Home » Elektrotechniek & Elektronica's » RF aansluiting » Link Connector
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 92/703  
Totaal 21065 producten van ongeveer 915

Link Connector

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Hoge Vrije Volgende GPS van de Software Quanlity Drijver met de Controle van de Brandstof

Prijs Unit: US $ 60.0-70.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:VT1000
Handelsmerk:Neutral
Verpakking:Neutral Color Box
Standaard:Quad-band
Oorsprong:China
Gs-Code:8517691090

850MHz&2600MHz de dubbele Versterker van de Bandbreedte van de Band Regelbare Digitale

Prijs Unit: US $ 100.0-500.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:BT-9S37E6-1
Type:Draadloze Repeater
Standaard:Standard
Certificaat:ISOCE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:BOOSTEL

Shenzhen Boostel Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De roestvrije Naadloze Montage van de Elleboog van de Pijp van het Staal (Incoloy 825)

Prijs Unit: US $ 1.0-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Incoloy 825
Verbinding:Lassen
Head Code:Ronde
Materiaal:Roestvrij staal
Techniek:Gesmeed
Certificaat:ASME,ANSI,DIN,JIS,BS,GB,GS,KSAPI

SFP Module/40km Tweerichtings 100m SFP Moudle

Prijs Unit: US $ 8.0-9.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:High Quality Module
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:CDMA
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISORoHS

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

10g SFP de 10gbase-ERSFP Module Over lange afstand van uitstekende kwaliteit van de Zendontvanger ...

Prijs Unit: US $ 8.0-9.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:10Gbase-ER SFP Module
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:CDMA
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISORoHS

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

8 de Koorden van het Flard van de Vezel van de vezel mpo-LC Om3 Corning

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO-LC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Zuigerstang van de Pompen van de Verf

Prijs Unit: US $ 14.0-20.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:HB1052
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

Pakking en Verbinding voor Spuitbus de Zonder lucht van de Verf Titan740

Prijs Unit: US $ 8.0-12.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:HB2143
Materiaal:VITON
Toepassing:Pompen
Type:Oliekeerring
Prestatie:High Pressure
Vorm:O - Ring

Het Schilderen Spuitpistool zonder lucht

Prijs Unit: US $ 20.0-30.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:HB136
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

395 de Uitrusting van de reparatie

Prijs Unit: US $ 12.0-16.2 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:HB1062
Type:Hoge druk airless spuitapparatuur
Toepassing:Hardware SpuitapparatuurHout Spuitapparatuur
Bekleding:Paint
Certificaat:CEISO
Methode Type:Automatisch

De Kaak van de Schroef van het Optuigen van het roestvrij staal/Nagel Scage

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 5000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SS304, SS316
Materiaal:Roestvrij staal
Gebruik:Industriële
Installatie:Externe
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:founder

Het Vingerhoedje van de Kabel van de Draad van de EU Ss304 of Ss316 van het roestvrij staal

Prijs Unit: US $ 0.3-0.4 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:FZF001
Handelsmerk:Founder
Verpakking:Carton + Pallet
Standaard:Request
Oorsprong:Binzhou, China
Gs-Code:73269019

1.25g 20km 10/100m Enige Vezel 1 van Sc Sm het Koper van de Havens van de Vezel RJ45+1 aan de ...

Prijs Unit: US $ 1.0-19.0 / Oneven
MOQ: 1 Oneven

Model No:DF-G-1F1E
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Micro USB Slimport aan de Adapter van de Kabel HDMI

Prijs Unit: US $ 4.75-5.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:KTP-F5501
Interface Type:HDMI
Connector:USB
Universeel:Universeel
Cable Length:4-5,9 Feet
Schakelaar:Zonder schakelaar

Shenzhen Keeptop Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Versterker van de Macht 2000W van Fp12000 2channel

Prijs Unit: US $ 1.0-1000.0 / Piece
MOQ: 2 Pieces

Model No:FP12000
Type:Professionele versterker
Gebruikt Voor:Professioneel
Tube Type:Transistor Versterker
Output Aantal:4
Geleidende Mode:D

