Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 12/244  
Totaal 7314 producten van ongeveer 281

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

LC Multimode DuplexAdapter

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:LC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

Adapter LC van de Optische Vezel van Sm de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.15-0.35 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SADP-A-S-D-S-LC-F-LC-F
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SEIFREE

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

2017 de Adapter van de Optische Vezel FC

Prijs Unit: US $ 0.12 / Piece
MOQ: 50000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FLT-1001A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:FC
Vorm:Plein

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Herz-0203f101-Cc1 de Adapter van St/Male-FC/Female

Prijs Unit: US $ 6.0-7.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:HZ-0203F101-CC1
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Toepassing:Fiber Distribution FrameNetwerk Apparatuur

Hybride Adapter E2000A aan Simplex Singlemode Groen Sca

Prijs Unit: US $ 7.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD1710000N
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:R&M
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Simplex/DuplexMu van de Vezel Optische Adapter/Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:MU connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MU
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Duplex, SimplexFC, de Optische Adapter van de Vezel van de Schakelaar van Sc

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:adaptor
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:CATVSCOPE

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC met Optische Adapter van de Vezel van de Flens de Groene Vierling Geïntegreerde

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/APC
Structuur:LC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:koc
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische SimplexAdapter LC van Sm

Prijs Unit: US $ 0.15-0.35 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SADP-A-S-S-S-LC-F-LC-F
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SEIFREE

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Herz-0203f102-Cc1 de Adapter van St/Male-Sc/Female

Prijs Unit: US $ 6.0-7.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:HZ-0203F102-CC1
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Toepassing:Fiber Distribution FrameNetwerk Apparatuur

LC aan Simplex Singlemode Hybride Adapter E2000

Prijs Unit: US $ 7.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD1710000B
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:R&M
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De DuplexAdapter van de Optische Vezel ST/PC SM

MOQ: 50000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FLT-4001A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Fabricageproces:Gegoten

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC de Adapter van de optische Vezel voor het Koord van het Flard, Vlecht

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FC adaptor
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC met Optische Adapter van de Vezel van het Type van Sc van de Flens de Duplex

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC
Structuur:LC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:koc
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC/Upc Singlemode SimplexAdapter van de Adapter van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.13 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC/APC Adapter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Herz-0203f103-Cc1 de Adapter van St/Male-St/Female

Prijs Unit: US $ 6.0-7.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:HZ-0203F103-CC1
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Toepassing:Fiber Distribution FrameNetwerk Apparatuur

Hybride St van de Adapter Wijfje aan het Mannelijke SimplexType van Metaal SMA

Prijs Unit: US $ 7.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0800000SFSM
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc, FC, St, LC, MTRJ, de Optische Adapter van de Vezel E2000

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:adaptor
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Handelsmerk:CATVSCOPE
Verpakking:Carton Box

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC met Optische Adapter van de Vezel van de Flens de Duplex

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC
Structuur:LC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:koc
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van de optische Vezel (Sc-ST/SM)

Model No:SC-ST/SM
Handelsmerk:RNG
Productiecapaciteit:1000000pcs/year

Tianjin Rng Commnication Technoligy Co.,Ltd.

[provincie: Tianjin, China]

De optische Wdm Mux/Demux Hoge Plastic Doos CWDM van het Kanaal 4+1CH

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 28.0-36.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1ch, 2ch, ...16ch
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De lage Adapter Sc/FC/St/LC/de Adapter van de Vezel van de Toevoeging Optische Duplex

Prijs Unit: US $ 0.15 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Sc/FC/St/LC Adapter
Gebruik:Laptop,Schakelen,Mobiele Telefoon,Digitale CameraTonen
Output Type:AC of DC
Certificaat:TUV,RoHS,UL,ISO9001CCC
Kleur:Geel
Type:OEM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC aan LC Enige Wijze 9/125 van de Kabel van het Flard van de Vezel OS1 Duplex Beschikbaar /Simplex

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:LC-LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Schakelaar 8 van het Netwerk Ethernet Poe Haven en 1 Haven van de Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB12G-8EP-1F-EX
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:10 / 100Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion

Adapter Herz-0203f104-BB St/Male-LC/Female

Prijs Unit: US $ 10.0-11.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:HZ-0203F104-BB
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Toepassing:Fiber Distribution FrameNetwerk Apparatuur

Het hybride Wijfje van Sc van de Adapter aan Mannelijk Simplex FC

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD1910000X
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ST/PC Koord de Duplex van het Flard van de vezel het Optische Optische Vezel st-St van 50/125 mm

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:ST-ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De industriële Schakelaar van het Netwerk van Ethernet Poe met 2 Gigabit SFP

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB12G-4EP-2G-E
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:10 / 100Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion

FTTH, Optische Schakelaar van de Eenheid van het Netwerk Epon van Gepon ONU van de Eenheid van de ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 23 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, CIP, EXW

Model No:SON8014F
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:CHIMA or OEM
Verpakking:Generic Packaging or OEM

Shenzhen Chima Technologies Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

27 " X 40 " het Teken van de Openlucht Waterdichte Affiche van de leiden- Film voor het ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:4050
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:aluminium
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index