Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Terminals » Link Connector
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 77/642  
Totaal 19232 producten van ongeveer 601

Link Connector

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Compatibele SFP+ 10GBASE-LR 1310nm 10km Module van de Zendontvanger

Prijs Unit: US $ 36.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-LR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

GPS van Topshine Voertuig Tracker/Tracking Devive Vt1000 met de Steun van de Sensor van de Brandstof

Prijs Unit: US $ 1.0-75.0 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:VT1000
Type:GPS Tracker
Gebruik:Automotive
Handelsmerk:Neutral
Verpakking:Neutral Color Box
Standaard:Quad-band

10km SFP+ 1310nm Optische SFP van de Module Zendontvanger

Prijs Unit: US $ 1.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:sfp transceiver
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Epoxy Koppeling die in Qatar wordt gebruikt

Prijs Unit: US $ 0.49-0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:12-40mm
Structuur:Universal
Flexibel of Rigid:Stijve
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ

Het huisvesten van de EindSchakelaar van de Staaf van 3.0mm voor Molex 3001

Model No:Housing terminal 3.0mm Bar connector for molex 300
Materiaal:Messing
Certificering:SGS,CE,ISO 9001RoHs
Toepassing:PCB
Interface Type:HDR
Werk frequentie:Hoge frequentie

Xiamen Miles Electronics Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Hb111 de Pakking van de Spuitbus van de Verf

Prijs Unit: US $ 0.5-1.0 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:HB111
Type:Vlakke pakking
Materiaal:Roestvrij staal
Combinatie Washer Structuur:Een type
Combinatie Washer Packaging:All Inclusive
Veerring Type:Standard

10g de Optische zendontvangers van CWDM SFP+ 1470NM 80KM

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM-SFP-10G-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2 APC van Sc 1 tot 2 van de manier PLC de Doos van de Module van de Splitser

Prijs Unit: US $ 1.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PLC splitter module box
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly PLC splitter or OEM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kanon het zonder lucht van de Spuitbus

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:HB133
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

Multifunctionele GPS van de Auto van het Ontwerp Drijver Vt1000

Prijs Unit: US $ 67.0-75.0 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:VT1000
Type:GPS Tracker
Gebruik:Automotive
Werkingsprincipe:Interferometrische Type
Port Number:Multiplex Multi-purpose Channel
Model:Integratie Type

GLC-FE-100FX Compatibele SFP Zendontvanger 1310nm 2km

Prijs Unit: US $ 10.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100FX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Terminal 3.96mm 4.6mm Schakelaar 39612 van de huisvesting van de Staaf

Model No:Housing terminal 3.96mm 4.6MM Bar connector 39612
Materiaal:Messing
Certificering:SGS,CE,ISO 9001RoHs
Toepassing:PCB
Interface Type:HDR
Werk frequentie:Hoge frequentie

Xiamen Miles Electronics Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

50 de Coaxiale Kabel LMR300 van het ohm met Schakelaars

MOQ: 5000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:LMR300
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabelRF-kabel
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:OttoCable

Otto Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Kanon van de spuitbus, het Schilderen Hulpmiddelen

Prijs Unit: US $ 25.0-35.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:HB134
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware Spuitapparatuur,Hout Spuitapparatuur,Plastic SpuitapparatuurPorselein Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

SFP de Module 1.25G 1550nm 120km SMF DuplexLC van de Zendontvanger

Prijs Unit: US $ 50.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-EZX-SM-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Kanon van de Spuitbus van de hoge druk

Prijs Unit: US $ 28.0-36.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:HB136
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware Spuitapparatuur,Hout Spuitapparatuur,Plastic SpuitapparatuurPorselein Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

Terminal 4.0mm de Schakelaar Bh4003 van de huisvesting van de Staaf

Model No:Housing terminal 4.0mm Bar connector BH4003
Materiaal:Messing
Certificering:SGS,CE,ISO 9001RoHs
Toepassing:PCB
Interface Type:HDR
Werk frequentie:Hoge frequentie

Xiamen Miles Electronics Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

FC/PC Single-Mode vrouwelijk-Vrouwelijke Optische Dempers van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.6-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC F-F
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische SFP+ Zendontvanger 10GBASE-LR 1310nm 10km van de vezel

Prijs Unit: US $ 50.0-55.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-LR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Uitrustingen van de Reparatie van de pomp

Prijs Unit: US $ 12.0-16.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:HB 1062
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

Compatibele Zendontvanger 1310nm 20km van de premie GLC-links-SM SFP

Prijs Unit: US $ 9.0-12.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-LH-SM-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Terminal 4.2mm Schakelaar 4247 42745 van de huisvesting van de Staaf

Model No:Housing terminal 4.2mm Bar connector 4247 42745
Materiaal:Messing
Certificering:SGS,CE,ISO 9001RoHs
Toepassing:PCB
Interface Type:HDR
Werk frequentie:Hoge frequentie

Xiamen Miles Electronics Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

De vrouwelijk-vrouwelijke Optische Dempers van de Vezel van het Type

Prijs Unit: US $ 2.0-3.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Voering van de cilinder

Prijs Unit: US $ 42.0-50.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:HB1062
Materiaal:Roestvrij staal
Gebruik:Automatisering en Controle
Structuur:Zuiger Cilinder
Standaard:Standaard
Pressure Direction:Dubbelwerkende cilinder

Module 1310nm220m van de Zendontvanger van de premie sfp-10g-LRM Compatibele 10G SFP

Prijs Unit: US $ 50.0-58.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-LRM-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rebar van Dextra de Standaard Mechanische Bouwmaterialen van Koppelingen

Prijs Unit: US $ 2.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:16 to 40mm
Structuur:Universal
Flexibel of Rigid:Flexibele
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ

Sc/Sc Multimode Duplex Optische Vezel (6m)

Prijs Unit: US $ 3.8-4.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Filter van het kanon

Prijs Unit: US $ 0.45-1.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:HB1019
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

Cisco sfp-10g-LR Compatible 10GBASE-LR SFP+ 1310nm 10km DOM Transceiver

Prijs Unit: US $ 50.0-55.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-LR
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rebar van het Type van Dextra Epoxy Met een laag bedekte Koppeling van Bouwmateriaal

Prijs Unit: US $ 0.49-0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:12-40mm
Structuur:Universal
Flexibel of Rigid:Stijve
Materiaal:Koolstofstaal
Standaard:Standard
Handelsmerk:JBCZ
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Link Connector fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als link dvi- connector, d-connector and connector kabel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index