Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 18/236  
Totaal 7074 producten van ongeveer 294

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

High-Precision Optische Meter van de Macht Gpon

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DAT, DDP, DAP, CIP, EXW

Model No:SFT3211
Tonen:Indicator
Installatie:Rechtstreeks aangesloten
Gebruik:Reactieve Meter van de EnergieMaximale vraag Meter
Electric Equipment:Single-fase
Theorie:Inductie Meter

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC de Optische Adapter van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.09-0.23 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:lc adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de vezel van lC-Upc

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-A-S-D-S-LC-MPC-LC-MPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De beste Reeks van de Generator van de Prijs 150kw Weichai Ricardo Diesel

Prijs Unit: US $ 5000.0-8500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-150KW
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Mu de DuplexAdapter van Optique van de Vezel

Model No:MU duplex
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MU
Ferrule endface:PC (UPC)
Aantal Cores:Multi-Core
Handelsmerk:TELEFLY

Telefly Telecommunications Equipment Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Optische Mu van de vezel DuplexAdapter

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:mu dx
Handelsmerk:koc
Verpakking:25PCS/Box/Plastic Box
Standaard:P
Oorsprong:Made in China
Productiecapaciteit:100000PCS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC aan FC/PC vezel optische adapter, SM, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6091
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Gpon Ont ONU met 1ge Haven Onaccess G600-1g

Prijs Unit: US $ 35.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OnAccess G600-1G
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standard Carton Box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Legering & het Koper van het Zink van het Type van adapter FC de Simplex Kleine D

Prijs Unit: US $ 0.7-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0400100Z
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Unmanaged 2 de Schakelaar van het Netwerk van de Toegang van Ethernet van de Haven Gigabit

MOQ: 1 Piece

Model No:ENB101G
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

8001700nm leven de Detector Tw3306e van de Vezel met het Verschillende Type van Adapter

MOQ: 1 Piece

Model No:TW3306E
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Carton Box
Standaard:CE; ISO

De nieuwe Optische Adapter van de Vezel van Sc van de Koppeling van de Schakelaar van de Adapter ...

Prijs Unit: US $ 0.08-0.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:sc upc fiber optic adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de vezel van fC-Upc

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-A-S-S-O-FC-FAPC-FC-FAPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Diesel van Weichai van de Motor van China Reeks van de Generator 150kVA

Prijs Unit: US $ 4000.0-6500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-150KVA
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel Sm van Sc de Duplex Blauwe

Prijs Unit: US $ 0.56 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Adapter SC Duplex SM blue
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

SC/PC aan SC/PC vezel optische adapter, mm, Duplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6089
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Gpon Ont ONU met 1ge Haven

Prijs Unit: US $ 35.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OnAccess G600-1G
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standard Carton Box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc aan Sc SimplexAdapter met Transparant GLB van het Stof

Prijs Unit: US $ 0.1-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0210000
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Bak van Loopback van de Vermindering van de Vezel MTP de Optische 10dB

Prijs Unit: US $ 42.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTP/MPO
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De aan de muur bevestigde Optische EindDoos van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:TB-24
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

8 Doos van de Distributie van de Vezel van lassen FTTH de Optische (fdb-0208)

Prijs Unit: US $ 8.0-10.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FDB-0208
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

2 de Schakelaar van het Netwerk van de Haven van Gigabit Ethernet met 1g SFP

MOQ: 1 Piece

Model No:ENB102G
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

het Optische Meetapparaat Tw3306e van de Vezel van 8001700nm met Verschillende Adapter

MOQ: 1 Piece

Model No:TW3306E
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Carton Box
Standaard:CE; ISO

Optische Vezel van de Adapter FTTH Singlemode Multimode DuplexLC APC/Upc

Prijs Unit: US $ 0.09-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:lc fiber adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 Doos van de Beëindiging van de Kabel van de Vezel van havens de Optische (PTB112)

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:PTB112
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de vezel van lC-Upc

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-A-M-D-S-LC-MPC-LC-MPC
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De hoge Diesel Weichai van de Korting 125kVA Reeks van de Generator

Prijs Unit: US $ 4000.0-6500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-125KVA
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

SC/APC aan SC/APC vezel optische adapter, SM, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6077
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Gpon Ont met 1ge Haven Gpon ONU

Prijs Unit: US $ 35.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OnAccess G600-1G
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standard Carton Box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC aan LC Duplex Optische Adapter met Flens

Prijs Unit: US $ 0.25-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD01N20001
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, ac adapter and dc-adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index