Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Terminals » Link Connector
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 77/628  
Totaal 18822 producten van ongeveer 537

Link Connector

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

GLC-FE-100ZX SFP Zendontvanger Compatibele 100BASE-ZX 1550nm 80km

Prijs Unit: US $ 40.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100ZX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Verstoorde het Smeden Parallelle Rebar van de Draad Koppeling

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:12mm-40mm
Structuur:Universal
Flexibel of Rigid:Stijve
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ

Compatibele SFP Zendontvanger 1310nm 15km van Cisco GLC-FE-100LX

Prijs Unit: US $ 11.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100LX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rebar van het Type van Fortec Gebruikte Kooi het Toevoegen van de Parallelle Ingepaste Koppeling ...

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:JBCZ
Structuur:Controle
Flexibel of Rigid:Stijve
Materiaal:Koolstofstaal
Handelsmerk:JBCZ
Verpakking:Carton Box with Inside Plastic Bags, Wooden Cases

De verstoorde het Smeden Parallelle Machine van de Draad voor Rebars van 12 tot 40mm

Prijs Unit: US $ 4000 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:GD-150, GZL-45
Type:Smeden Operation
Smeden Vormen Method:Gratis Smeden
Energiebron:Elektrische
Kenmerken:Automatisering
Certificaat:SGS,ISO9001CE

MPO Connector Fiber Optic Cassette (24core)

Prijs Unit: US $ 100 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MPO Cassettle
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Epoxy Met een laag bedekte Rebar van het Staal Koppeling in Koppeling van 12 - 40mm

Prijs Unit: US $ 0.8-0.9 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:12 -40mm
Structuur:Controle
Flexibel of Rigid:Flexibele
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ

Sc/APC Duplex Optische Adapter

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC/APC Duplex
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

BS4449 standaardRebar Koppeling From12-40mm

Prijs Unit: US $ 1.4-1.7 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:12mm to 40mm
Structuur:Controle
Flexibel of Rigid:Flexibele
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ

De Optische Kabel van de vezel voor het Duplex Multi-Mode Koord van het Flard st-St

Prijs Unit: US $ 3.5-4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:st
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Qsfp-4sfp10g-CU2M compatibele Direct maakt de Kabel van de Doorbraak van het Koper 2M vast

Prijs Unit: US $ 48.0-56.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:WDC-QSFP-4SFP-P2M
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX
Verpakking:Individual Bags
Oorsprong:China Shenzhen

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Met een laag bedekte Mechanische Rebar die 25mm verbinden

Prijs Unit: US $ 0.7-1.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:38mm
Structuur:Controle
Flexibel of Rigid:Flexibele
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ

MPO/APC Optische Demper van de vezel 8.1 *80* 11.3 (mm)

Prijs Unit: US $ 3.8-4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kanon het van uitstekende kwaliteit van de Spuitbus

Prijs Unit: US $ 22.0-28.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:HB133
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware Spuitapparatuur,Hout Spuitapparatuur,Plastic SpuitapparatuurPorselein Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

De Wacht van het uiteinde voor Wagner

Prijs Unit: US $ 4.1-5.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:HB122
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

MPO/APC Optische Demper van de vezel 8.1 *80* 11.3 (mm)

Prijs Unit: US $ 3.8-4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:NPO
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Huisvesting van de Klep van de inham

Prijs Unit: US $ 6.0-10.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:HB1048
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

Lc-LC Singlemode SimplexVezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:lc-lc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Dubbele het Laden Kabel USB voor iPhone en het Androïde 2in1 Vlakke Micro- USB KleinhandelsPakket ...

Prijs Unit: US $ 0.3-0.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:2in1 Flat Micro USB Cable for iPhone 6 and samsung
Toepassing:Computer,Mobiele TelefoonNetwerk
Interface Type:USB
Materiaal:Koper
Pin:4pin
Kenmerken:Waterdicht

Xiamen Miles Electronics Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

De Zetel van de ingang voor Graco695/795

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:HB1048
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

De Stempelmachine van het Broodje van de Schil van de rib (JHB400)

Prijs Unit: US $ 4000 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:JHB400
Handelsmerk:JBCZ
Verpakking:Wood Case
Standaard:process rebar dia. from 16-40mm
Oorsprong:China
Gs-Code:846320000

LC/Upc kies Multimode Mannetje van de Wijze aan de Vrouwelijke Optische Demper van de Vezel uit

Prijs Unit: US $ 3.8-4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:lc
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Cisco sfp-10g-LR Compatibele 10gbase-LR SFP+, 1310nm, 10km, Hete Pluggable Actieve Optische ...

Prijs Unit: US $ 36.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-LR
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rebar van het Bouwmateriaal van het Type van Fortec van Dextra StandaardKoppeling (1240mm)

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Standard Coupler from 12mm~40mm
Structuur:Controle
Flexibel of Rigid:Stijve
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ

SC/PC de simplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.43-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1000base LC, 550 Meters, 850 NM heet-Pluggable SFP Zendontvanger met functie DDM

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-SX-MM-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rebar van Screwless van de Pers van de Uitdrijving van het Bouwmateriaal van Lenton StandaardKoude ...

Prijs Unit: US $ 3.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:JBCZ
Structuur:Verticale
Flexibel of Rigid:Stijve
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ

Vezel Optical Adapter voor LC Connector

Prijs Unit: US $ 1.3-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:lc
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

40G de Optische Zendontvangers van de Vezel van QSFP

Prijs Unit: US $ 155.0-600.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX
Verpakking:Anti-Static Plastic Tray Package/Individual Bags

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rebar van Dextra de Standaard Rolling Machine van de Draad

Prijs Unit: US $ 3900.0-4000.0 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:JHB400
Type:Rolling Machine
Smeden Vormen Method:Gratis Smeden
Energiebron:Elektrische
Kenmerken:High Efficiency
Certificaat:CCC,SGS,ISO9001CE
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Link Connector fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als link dvi- connector, d-connector and connector kabel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index