruik:Automotive
Werkingsprincipe:Interferometrische Type
Port Number:Multiplex Multi-purpose Channel
Model:Integratie Type

GLC-zx-SM Compatibele SFP Zendontvanger 1000BASE-ZX 1550nm 80km

Prijs Unit: US $ 33.0-38.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-ZX-SM-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Pompen van de nevel

Prijs Unit: US $ 60.0-85.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:HB1032
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

De Zware Zwarte Uitstekende kwaliteit van de Noten 1/4'-4' van de Sterkte ASTM A194-2h

Prijs Unit: US $ 0.01-0.011 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ASTM A194-2H 1/4'-4' BLACK
Materiaal:Koolstofstaal
Type:Hexagon Hoofd
Verbinding:Gemeenschappelijke Bolt
Head Style:Zeshoekig
Standaard:ANSI

Jiaxing City Qunbang Hardware Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Aci 318 Type - 2 Rebar Koppeling

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:12-40mm
Structuur:Controle
Flexibel of Rigid:Stijve
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ

FC/PC de insteek Optische Demper van de Vezel van het Type

Prijs Unit: US $ 3.8-4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

GLC-links-SM Compatibele SFP Zendontvanger 1310nm 20km DDM

Prijs Unit: US $ 9.0-12.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-LH-SMD-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De koude Koppeling van de Pers van de Uitdrijving voor Rebars van 16 -- 40mm

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:JBCZ
Certificering:CEISO
Oppervlakte behandeling:Ja
Techniek:Gieten
Materiaal:Staal
Type:Fasteners

Fc-FC Singlemode Duplex Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.7-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Uitrusting van de reparatie voor 795

Prijs Unit: US $ 18.0-25.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:HB1066
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

Compatibel SFP+ 10GBASE-SR 850nm 300m van de Zendontvanger

Prijs Unit: US $ 21.0-26.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-SR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Machines van de verwerking verbinden

Prijs Unit: US $ 6000 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:GZL-45, gd-150
Type:Smeden Operation
Smeden Vormen Method:Mold Smeden
Energiebron:Elektrische
Kenmerken:Automatisering
Certificaat:CCC,SGS,ISO9001CE
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Link Connector fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als link dvi- connector, d-connector and connector kabel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index