Home » Metallurgische, Mineralen & Energie » U-Staal » metalen kanaal
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 212/2579  
Totaal 77345 producten van ongeveer 3222

metalen kanaal

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Het op zwaar werk berekende Netwerk van de Draad van het Staal Decking voor het Rekken van de ...

Prijs Unit: US $ 2.0-20.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:JT02
Materiaal:Staaldraad
Hole Shape:Vierkant
Mesh Size:1 Inch
Oppervlakte Behandeling:Gegalvaniseerd
Weave Technique:Plain Weave

Multi-Layer Regelbare Aandrijving van het metaal Q235 ISO9001&Ce in het Rekken

Prijs Unit: US $ 1 / Ton
MOQ: 20 Tons
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:NH
Gebruik:Warehouse Rack
Materiaal:Staal
Structuur:Rek
Type:Drive-in palletstellingen
Mobiliteit:Verstelbaar

1000Mbps mmSFP Module 850nm (phy-8524-1LM)

Prijs Unit: US $ 7.0-9.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PHY-8524-1LM
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Unit Packge Size: 238*192*87mm, 10PCS/CTN

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Tin die het Schudden van de Machine Lijst, de Lijst van de Separator van het Tin scheiden

Prijs Unit: US $ 1500 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:6s shaking table 4500mm
Type:Zwaartekracht Separator
Voltage:380V
Gewicht:<1T
Materiaal:Casting Steel
Materiaal Feature:Oil Resistant

De drijvende Metaal aan Metaal Kogelklep van de Bal

Prijs Unit: US $ 22.0-555.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Q41
Materiaal:Roestvrij staal
Aansluiting Form:Flens
Driving Mode:Wormwiel
Nominale druk:ANSI KLASSE 150-900
Kanaal:Straight Through Type

Yuefeng Valve Manufacturing Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De pneumatische Actuator Metaal aan Metaal Kogelklep van de Zetel

Prijs Unit: US $ 44.0-555.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Q647
Materiaal:Roestvrij staal
Aansluiting Form:Flens
Driving Mode:Pneumatische
Nominale druk:ANSI KLASSE 150-900
Kanaal:Straight Through Type

Yuefeng Valve Manufacturing Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Extruder van de Schroef van het huisdier de Kringloop Tweeling

Prijs Unit: US $ 40000 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:TSE-75
Product Type:Granuleren Extruder
Feeding Mode:Meerdere Feed
Vergadering Structuur:Integrale Type Extruder
Schroef:Tweeschroevig
Engagement System:Volledige grijpende

Kogelkleppen van Dbb van Monoblock de Drijvende

Prijs Unit: US $ 121.0-1212.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Q41/11F
Materiaal:Roestvrij staal
Aansluiting Form:Flens
Driving Mode:Handmatig
Nominale druk:ANSI KLASSE 150-900
Kanaal:Straight Through Type

Yuefeng Valve Manufacturing Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De roestvrije Poort Met meerdere kanalen van de Barrière van het Toegangsbeheer van Fe

Prijs Unit: US $ 2500.0-7500.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:JKDJ-200
Sensing Method:Slot Reader
Toepassing:Access Control System
Beweging:Single Beweging
Type:Hoge Draaikruizen
Control Mode:Automatisch

JKDC SECURITY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Radio van rf wat betreft het LEIDENE Controlemechanisme van Lichten

Prijs Unit: US $ 7.6-7.7 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:LYD-WIFI
Toepassing:Huishoudelijke apparaten,LED Producten,Industrial MachineryToys
Signaaloverdracht:RF Afstandsbediening
Type:Knop
Certificaat:RoHSCE
Universeel:Universeel

Shenzhen Louita Lighting Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De ronde Rol van de Poort van het Staal van de Steun Glijdende

Prijs Unit: US $ 1.5-12.0 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HB
Type:Rol
Materiaal:Metalen
Handelsmerk:customized
Verpakking:Polybag First, Then Carton and Pallet
Standaard:75 100

De Scharnier van het Staal van de Poort van de Schommeling van de las

Prijs Unit: US $ 10.0-50.0 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:JL01
Type:360 ¡ã Scharnier
Handelsmerk:JNK
Verpakking:Polybag First, Then Carton and Pallet
Standaard:M16; M18; M20; M24
Oorsprong:China

Las op de Regelbare Scharnier van de Deur

Prijs Unit: US $ 10.0-50.0 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:JL02
Type:360 ¡ã Scharnier
Handelsmerk:JNK
Verpakking:Polybag First, Then Carton and Pallet
Standaard:M16; M18; M20; M24
Oorsprong:China

De hydraulische Ijzerbewerker van de Machine van de Stempel en van de Scheerbeurt

Prijs Unit: US $ 5000.0-5500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Handelsmerk:HREGER
Verpakking:Export Standard Package
Standaard:Q35Y-30
Oorsprong:Made in China
Gs-Code:84623990
Productiecapaciteit:85sets/Month

Hreger Machine Tool (Anhui) Co., Ltd.

