Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 14/242  
Totaal 7237 producten van ongeveer 289

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De lage Adapter Sc/FC/St/LC/de Adapter van de Vezel van de Toevoeging Optische Duplex

Prijs Unit: US $ 0.15 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Sc/FC/St/LC Adapter
Gebruik:Laptop,Schakelen,Mobiele Telefoon,Digitale CameraTonen
Output Type:AC of DC
Certificaat:TUV,RoHS,UL,ISO9001CCC
Kleur:Geel
Type:OEM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC de snelle Optische Schakelaar van de Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:ST-FSC-FO
Handelsmerk:SOLITONE
Standaard:CE, RoHS, ISO9001
Oorsprong:China
Gs-Code:8517709000
Productiecapaciteit:500000 PCS/Week

Shenzhen Leo Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de simplex Optische Adapter van de Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.26-0.35 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC SX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Transparent Box or Custom Packaging;

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Mannetje van Sc aan het Vrouwelijke Simplex van de Adapter van de Vezel FC Optische

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD1900000X
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Eenheid Epon ONU van Gepon FTTH

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 24 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, CIP, EXW

Model No:SON801GU
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:CHIMA or OEM
Verpakking:Generic Packaging or OEM

Shenzhen Chima Technologies Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

voor de Optische Adapter van de Vezel van de Apparatuur DIN van de Instrumentatie

Prijs Unit: US $ 3.0-3.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:HK-08001-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:DIN
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

St aan St DuplexSimplex 3m van de Wijze van het Koord van het Flard van de Vezel Enig

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:ST-ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC aan LC DuplexKabel 3.0mm LSZH Jasje 657 van het Flard van de Vezel Optische Optische Gebaseerde ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:LC-LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de vezel voor LC/Upc

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.4-0.6 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL-CLU
Merk:OEM
Toepassing:Fiber Module
Structuur:LC
Ferrule endface:PC (UPC)
Aantal Cores:Single-Core

Het DuplexOm4 Viooltje van Sc met de Optische Adapter van de Vezel van de Flens

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC
Structuur:SC
Ferrule endface:FC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Connector Type:SC-PC

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc /FC/St /LC Sm, Optische Adapter van de Vezel van Mm de Simplex Duplex

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.08 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Fiber Optical Adapter
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Handelsmerk:EM, GEYIDA
Verpakking:Piece

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

APC van Sc aan APC van Sc de Adapter Sx Groene Sm van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0210000N
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Van het Diesel van Weichai 30kw Gekoelde Water Begin van de Generator het Elektrische

Prijs Unit: US $ 2500.0-3800.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-30KW
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC de Optische Adapter mm van de vezel voor de Doos van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-01005-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

De Optische Adapters van de vezel voor de Kabel van de Optische Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.12-0.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:SC/ST/LC/FC/MTRJ
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC / Upc Sm Fiber Optic Adapter

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-SAD
Merk:OEM
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:OEM or Customized
Standaard:CE, Rohs, UL
Oorsprong:Shenzhen

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om4 Violette Vierling LC zonder de Optische Adapter van de Vezel van de Flens

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC
Structuur:LC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:koc
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ST Male aan LC Female Fiber Optic Adapter

Prijs Unit: US $ 9.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ST -LC-AD
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:TRT
Verpakking:OEM
Standaard:CE, Rohs, UL

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Stop in PLC de Adapter van de Splitser 1*8 Sc/APC

Prijs Unit: US $ 8.0-45.0 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:1*8 SPLITTER
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Multimode Simplex van de Adapter van de vezel het Optische St aan St

Prijs Unit: US $ 0.1-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0300000Z
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:40PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Diesel Weichai van Ricardo Technology 30kVA Reeks van de Generator

Prijs Unit: US $ 2500.0-3800.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-30KVA
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Male-FC/Female de Optische Hybride Adapter mm van de Vezel

Prijs Unit: US $ 6.0-7.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:HZ-0201F101-CC1
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Toepassing:Fiber Distribution FrameNetwerk Apparatuur

LC/APC met Optische Adapter van de Vezel van de Flens de Groene Vierling Geïntegreerde

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/APC
Structuur:LC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:koc
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St aan St SimplexmmAdapter met Flens

Prijs Unit: US $ 0.1-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0310000Z
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:40PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Van de Diesel Weichai van het Gebruik 40kVA van de fabriek de Reeks Generator van de Macht

Prijs Unit: US $ 3200.0-4500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-40KVA
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Male-Sc/Female Optische APC van de Adapter van de Vezel Hybride

Prijs Unit: US $ 6.0-7.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:HZ-0201F102-AA
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Toepassing:Fiber Distribution FrameNetwerk Apparatuur

LC met de Optische Adapter van de Vezel van de Vierling van de Flens

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC
Structuur:LC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:koc
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTTH Ont 4*Ge+2*Pots+WiFi+CATV Onaccess G600-04G-2V-W-TV

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OnAccess G600-04G-2V-W-TV
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FIRSTMILE
Verpakking:Carton
Standaard:CE, RoHS, FCC, ISO9000

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

E2000/UPC aan E2000/UPC de Simplex Singlemode Plastic Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-2.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PN-005
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PUNO
Verpakking:1 PCS Individual Quality PE Bag

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter St aan St SimplexSm van de vezel met het Type van Flens

Prijs Unit: US $ 0.2-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0310000R
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:30PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index