Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 11/245  
Totaal 7322 producten van ongeveer 305

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Sm/Mm de Optische Adapter van de Vezel van het Metaal FC

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:GYD-FC-001
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC de Optische Flens van de Vezel van MM. Vierling (de Adapter van de Vezel)

Prijs Unit: US $ 0.65 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:LC-1
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:TRT
Verpakking:OEM
Standaard:CE, Rohs, UL

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De duplex Adapter van de Huisvesting van het Metaal (LC)

Model No:LC
Handelsmerk:T&J
Standaard:RoHS
Oorsprong:China

T&J Industrial Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

St van de Wijze van de vezel Optische Enige Adapter/Vierkante Flens

Merk:OEM
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Connector Type:ST
Vorm:Plein
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST

Ningbo Ivty Optoelectronic Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Vrouwelijke Adapter met het Tussenvoegsel van het Messing

Prijs Unit: US $ 0.25 / Metro
MOQ: 20000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:PVC Pipe Fittings
Materiaal:Plastic
Verbinding:Vrouwelijk
Handelsmerk:Lipson
Verpakking:PE Bag
Standaard:ISO, Bs, ASTM, As/Nz, JIS, Ss, GB

Lipson (Xiamen) PVC Pipe Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

De duplex Optische Adapter van de Adapter Sc/LC/van de Vezel met Flens

Prijs Unit: US $ 4.0-10.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Fiber optic adapter
Type:Fiber Optic Attenuator
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter Herz-0202f103-BB Sc/Male-St/Female

Prijs Unit: US $ 4.0-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:HZ-0202F103-BB
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Toepassing:Fiber Distribution FrameNetwerk Apparatuur

De pneumatische Adapter van de Damp met de Klep van de Koppeling van de Lucht

Prijs Unit: US $ 88 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:C802A-80
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:Size: 57*42.5*40 10 Piece/Box Gw: 21kgs /Box
Standaard:API
Oorsprong:Wenzhou, Zhejiang, China
Productiecapaciteit:3000 Sets/Month

LC de StandaardDuplex van de adapter LC zonder het Type van Flens RJ45

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD01N30003B
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC-Sc Metal Fiber Optic Adapter

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC-SC
Merk:OEM
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Connector Type:FC-APC
Vorm:Strip
Transmissie Medium:Single-Mode

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van het Koord van het Flard van de optische Vezel

MOQ: 20 Pieces

Model No:Patch cord
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM or Changguang
Verpakking:Parcel Packaging

Adapter Herz-0202f104-aa LC/Male-LC/Female

Prijs Unit: US $ 6.0-7.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:HZ-0202F104-AA
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Toepassing:Fiber Distribution FrameNetwerk Apparatuur

Duplex van het Profiel van de adapter LC de Lage zonder het Type van Flens RJ45

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD01N30003
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Sm Dx Step Fiber Adapter (vezel optische adapter)

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:LC-SD-ADS
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:OEM
Standaard:CE, Rohs, UL

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Duplex van Sc met de Optische Adapter van de Vezel van de Flens

Prijs Unit: US $ 0.42-0.47 / Piece
MOQ: 99 Pieces

Model No:SC Duplex with Flange Fiber Optic Adaptor
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Montage van de Pijp PPR - Mannelijke Adapter

Prijs Unit: US $ 0.25 / Set
MOQ: 20000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:PPR pipe and fittings
Materiaal:PP-R
Verbinding:Mannelijk
Handelsmerk:Lipson
Verpakking:PE Bag
Standaard:ISO, Bs, ASTM, As/Nz, JIS, Ss, GB

Lipson (Xiamen) PVC Pipe Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van de optische Vezel (fc-FC)

Model No:FC-FC
Handelsmerk:RNG
Verpakking:packed in plastic pallets, cartons
Standaard:ISO9001, ROHS
Oorsprong:Tianjin, China
Gs-Code:90011000

Tianjin RNG Communication Technology Co, Ltd

[provincie: Tianjin, China]

De flexibele Optische Adapter van de Endoscoop

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FOC-1
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:New Vision
Verpakking:Carton
Standaard:CE RoHS

New Vision Meditec Co., Limited

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter Herz-0202y101-BB Sc/Male-FC/Female

Prijs Unit: US $ 6.0-7.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:HZ-0202Y101-BB
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Distribution FrameNetwerk Apparatuur

LC aan LC het Duplex Lage Type van Adapter van het Profiel RJ45

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD01N30003G
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St Fiber Optic Adapter (vezeladapter) (st-ss-ADVERTENTIE)

Prijs Unit: US $ 0.18 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:ST-SS-AD
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:OEM
Standaard:CE, Rohs, UL

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mannetje aan de Vrouwelijke Optische Demper van de Vezel van het Type FC van Adapter

Prijs Unit: US $ 2.7-2.78 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FC Adapter Type Fiber Optic Attenuator
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het DuplexOm4 Viooltje van Sc met de Optische Adapter van de Vezel van de Flens

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC
Structuur:SC
Ferrule endface:FC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Connector Type:SC-PC

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter van de Vezel van de goede Kwaliteit fc-LC de Hybride

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC-LC
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request

Adapter van de Optische Vezel van Sm de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.15-0.35 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SADP-A-S-D-LC-F-LC-F-LC
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SEIFREE

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter Herz-0202y103-BB Sc/Male-St/Female

Prijs Unit: US $ 6.0-7.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:HZ-0202Y103-BB
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Distribution FrameNetwerk Apparatuur

Groen van de Adapter van de vezel Optische Lca aan Lca Duplex Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.25-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0130001
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de Optische Schakelaar van de vezel (de Optische Adapter van de Vezel)

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-02
Handelsmerk:TRT
Verpakking:OEM
Standaard:CE, Rohs, UL
Oorsprong:Shenzhe, China
Gs-Code:853670000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Simplex/DuplexMu van de Vezel Optische Adapter/Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:MU connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MU
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapters van de Vezel van Sc FC St MTRJ van de Leveranciers LC van China

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:adaptor
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Handelsmerk:CATVSCOPE
Verpakking:Carton Box

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index