Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Terminals » Link Connector
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 77/642  
Totaal 19245 producten van ongeveer 583

Link Connector

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Rebar van Lenton Las

Prijs Unit: US $ 0.6-0.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:12mm to 40mm
Structuur:Controle
Flexibel of Rigid:Stijve
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ

Fc-FC Singlemode Duplex Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.7-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Dia-500mm de Opheffende Magneet van de Hoge Frequentie met het Opheffen van de Bal van het Staal ...

Prijs Unit: US $ 800.0-13000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MW5-50L/1-75
Handelsmerk:Zhongnan or OEM
Verpakking:Fixed Iron Frame with Five Plywood Board Packing
Standaard:Lifting Steel Scraps
Oorsprong:Yueyang, Hunan, China
Gs-Code:85059010

De Inductor van de macht met de Kern van de Trommel 8X10

Prijs Unit: US $ 0.003-0.36 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:Inductor drum core 8X10 power inductor
Type:Choke Inductor
Structuur:Inductieve Choke
Werken Frequency:High Frequency
Structuur van Winding:Multilayer Coil
Aard van Operation:Choke Coil

Xiamen Miles Electronics Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Hete Sell in Multifunctionele Vehicle GPS van de V.A.E Tracker met OBD2 Connector Vt1000

Prijs Unit: US $ 8.0-90.0 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:VT1000
Type:GPS Tracker
Gebruik:Automotive
Werkingsprincipe:Mixed Type
Port Number:Multichannel
Model:Set-echte Type

Premie sfp-10g-LRM Compatible 10G SFP Transceiver 1310nm220m

Prijs Unit: US $ 50.0-58.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-LRM-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Staaf die van het staal Machine voor Rebar Koppeling inpassen

Prijs Unit: US $ 6500.0-6600.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GZL45
Materiaal van het handvat:Roestvrij staal
Handelsmerk:JBCZ
Verpakking:Wooden Case
Standaard:packing size: 1570*710*1500mm
Oorsprong:Changzhou City, Jiangsu Province, China

Multimode Duplex Optische Kabel van de Vezel lC-Sc

Prijs Unit: US $ 1.7-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:lc-sc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Opheffende Elektromagneet van het Schroot van het Staal van de Cyclus van de Plicht van 75% voor ...

Prijs Unit: US $ 800.0-13000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MW5-120L/1-75
Handelsmerk:Zhongnan or OEM
Verpakking:Fixed Iron Frame with Five Plywood Board Packing
Standaard:Lifting Steel Scraps
Oorsprong:Yueyang, Hunan, China
Gs-Code:85059010

Rendabele 10GBASE-LRM SFP+ Compatibele Zendontvanger 1310nm 220m DuplexLC

Prijs Unit: US $ 50.0-58.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-LRM-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

BS4449 Dextra Standard Rolltec Roll Stamping Coupler

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, EXW

Structuur:Controle
Flexibel of Rigid:Flexibele
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ
Verpakking:Wood Case

Sma-SMA Singlemode Simplex Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.7-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:sma
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Opheffende Magneet voor Vervoer van de Gerolde Draad van de Staaf of van de Hoge snelheid die op ...

Prijs Unit: US $ 1000.0-100000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MW19-70072L/1
Handelsmerk:Zhongnan or OEM
Verpakking:Fixed Iron Frame with Five Plywood Board Packing
Standaard:Electro Magnet Lifter
Oorsprong:China
Gs-Code:85059010

Zendontvanger 850nm 300m van sfp-10g-SR van hoge Prestaties Compatibele SFP+ Module MMF

Prijs Unit: US $ 21.0-26.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-SR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hb131spray Kanon, Spuitpistool Zonder lucht, het Spuitpistool van de Verf

Prijs Unit: US $ 20.0-25.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:HB131
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

Rebar Verstoorde Machine van de Draad van het Smeedstuk Parallelle voor Rebars van 1240mm

Prijs Unit: US $ 6000 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:GD-150, GZL-45
Type:Smeden Operation
Smeden Vormen Method:Mold Smeden
Energiebron:Hydraulische druk
Kenmerken:High Efficiency
Certificaat:ISO9001CE

FC/APC de Optische Wijze die van de vezel Patchcord conditioneren

Prijs Unit: US $ 1.7-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:fc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

GLC-zx-SM Compatibele SFP Zendontvanger 1000BASE-ZX 1550nm 80km SMF DDM

Prijs Unit: US $ 32.0-38.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-ZX-SM-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Wacht van het Uiteinde van de spuitbus

Prijs Unit: US $ 3.0-4.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HB121
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware Spuitapparatuur,Hout Spuitapparatuur,Plastic SpuitapparatuurPorselein Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

De Wijze die van Opitcs van de vezel Sc LC conditioneren

Prijs Unit: US $ 5.5-6.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:mode conditioning cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rendabele Compatibele SFP Zendontvanger 1550nm 80km DDM van GLC-zx-SM

Prijs Unit: US $ 32.0-38.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-ZX-SM-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hb131airless het Spuitpistool van de Verf Met Ce voor Alle Merken

Prijs Unit: US $ 25.0-35.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:HB131
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

Machine van het Smeedstuk van het staal de Staaf Verstoorde

Prijs Unit: US $ 7000.0-8000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GD150
Type:Smeden Operation
Smeden Vormen Method:Mold Smeden
Energiebron:Hydraulische druk
Kenmerken:High Efficiency
Certificaat:SGS,ISO9001CE

Vezel Optisch van Fabrikant Shenzhen

Prijs Unit: US $ 0.9-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:sc fc lc st
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Compatibel Optisch 10GBase-SR 850nm 300m van Zendontvangers SFP+ Gemaakt in China

Prijs Unit: US $ 50.0-55.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:WPP-08192-VL03D
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Uitrustingen van de Reparatie van de pomp

Prijs Unit: US $ 12.0-16.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:HB 1062
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

StandaardRebar van Dextra Plooiende Koppeling 25mm

Prijs Unit: US $ 1.5-1.7 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:12-40mm
Structuur:Controle
Flexibel of Rigid:Flexibele
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ

Zendontvanger 100m van Cisco GLC-TCompatible 1000Base-Tx SFP

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-T-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hb-1031 de Pomp van de Zuiger van de hoge druk, de Pomp van de Zuiger, Pomp de Zonder lucht van de ...

Prijs Unit: US $ 60.0-85.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:HB1031
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

60 de Koppeling van het Staal van de Versterking van de graad voor Rang 60 Rebar

Prijs Unit: US $ 0.49-0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:16-40mm
Structuur:Universal
Flexibel of Rigid:Stijve
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Link Connector fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als link dvi- connector, d-connector and connector kabel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index