Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 10/248  
Totaal 7412 producten van ongeveer 336

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

FC/APC de groene Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:FC/APC
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

Mu/PC de Duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:MU
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:MU
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De simplex Optische Schakelaar/de Adapter van de Vezel FC/APC (CATV FTTX)

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-A-S-S-P-FC-FAPC-FC-FAPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter Mu aan Mu SimplexSm van de vezel

Prijs Unit: US $ 1.5-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0700000R
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Zro2 de Duplex Optische Adapter van de Vezel lC-St

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA

Model No:LC-ST
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

De binnen Aan de muur bevestigde Kabeldoos van de Vezel van het Dutje FTTH van de Adapter Sc/FC ...

Prijs Unit: US $ 5.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FTTX-A86
Certificering:ISOCE
Kabel:CAT6
Connector:RJ11
Poortnummer:<8
Gebruik:Vezel

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De multi Lu van de Wijze Optische Schakelaar/de Adapter van de Vezel (CATV FTTX)

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Multi mode LC UPC with 2mm ferrule
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Het Simplex van de adapter FC, met de Legering van het Zink van de Flens

Prijs Unit: US $ 0.7-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0410400Z
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel lC-Sc

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:LC-SC
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

De opgezette Doos van de Beëindiging van de Vezel Optische met Adapter Sc/FC/LC/St

Prijs Unit: US $ 20.0-35.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Optical Fiber Termination Box-H-M
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI
Verpakking:Standard Package
Standaard:CE, ISO, Rohs

St-ST/PC de SimplexSchakelaars van de Vezel van de Adapters van de Vezel van de Adapter van de ...

Prijs Unit: US $ 0.01-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:ST-ST/PC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Matched Optoelectronics Technology(Shanghai)Co., Ltd

[provincie: Shanghai, China]

Hybride Adapter Sc-St

Model No:SC-ST
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF

Ningbo Full-Link Photoelectric Limited

[provincie: Zhejiang, China]

OPTISCH ADAPTERSC FC ST

Handelsmerk:LC, TX
Verpakking:Standard Exported Packing
Standaard:Industry standard
Oorsprong:China
Gs-Code:85177090
Productiecapaciteit:10000000PCS/Year

Cixi Tengxin E & T Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

V-slot de Adapter van de Vezel van de Camera met Ver, Aantekening, Terugkeer Sdi, Genlock, Intercom ...

Model No:JM-EFP-S6
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:JiaMinAVTech
Verpakking:Transmitter X1, Receiver X 1, Power Wire X 1

Individual User (Smug)

[provincie: Guangdong, China]

De Adapters van de Vezel van de Schakelaars van de vezel

Naam: De adapters van de vezel, Connectors Wij verstrekken verschillende vezelschakelaars, adapters, omvatten de duplex of hybird de schakelaars of adapterplaat Eigenschappen: Laag toevoegingsverlies ...

China-Fiber Optics Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Duplex van de Adapter van de optische Vezel de FC aan FC

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0420400Z
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1 het Draagvlak van de haven voor Optische Adapter 86*86mm van de Vezel

Model No:FP-AD2002
Kleur:Wit
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:T&J
Verpakking:1set /Polybag

T&J Industrial Co., Ltd

[provincie: Zhejiang, China]

Draagbare Microscoop 4oox voor LEIDENE 1.25/2.5mm van de Lens van de Vezel Optische Adapters

Model No:SDF-400X
Handelsmerk:SD
Verpakking:1PCS/Box; 25PCS/CTN
Standaard:Size: 225mm (8.76") L x 32mm (1.25") Diamet
Oorsprong:Fuzhou, Fujina, Chian(Mainland)
Productiecapaciteit:4000pieces/Month

Fz Center Optelectronics Technology. Ltd

[provincie: Fujian, China]

Kabeldoos van de Adapter van de Schakelaar van het Koord van het Flard van de Doos van de Vezel ...

Model No:FTTH fiber optic equipment
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Oorsprong:Shanghai, China
Productiecapaciteit:100000/Week

Shanghai Wanbao Optical Technologies Co., Ltd

[provincie: Shanghai, China]

De optische Optische Adapter van /Fiber van de Adapter - FC Sc ST LC MU

Model No:FC, SC, ST, LC, PC/UPC/APC
Verbindingsstructuur:SC
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:Hancent
Verpakking:Carton
Standaard:GR-910-CORE

Hancent(Shenzhen) Limited

[provincie: Guangdong, China]

St de Duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:ST
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

Kleine Insertion Loss D Type FC aan FC Sm Simplex Optical Fiber Adapter

Prijs Unit: US $ 0.65-0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DF-ADPT-003
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Wfa-Sc/upc-S van de Adapter van de vezel Optisch

Model No:WFA-SC/UPC-S
Verpakking:Standard Export Package
Oorsprong:China
Gs-Code:8517622990

Hangzhou Core Network Technologies Co., Ltd

[provincie: Zhejiang, China]

Schakelaars van de Vezel van de Adapters van de Vezel van de Adapter van de Vezel lC-LC/Upc Dx de ...

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink
Verpakking:Carton

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

20dB LC Simplex Fibre Optical Attenuator Adaptor

Prijs Unit: US $ 1.28-1.36 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFA-A-S-20-S-LC-MPC-LC-MPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Duplex van de Adapter van de optische Vezel de Sc aan Sc met het Type van Flens

Prijs Unit: US $ 0.1-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0220000
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:20PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel FC/APC van Singlemde de Simplex

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:FC/APC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

Lc-LC Schakelaars van de Vezel van de Adapters van de Vezel van de Adapter van de Vezel van PC de ...

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:- fiber adaptors- fiber connectors
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

FC Adapter van de Schakelaar van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-A-S-S-F-FC-MPC-FC-MPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index