Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Terminals » Link Connector
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 94/642  
Totaal 19256 producten van ongeveer 713

Link Connector

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

50FT 1080P Ethernet voor Kabel HDMI/de Kabel van de Computer

Prijs Unit: US $ 13.14 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:GT24A50R
Conductor Material:Koper
Schede Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:ULRoHS
Verpakking:OPP Bag or Hanging Card

Sindatech Enterprises Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Speciale RubberGel van uitstekende kwaliteit 60&deg van het Silicone;

MOQ: 200 kg

Model No:TH-1150N
Bonding Functie:Bestand tegen hoge temperaturen Adhesive
Morfologie:Solid-State
Materiaal:Silicone
Classificatie:Uitharding Room
Hoofd Agent Samenstelling:Rubber

Het Speciale RubberGel van uitstekende kwaliteit 70&deg van het Silicone;

MOQ: 200 kg

Model No:TH-1150N
Bonding Functie:Bestand tegen hoge temperaturen Adhesive
Morfologie:Solid-State
Materiaal:Silicone
Classificatie:Uitharding Room
Hoofd Agent Samenstelling:Rubber

Het Speciale RubberGel van uitstekende kwaliteit 80&deg van het Silicone;

MOQ: 200 kg

Model No:TH-1150N
Bonding Functie:Bestand tegen hoge temperaturen Adhesive
Morfologie:Solid-State
Materiaal:Silicone
Classificatie:Uitharding Room
Hoofd Agent Samenstelling:Rubber

Het Speciale RubberGel van uitstekende kwaliteit 30&deg van het Silicone;

MOQ: 200 kg

Model No:TH-1150N
Bonding Functie:Bestand tegen hoge temperaturen Adhesive
Morfologie:Solid-State
Materiaal:Silicone
Classificatie:Uitharding Room
Hoofd Agent Samenstelling:Rubber

Het Speciale RubberGel van uitstekende kwaliteit 50&deg van het Silicone;

MOQ: 200 kg

Model No:TH-1150N
Bonding Functie:Bestand tegen hoge temperaturen Adhesive
Morfologie:Solid-State
Materiaal:Silicone
Classificatie:Uitharding Room
Hoofd Agent Samenstelling:Rubber

Het Speciale RubberGel van uitstekende kwaliteit 40&deg van het Silicone;

MOQ: 200 kg

Model No:TH-1150N
Bonding Functie:Bestand tegen hoge temperaturen Adhesive
Morfologie:Solid-State
Materiaal:Silicone
Classificatie:Uitharding Room
Hoofd Agent Samenstelling:Rubber

75ohm kabeltelevisie RG6 Coaxial Cable Good Quality Manufacturer

Prijs Unit: US $ 0.25-1.0 / Metro
MOQ: 500 Meters

Model No:coaxial cable
Toepassing:Multimedia,DVD-speler,Spreker,Computer,Controleren,TelefoonGame Player
Type:Coaxiale
Species:HDMI
Connector:HDMI
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Shanghai Jiukai Wire & Cable Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

De maxi AutoZekering 5AG-140 van de Buis van het Glas

Prijs Unit: US $ 0.01-1.0 / Piece
MOQ: 2000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:5AG-140
Gebruik:Machine Tool
Materiaal:Kunststof en Rubber
Installatie:Lead Wire Type
Type:PCB insalled Zekeringhouder
Vorm:Spitse Tubular

Ningbo Best Group Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Zekering 5AG-141 van de Buis van het Glas van de Zekering van Ferraz de Maxi Auto

Prijs Unit: US $ 0.01-1.0 / Piece
MOQ: 2000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:5AG-141
Gebruik:Machine Tool
Materiaal:Kunststof en Rubber
Installatie:Lead Wire Type
Type:PCB insalled Zekeringhouder
Vorm:Spitse Tubular

Ningbo Best Group Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Uitrustingen die van de zekering slechts voor Verwijzing 191-114 inpakken

Prijs Unit: US $ 0.01-1.0 / Piece
MOQ: 2000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:191-114
Gebruik:Machine Tool
Materiaal:Kunststof en Rubber
Installatie:Lead Wire Type
Type:PCB insalled Zekeringhouder
Vorm:Spitse Tubular

Ningbo Best Group Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De langzaam-Slag Fbgtf1033 van de Zekering van de Buis van het glas

Prijs Unit: US $ 0.01-1.0 / Piece
MOQ: 2000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:1033
Gebruik:Machine Tool
Materiaal:Kunststof en Rubber
Installatie:Lead Wire Type
Type:PCB insalled Zekeringhouder
Vorm:Spitse Tubular

Ningbo Best Group Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

de Zekering Fbgtf van de Buis van het Glas van de langzaam-Slag van 6.35X32medium

Prijs Unit: US $ 0.01-1.0 / Piece
MOQ: 2000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:1051
Gebruik:Machine Tool
Materiaal:Kunststof en Rubber
Installatie:Lead Wire Type
Type:PCB insalled Zekeringhouder
Vorm:Spitse Tubular

Ningbo Best Group Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

6.35X32 de Zekering Fbgtf1044 van de Buis van het glas

Prijs Unit: US $ 0.01-1.0 / Piece
MOQ: 2000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:1044
Gebruik:Machine Tool
Materiaal:Kunststof en Rubber
Installatie:Lead Wire Type
Type:PCB insalled Zekeringhouder
Vorm:Spitse Tubular

Ningbo Best Group Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Camera van Gudier van de veiligheid met de Camera van kabeltelevisie van de Schakelaar van de ...