5meters 4.8mm Duplex OpenluchtKabel LC voor Apparatuur Errison

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:LC Outdoor for Errison Equipment
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Kabel van de Lancering OTDR van Sc/LC/FC/St/Mu/E2000 PC/Upc/APC Singlemode Multimode 500m/1km

Prijs Unit: US $ 200 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1000
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Doos van de Kabel van de Lancering OTDR met 1km

Prijs Unit: US $ 200 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1000
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Mini DisplayPort 1.2 Kabel M/M - MiniDisplayPort 4k

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KDDP6006
Toepassing:Multimedia,DVD-speler,Spreker,Computer,Controleren,Telefoon,iPod,MicrofoonGame Player
Materiaal Vorm:Flat Wire
Wire Core Material:Bare koperdraad
Certificaat:RoHS,CE,ISO9001,UL,CCC,CSA,CCSVDE
Handelsmerk:Kingda

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

125 de Vlam van de graad - de Hitte van de Isolatie van de Draad van de vertrager krimpt Buis

Prijs Unit: US $ 0.012-1.89 / Metro
MOQ: 500 Meters

Model No:SB-RSFR-125H
Toepassing:Isolatoren,Elektrische wikkelingsisolatie,Coating van wikkeldraad Isolatie,Elektrische Base, Shell,Motor,Isolerende VarnishSchakel Baceplate
Type:Isolatie Mouw
Chemie:Hybride Isolatie
Maximum Voltage:<10KV
Classificatie:Hybride Isolatiemateriaal

10GBASE DWDM SFP+ Optische Zendontvanger 1530.33nm~1641.41nm 40km SMF

Prijs Unit: US $ 480.0-520.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DWDM-SFP10G-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Openlucht NSN aan de Duplex Waterdichte Assemblage van de de wijzeKabel van de Schakelaar LC Enige

Prijs Unit: US $ 30.0-32.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-009
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

2.40G Optical Module Transceiver QSFP+ SR4 100m~150m 3.3V

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:HQSFP-381
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Hi-Optel
Verpakking:10PCS in One Small Package

Shenzhen Hi-Optel Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

10G XFP 850nm 300m mm Duplex Optische Zendontvanger

Prijs Unit: US $ 35 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:HXFP-3831
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Hi-Optel

Shenzhen Hi-Optel Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De staal Gestructureerde ZeeBoei van de Meertros

Prijs Unit: US $ 2200.0-2500.0 / Ton
MOQ: 1 Ton

Model No:SBM
Handelsmerk:SHUNDEHAI
Verpakking:in Thin Film for Protection, Then in Container
Standaard:1T, 2T, 3T, 4T, 5T, or any other sizes
Oorsprong:China
Gs-Code:89079000

Qingdao Aohai Marine Fittings Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

J de Dreganker van de Ketting van de Jager van het Slot

Prijs Unit: US $ 3300.0-3500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:J Lock Chaser Chain Grapnel
Handelsmerk:AOHAI
Verpakking:in Nude
Standaard:30T~250T
Oorsprong:China
Gs-Code:73160000

Qingdao Aohai Marine Fittings Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Keten van de Link van het roestvrij staal de Standaard

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:EU type, US type
Materiaal:Roestvrij staal
Type:Ronde Kop
Verbinding:Gemeenschappelijke Bolt
Head Style:Rond
Standaard:DIN,ANSI,GB,JIS,BSWGOST

De Keten van de Link van het roestvrij staal (DIN766)

Prijs Unit: US $ 0.3 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DIN5685A/C
Gebruik:Conveyor Chain
Materiaal:Roestvrij staal
Oppervlakte Behandeling:Polijsten
Kenmerken:Brandveilige
Chain Size:1/2 "* 11/128"

Roestvrij staal om de Ring van de Gesp van de Ring

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:EU/US/JIS type
Standaard:DIN,ANSI,GBJIS
Materiaal:Roestvrij staal
Verbinding:Lassen
Head Type:Ronde
Handelsmerk:Founder
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Link Connector fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als link dvi- connector, l connector and d-connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index