Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 15/270  
Totaal 8087 producten van ongeveer 299

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

schakelaar MTRJ van de Vezel van Unpinned van de Kabel Zipcord van 3.0mm de Optische

Prijs Unit: US $ 1.2-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-009
Merk:OEM
Handelsmerk:PUNO
Verpakking:1 PCS Individual Quality Bag
Standaard:0.009lb
Oorsprong:China

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het hybride Wijfje van Sc van de Adapter aan St Vrouwelijk Beige

Prijs Unit: US $ 0.4-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD1820000G
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De waterdichte Stofdichte Doos van de Beëindiging van de Vezel van 16 Haven Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-15.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:Fiber optic termination box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly or OEM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het magnetische Lichte Vakje van het Frame van het Aluminium van de Affiche van de Film van de ...

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1830
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:aluminium
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van LC/PC Om3 Aqua de Duplex

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC
Structuur:LC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:koc
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

PLC de Splitser en de Adapters binnen 16 Kernen maken de Optische Doos van de Beëindiging waterdicht

Prijs Unit: US $ 6.0-20.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:DF-OTB-001
Certificering:SGS,RoHS,ISOCE
Kabel:CAT6
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Gebruik:AudioVezel

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

KRMSP-19Ss Standaard Structuur

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:132538-168
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Carton
Oorsprong:Guangdongshenzhen
Productiecapaciteit:10000

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ST Male aan LC Female Fiber Optic Adapter

Prijs Unit: US $ 9.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ST -LC-AD
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:TRT
Verpakking:OEM
Standaard:CE, Rohs, UL

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Plastic APC van de Adapter FC Simplex met Groene Flens,

Prijs Unit: US $ 0.7-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0410400N
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

8CH 0208 DWDM Mux Multiplexer (FTTH Telecom Pon)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 25.0-35.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SDWDM-D1-M-0208-C61-00-00-D3-LU
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

LC zonder Optische Adapter van de Vezel van de Flens de Duplex

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:L
Structuur:LC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:koc
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Handpiece van Dr. leiden van de Turbine van de Super Hoge snelheid van de Drukknop Tand

Prijs Unit: US $ 39.0-79.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HR-114-SU
Staat:nieuwe
certificaat:CE
Materiaal:Roestvrij staal
Light Way:Met LED-licht
water Way:Inner Channel

Het Simplex van de Adapters van de Schakelaar LC van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-0.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:LC Adaptors Simplex
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2X16 PLC Splitter Sc Connector met Steel Package (E6)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 13.85-16.75 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SPLC-216-2-09-09-10-E6-SU
Handelsmerk:Seifree
Verpakking:in Stainless, Plastic Box, Metal Box or Rack
Standaard:RoHS
Oorsprong:Wuhan, Hubei. China
Gs-Code:8517623900

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Standaard DuplexAdapter LC Geen Type van Flens

Prijs Unit: US $ 0.2-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD01N30004
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTTH EindDoos 12 het OpenluchtType van Kern

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 5.0-8.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:HTB8002
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mannetje aan de Vrouwelijke Optische Demper van de Vezel van het Type FC van Adapter

Prijs Unit: US $ 2.7-2.78 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FC Adapter Type Fiber Optic Attenuator
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC zonder het stap-Type van Flens Singlemode Duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC
Structuur:LC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:koc
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord mm DuplexSc/St/FC/LC van het Flard van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:fiber patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Stop in PLC de Adapter van de Splitser 1*8 Sc/APC

Prijs Unit: US $ 8.0-45.0 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:1*8 SPLITTER
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

FTTH Ont 4*Ge+2*Pots+WiFi+CATV Onaccess G600-04G-2V-W-TV

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OnAccess G600-04G-2V-W-TV
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FIRSTMILE
Verpakking:Carton
Standaard:CE, RoHS, FCC, ISO9000

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het hybride Wijfje van Sc van de Adapter aan Mu Vrouwelijk Simplex

Prijs Unit: US $ 7.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD2010000X
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de simplex Singlemode Plastic Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-003
Gebruik:Laptop,SchakelenDigitale Camera
Output Type:AC
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Kleur:Black
Type:OEM

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De goede Vezel Patchcord van de Wijze van de Prijs Multi Duplex Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.65-1.05 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-2-LU-FU-OM1-2-0-C-15
Toepassing:VerbindingSensor
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Double Core

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC zonder Optische Adapter van de Vezel van de Flens de Groene Duplex Symmetrische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC
Structuur:LC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:koc
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De uiterst dunne Openlucht Waterdichte Vertoning van de Dozen van de Reclame Lichte

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:4050
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:aluminium
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Meetapparaat van het Verlies van de Terugkeer van het Verlies van de toevoeging

Prijs Unit: US $ 1600.0-12000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:HK-8S
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Outer: Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc LC FC Fiber Optic Adapter voor Different Connector

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.1-6.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-C-S-S-F-FC-MPC-LC-MPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

St van de Wijze van het Koord van het Flard van de optische Vezel Enige Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:fiber patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord FC/PC-FC/PC 6m&#160 van het Flard van de vezel het Optische/Optische;

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC/PC-FC/PC 6M 
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index