Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 10/271  
Totaal 8117 producten van ongeveer 386

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

St-ST/PC de SimplexSchakelaars van de Vezel van de Adapters van de Vezel van de Adapter van de ...

Prijs Unit: US $ 0.01-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:ST-ST/PC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Optische Adapter van de Vezel FC/APC van Singlemde de Simplex

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:FC/APC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

V-slot de Adapter van de Vezel van de Camera met Ver, Aantekening, Terugkeer Sdi, Genlock, Intercom ...

Model No:JM-EFP-S6
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:JiaMinAVTech
Verpakking:Transmitter X1, Receiver X 1, Power Wire X 1

Individual User (Smug)

[provincie: Guangdong, China]

De Adapters van de Vezel van de Schakelaars van de vezel

Naam: De adapters van de vezel, Connectors Wij verstrekken verschillende vezelschakelaars, adapters, omvatten de duplex of hybird de schakelaars of adapterplaat Eigenschappen: Laag toevoegingsverlies ...

China-Fiber Optics Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Mu de Duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MU
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:MU
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1 het Draagvlak van de haven voor Optische Adapter 86*86mm van de Vezel

Model No:FP-AD2002
Kleur:Wit
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:T&J
Verpakking:1set /Polybag

T&J Industrial Co., Ltd

[provincie: Zhejiang, China]

Draagbare Microscoop 4oox voor LEIDENE 1.25/2.5mm van de Lens van de Vezel Optische Adapters

Model No:SDF-400X
Handelsmerk:SD
Verpakking:1PCS/Box; 25PCS/CTN
Standaard:Size: 225mm (8.76") L x 32mm (1.25") Diamet
Oorsprong:Fuzhou, Fujina, Chian(Mainland)
Productiecapaciteit:4000pieces/Month

Fz Center Optelectronics Technology. Ltd

[provincie: Fujian, China]

Kabeldoos van de Adapter van de Schakelaar van het Koord van het Flard van de Doos van de Vezel ...

Model No:FTTH fiber optic equipment
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Oorsprong:Shanghai, China
Productiecapaciteit:100000/Week

Shanghai Wanbao Optical Technologies Co., Ltd

[provincie: Shanghai, China]

De optische Optische Adapter van /Fiber van de Adapter - FC Sc ST LC MU

Model No:FC, SC, ST, LC, PC/UPC/APC
Verbindingsstructuur:SC
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:Hancent
Verpakking:Carton
Standaard:GR-910-CORE

Hancent(Shenzhen) Limited

[provincie: Guangdong, China]

Duplex van het Profiel van de adapter LC de Lage zonder het Type van Flens RJ45

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD01N30003
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De simplex Optische Schakelaar/de Adapter van de Vezel FC/APC (CATV FTTX)

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-A-S-S-P-FC-FAPC-FC-FAPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Wfa-Sc/upc-S van de Adapter van de vezel Optisch

Model No:WFA-SC/UPC-S
Verpakking:Standard Export Package
Oorsprong:China
Gs-Code:8517622990

Hangzhou Core Network Technologies Co., Ltd

[provincie: Zhejiang, China]

Schakelaars van de Vezel van de Adapters van de Vezel van de Adapter van de Vezel lC-LC/Upc Dx de ...

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink
Verpakking:Carton

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Zro2 de Optische Adapter van de Vezel lC-Sc

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:LC-SC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

LC aan LC het Duplex Lage Type van Adapter van het Profiel RJ45

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD01N30003G
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De multi Lu van de Wijze Optische Schakelaar/de Adapter van de Vezel (CATV FTTX)

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Multi mode LC UPC with 2mm ferrule
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

DuplexAdapter LC/PC Sm (het Type van Sc)

Model No:LC Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Lc-LC Schakelaars van de Vezel van de Adapters van de Vezel van de Adapter van de Vezel van PC de ...

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:- fiber adaptors- fiber connectors
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Kleine Insertion Loss D Type FC aan FC Sm Simplex Optical Fiber Adapter

Prijs Unit: US $ 0.65-0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DF-ADPT-003
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De SimplexAdapter van Sc (metaal GLB), de Optische Adapter van de Vezel

Algemene Beschrijving: Worden de optische adapters van de vezel gebruikt om zich bij twee kabels together.they aan te sluiten van het vezelflard zijn beschikbaar voor gebruik met of enige wijze of ...

Ningbo Jinze Telecommunication Equipment Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

APC Upc van Sm mm van de Vierling van de Adapter LC/APC van de vezel Optische PC

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Ningbo Tianzhou Optical Technic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

LC/Male-LC/Female Adapter met het Lage Verlies van de Toevoeging

Prijs Unit: US $ 6.0-7.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:HZ-0202F104-AA
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Toepassing:Fiber Distribution FrameNetwerk Apparatuur

Supply Goede Kwaliteit Fiber Optic Adapter LC / Simplex Single Mode Adapter LC

Model No:LC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:Sinnso
Verpakking:Carton
Standaard:500pcs/carton

Hangzhou Lin'an Xinsu Communication Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Efp het Systeem van de Vezel van de Camera (JM-efp-S4) met de Adapter van de Vezel van de Camera ...

Model No:JM-EFP-S4
Handelsmerk:JiaMinAVTech
Verpakking:Transmitter X1, Receiver X 1, Power Wire X 1,
Standaard:TX: V-lock, RX: 1U rack mount chassis
Oorsprong:China
Gs-Code:8517622100

Individual User (Smug)

[provincie: Guangdong, China]

Groen van de Adapter van de vezel Optische Lca aan Lca Duplex Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.25-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0130001
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische St van de Wijze van de Vezel Enige Adapter/Ronde

Merk:OEM
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Connector Type:ST
Vorm:Plein
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST

Ningbo Ivty Optoelectronic Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Adapter van de Vezel van de goede Kwaliteit fc-LC de Hybride

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC-LC
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request

20dB LC Simplex Fibre Optical Attenuator Adaptor

Prijs Unit: US $ 1.28-1.36 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFA-A-S-20-S-LC-MPC-LC-MPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Male-DIN/Female Adapter met Goede Herhaalbaarheid

Prijs Unit: US $ 6.0-7.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:HZ-0204F105-BB
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Toepassing:Fiber Distribution FrameNetwerk Apparatuur

LC de StandaardDuplex van de adapter LC zonder het Type van Flens RJ45

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD01N30003B
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index