[provincie: Anhui, China]

Contacteer de Leverancier

Lichte Kiel Twee van het Staal het Broodje die van Profielen Machine vormen

Prijs Unit: US $ 7500.0-28500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AF-C60
Type:Rolling Machine
Smeden Vormen Method:Mold Smeden
Energiebron:Hydraulische druk
Kenmerken:High Efficiency
Certificaat:SGSCE

Shanghai Aofa Machinery Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Het Broodje die van het Profiel van Purlin van de hoed Machine vormen

Prijs Unit: US $ 7500.0-28500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AF-H50
Type:Rolling Machine
Smeden Vormen Method:Mold Smeden
Energiebron:Hydraulische druk
Kenmerken:High Efficiency
Certificaat:SGSCE

Shanghai Aofa Machinery Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Hydraulisch Ijzerbewerker Gecombineerd Unching en Knipsel, het Knipsel van de Staaf van de Hoek

Prijs Unit: US $ 5000.0-5500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Handelsmerk:HREGER
Verpakking:Export Standard Package
Standaard:Q35Y-16
Oorsprong:Made in China
Gs-Code:84623990
Productiecapaciteit:85sets/Month

Hreger Machine Tool (Anhui) Co., Ltd.

[provincie: Anhui, China]

Contacteer de Leverancier

1.0/1.3/2.0/3.0/4.0/5.0MP Camera van kabeltelevisie van de Veiligheid Ahd van IRL de Waterdichte

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:WDM-AHD6237A
Technologie:Infrarood
Stijl:Bullet Camera
Type:CCTV-camera
Sensor:CMOS
Soort:Autofocus Lens

Shenzhen Wardmay Technology Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

DIN1.4301/304 de naadloze Pijp van het Roestvrij staal in het Schoonmaken eindigt

Prijs Unit: US $ 1900.0-3500.0 / Ton
MOQ: 1 Ton

Model No:304, 1.4301
Type:Roestvrij stalen buizen
Standaard:ASTM,AISI,GB,JIS,DINNL
Graad:300-serie
Certificaat:ISO,SGS,BV,RoHS,IBR,AISI,ASTM,GB,NL,DINJIS
Vorm:Rond

304 programma 40 Pijp van het Staal Pipe&Stainless van het Roestvrij staal de Naadloze

Prijs Unit: US $ 1900.0-3500.0 / Ton
MOQ: 1 Ton

Model No:304
Type:Roestvrij stalen buizen
Standaard:ASTM,AISI,GB,JIS,DINNL
Graad:300-serie
Certificaat:ISO,SGS,BV,RoHS,IBR,AISI,ASTM,GB,NL,DINJIS
Vorm:Rond

A4 Printer 6 van het Metaal van de Grootte Digitale de UV Flatbed Printer van de Kleur

Prijs Unit: US $ 1899.0-1999.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Kleur & Pagina:Multi Color Printing Press
Gebruik:Doeken Printer,Paper Printer,Label Printer,Card Printer,Bill PrinterTube Printer
Automatische gradering:Automatisch
Print Interface:USB2.0
Handelsmerk:Focus
Verpakking:Wooden Package

Shanghai Focus Industrial Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

De Grootte van de Printer van het Geval van de telefoon A3 Digitale UVPrinter

Prijs Unit: US $ 1899.0-1999.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Kleur & Pagina:Multi Color Printing Press
Gebruik:Doeken Printer,Paper Printer,Label Printer,Card Printer,Bill PrinterTube Printer
Automatische gradering:Automatisch
Print Interface:USB2.0
Handelsmerk:Focus
Verpakking:Wooden Package

Shanghai Focus Industrial Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Het auto Broodje die van Z Purlin Machine vormen

Prijs Unit: US $ 13500.0-28500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:YX-Z100
Handelsmerk:Aofa
Verpakking:Normal
Standaard:AF-Z80-300
Oorsprong:Shanghai
Gs-Code:84552210

Shanghai Aofa Machinery Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Horizontale Plastic Kabeldoos 96 van het Type Vezels, het Materiaal van Wareproof ABS/PC

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:JBS-096
Type:Fiber Splicer
Certificaat:CE,RoHS,CCCISO
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Vochtwerende

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-SC/PC 3m het Koord van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC/PC-SC/PC 3M
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-LC/PC 3m Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC/PC-LC/PC 3M
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Verbindingsdraden van het Koord/van de Vezel van het Flard van Vezels LC/PC-LC/PC 3m ...

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC/PC-LC/PC 3M
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord SC/PC-FC/PC 6m&#160 van het Flard van de vezel het Optische/Optische;

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC/PC-FC/PC 6M 
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord LC/PC-SC/PC 6m&#160 van het Flard van de vezel het Optische/Optische;

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC/PC-SC/PC 6M
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De geprefabriceerde Lichte Workshop van de Structuur van het Staal (kxd-SSB65)

Prijs Unit: US $ 45.0-80.0 / Vierkante Meter
MOQ: 200 Square Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:KXD-SSB65
Type:H-sectie Steel
Standaard:GB
Handelsmerk:Laag-gelegeerd met hoge treksterkte Structural Steel
Vormen:Warmgewalst staal
Aansluiting Form:Bolt Connection

Qingdao KXD Steel Structure Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Mineralen en energie zijn heel belangrijk in the wereldwijde economie. We zijn hier om de wereldwijde kopers te verbinden met de achtenswaardige en gekwalificeerde Chinese leveranciers van metallurgie, mineralen en energie. Mineralen kopen of verkopen was nooit eenvoudiger! Als u staat op het punt om te importeren Metalen Kanaal fabriek, kunt u de producenten op de lijst bovenstaand vergelijken. Meer verwante opties als metaalpoeder, stalen kanaal, metalen stoel kunnen ook uw keuzen zijn. Van de inkoop van grondstoffen tot handelsprojecten starten om de kleinhandelsvraag te voldoen evolueert onze rol tot aan onze actuele en toekomstige behoeften in de industrieën van de mineraal en de energie voldoen.
Snel Product Index