Prijs Unit: US $ 26.0-35.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:CCTV Camera
Technologie:Pan / Tilt / Zoom
Stijl:Pan / Tilt
Type:CCTV-camera
Sensor:CMOS
HDMI Format:1080P

De smedende Gesloten Schroef van de Spanschroef van het Type DIN1478

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DIN1478 SCREWS
Materiaal:Staal
Gebruik:Industriële
Installatie:Externe
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:MAARTEN

Qingdao Maarten Metal Products Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Gietend het Koreaanse Oog van het Type - de Spanschroef van het Oog

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:KOREAN TYPE TURNBUCKLES
Materiaal:Staal
Gebruik:Industriële
Installatie:Externe
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:MAARTEN

Qingdao Maarten Metal Products Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Acryl LEIDENE van het Beeldhouwwerk van het Frame van het metaal 3D Zwaan

Prijs Unit: US $ 250.0-500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:VSM-070/072-24V
Type:Christmas Lights
Energiebron:Elektrisch
Toepassing:Buiten-
Kleur:Multicolor
Aangepaste:Op maat

Zhongshan Vision Lighting Company

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

module 80km van de Zendontvanger van de Zendontvanger 6.10G XFP Optische de Fabrikant van de ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:HXFP-0551
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Hi-Optel
Verpakking:10PCS in One Small Package

Shenzhen Hi-Optel Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10G SFP+ 1310nm 10km Duplex Optische Zendontvanger LC

Prijs Unit: US $ 28 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HSFP10-2321
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS

Shenzhen Hi-Optel Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Verspreider van de vezel (1310nm RoHS)

Prijs Unit: US $ 20.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:1310nm C Band /L Band
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree
Oorsprong:Wuhan
Productiecapaciteit:10000 PCS/Year

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

155m SFP Optical Transceiver Bidi (phf-8524-1LS)

Prijs Unit: US $ 24.0-26.5 / Oneven
MOQ: 10 Even
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PHF-8524-1LS
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Handelsmerk:PHYNAM
Standaard:CE/EMC, CE/LVD, FCC Certification

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

8 de Schakelaar van het Netwerk van de haven 1000Mbps RJ45 met 1 Schakelaar van de Vezel van de ...

Prijs Unit: US $ 90.0-110.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:TS0108G
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:10/100 / 1000Mbps
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Carton

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Disconnector Switch 12kv

Prijs Unit: US $ 16 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:IST-12/630
Type:High-voltage
Structuur:Met drie kolommen Disconnector
Installatie:Outdoor High-voltage
Operatie:Handmatig
Aarding Mode:Aarding

Nanyang Hengte Electric Co., Ltd.

[provincie: Henan, China]

Contacteer de Leverancier

Link van de Zekering van het lage Voltage 250V 2A de Thermische, de Automobiel ZonnePV Houder van ...

Prijs Unit: US $ 1.0-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FMC4FH
Grootte van Fuse:Trompet Zekeringhouder
Milieubescherming:Milieubescherming Zekeringhouder
Execution Standard:National Standard
Verpakking:Standard Export Box Package Carton Size 420/240/3
Standaard:10*38mm

Yueqing Feeo Electric Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Safety Thermal Solar PV Fuse 2A 250V Used voor Fuse Base

Prijs Unit: US $ 1.0-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FMC4FH
Grootte van Fuse:Trompet Zekeringhouder
Milieubescherming:Milieubescherming Zekeringhouder
Execution Standard:National Standard
Verpakking:Standard Export Box Package Carton Size 420/240/3
Standaard:10*38mm

Yueqing Feeo Electric Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Ce- Certificaat Sc aan St Multi-Mode Verbindingsdraad van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.8-1.4 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:OPC-8930
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Verbindingsdraad van de Optische Vezel van het Ce- Certificaat FC aan FC Multi-Mode

Prijs Unit: US $ 0.7-1.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:OPC-8530
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Sc aan Sc Multi-Mode Verbindingsdraad van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.6-1.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:OPC-6230
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ce/UL Verbindingsdraad van de Optische Vezel van het Certificaat Sc aan Sc Multi-Mode

Prijs Unit: US $ 0.6-1.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:OPC-6130
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Link Connector fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als link dvi- connector, d-connector and connector kabel. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index