Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 2/229  
Totaal 6856 producten van ongeveer 298

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Duplex Hybride Optische Adapter van de Vezel fC-St

Prijs Unit: US $ 1.7 / Piece
MOQ: 25 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de simplex Optische Adapters van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.75-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Merk:OEM
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Unit Carton Size: 160mm*126mm
Standaard:CE/EMC, CE/LVD, FCC Certification
Oorsprong:Guangdong China
Gs-Code:8471802000

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc Singlemode Simplex met Blind

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:OEM
Standaard:CE, Rohs, UL

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Geschakeld/Omgezette Vezel Adapter (fc-LC, fc-Sc, lc-Sc, Sc-LC)

Prijs Unit: US $ 0.25-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-C-S-S-S-FC-FPC-LC-FPC
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Mu Adapter van de Optische Vezel van de Adapter van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-0.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-AMU
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Concurrerend Mannetje aan de Vrouwelijke Simplex Optische Adapter van de Vezel FC van mm Hybride

Prijs Unit: US $ 0.3-0.4 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:Hybrid FC Fiber Optic Connector
Handelsmerk:TAKFLY COMMUNICATION CO., LTD
Verpakking:PP Bag+Carton
Standaard:ISO, ROHS, CE
Oorsprong:China
Gs-Code:8542900000

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De nauwkeurige Adapter van de Vezel van Sc van de Afmeting Optische

MOQ: 50000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Duplex Optische Adapter van de Vezel MTRJ

Prijs Unit: US $ 1.35-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTRJ
Structuur:MT-RJ
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel Sc-PC

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:WB-9063
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Plastic Box
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:10000 Pack/Packs / Day

De naakte Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Bare Fiber adaptor
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-SMA de Simplex Hybride Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 11 / Piece
MOQ: 25 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-SMA
Transmissie Medium:Single-Mode
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Universele Adapters Lsbq1

MOQ: 1 Piece

Model No:LSBQ1
Handelsmerk:LSXPT
Verpakking:Safe and Cost-Effective Packed by Carton
Standaard:LSBQ1
Oorsprong:Jiangxi Liansheng
Productiecapaciteit:1000/Year

Jiangxi Liansheng Technology Co., Ltd.

[provincie: Jiangxi, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC de Optische Adapter van de vezel (Flens)

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC/APC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:TRT
Verpakking:OEM
Standaard:CE, Rohs, UL

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Fiber Adaptor .Fiber optic adaptor
Merk:OEM
Handelsmerk:howpower, puli/OEM
Verpakking:PE
Standaard:Fiber Adaptor .Fiber Optic Adaptor
Oorsprong:Guangzhou China

FC (m) - St (f) de Optische Adapter van de Vezel van de Adapter 5-30dBm/

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTL-AFCST
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:FC
Vorm:Circulaire

Optische Adapter van de Vezel van Sc van de Adapter van Sc de Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Takfly-47 Fiber Optic Adaptor
Merk:OEM
Handelsmerk:TAKFLY Optical Fibre Adapter/Adaptor
Verpakking:Carton, or Customized
Standaard:TK
Oorsprong:Shenzhen

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel van het Type van Receving (dlr-1111)

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:DLR-1111
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HOY
Verpakking:Skin
Standaard:ROHS
Oorsprong:Shenzhen, China

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Duplex Optische Adapter van de Vezel MTRJ

Prijs Unit: US $ 1.35-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTRJ
Structuur:MT-RJ
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC Adapters van de Vezel van het type de Optische

MOQ: 50000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FLT-3656A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc aan de Optische Adapter van de Vezel van het Type FC

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:adaptor
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Handelsmerk:CATVSCOPE
Verpakking:Carton Box

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC Optische Adapters van de Vezel van de schakelaar de Duplex met Speciaal GLB van het Stof

Prijs Unit: US $ 0.75-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:LC Duplex Fiber Optic Adaptors
Merk:OEM
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Unit Carton Size: 160mm*126mm
Standaard:CE/EMC, CE/LVD, FCC Certification
Oorsprong:Guangdong China

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Simplex Hybride Optische Adapter van de Vezel fC-St

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 25 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode SimplexMu Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:MU
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

5 dB SC/PC Adapter van de Vezel van de Adapter van de Vezel van de Demper de Optische

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:5 dB SC/PC Attenuator
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

LC de Optische Adapter van de vezel (de Optische Schakelaar van de Vezel)

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:LC-AD
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:TRT
Verpakking:OEM
Standaard:CE, Rohs, UL

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vezeloptische Adapter van Sc (het Draagvlak, Rek zet, het Comité van het Flard op)

Prijs Unit: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-A-S-D-S-SC-FAPC-SC-FAPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel van Sc St van de hoge Precisie (Sc-st-D)

Prijs Unit: US $ 0.2-2.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, DAP, CIP, CPT, EXW

Model No:Dual Core SC-ST-D Adaptor
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI
Verpakking:Fiber Optic Adapter: 100 PCS Per Plastic Box
Standaard:CE, ISO

Sc/APC Adapter van de Vezel Adapter/Sc van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.13-0.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Sc Fiber Adaptor
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel van Dlt van de fabrikant (dlt-11E0)

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:DLT-11E0
Handelsmerk:hoy
Verpakking:Skin
Standaard:rohs
Oorsprong:Shenzhen, China
Productiecapaciteit:500k/M

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel MPO of MTP

Prijs Unit: US $ 1.0-1.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Lassen
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, ac adapter and dc-adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index