Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 20/245  
Totaal 7327 producten van ongeveer 318

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

St aan St SimplexmmAdapter met Flens

Prijs Unit: US $ 0.1-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0310000Z
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:40PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Apparatuur 3m van de Vezel FTTH het Simplex 9/125 Singlemode Koord van het Flard van Sc ...

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:SC-SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Gpon Ont ONU met 1ge Haven Onaccess G600-1g

Prijs Unit: US $ 35.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OnAccess G600-1G
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standard Carton Box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Ultra Slanke LEIDENE Lichte Zak voor de Winkel van het Venster

Prijs Unit: US $ 25.0-28.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:CDH03-A3L
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
Vorm:rechthoek
Geschikt voor:Indoor

Hawkspace Industry Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel Sm van Sc de Duplex Blauwe

Prijs Unit: US $ 0.56 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Adapter SC Duplex SM blue
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Mini PLC van de Module Splitser met Doos FTTH

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FTTH BOX
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:Customized

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

8 Schakelaar van de megabit en de Industriële van het Netwerk Ethernet van 2 Gigabit Tx

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB10-8E-2EG
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:154*128.5*58mm

De Optische Adapter van de vezel van Sc-APC

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-A-S-S-S-SC-FAPC-SC-FAPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Muur Opgezette ODF (de Optische Doos van de Distributie)

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:ODFN
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Gebruik:Coaxiale kabel
Handelsmerk:Powtech
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, ISO

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Diesel Weichai van de Macht van de noodsituatie 160kw Stille Generator

Prijs Unit: US $ 9800.0-10600.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-160KW
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter St Dx mm van de vezel met Flens

Prijs Unit: US $ 0.4-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0320000Z
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:20PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De simplex Enige Meters van de Kabel van het Flard van de Optische Vezel van de Wijze FC aan FC ...

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:FC-FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Gpon Ont ONU met 1ge Haven

Prijs Unit: US $ 35.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OnAccess G600-1G
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standard Carton Box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 Doos van de Beëindiging van de Kabel van de Vezel van havens de Optische (PTB112)

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:PTB112
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC aan LC/PC vezel optische Adapter, Sm, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6100
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

4 Havens Gigabit en 1 SFP Industriële Schakelaar van het Netwerk Ethernet

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB05G-4E-1G
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

De Optische Adapter van de vezel van lC-Upc

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-A-S-D-S-LC-MPC-LC-MPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

12 Frame OpenluchtODF van de Distributie van vezels het Optische met 12 Vezels

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ODF-012
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Gebruik:Coaxiale kabel
Handelsmerk:Powtech
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, ISO

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Water Gekoelde Diesel 160kVA Weichai Elektrische Generator

Prijs Unit: US $ 4000.0-6500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-160KVA
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter St DuplexSm van de optische Vezel met Flens

Prijs Unit: US $ 0.5-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0320000R
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:20PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Optische Meetapparaat Tw3306e van de Vezel van het Merk van Techwin

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:fiber optic tester
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Carton Box
Standaard:CE; ISO

Fc-FC Simplex Singlemode Kabel 1m 3m 5m 10m van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:FC-FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Gpon Ont met 1ge Haven Gpon ONU

Prijs Unit: US $ 35.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OnAccess G600-1G
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standard Carton Box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

24 " X36 " LEIDEN van de Reclame Licht Vakje met de Vertoning van de Omlijsting in het ...

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1525
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:aluminium
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Wdm Pon 1CH CH24 DWDM Buis 0.9mm pvc 1m van het Staal

MOQ: 10 Pieces

Model No:1ch DWDM steel tube
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Bak van Loopback van de Vermindering van de Vezel MTP de Optische 10dB

Prijs Unit: US $ 42.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTP/MPO
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De industriële Schakelaar van het Netwerk van Ethernet van de Haven van Gigabit SFP Fx

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB12G-8E-4G
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:154*143*59.5mm

De Optische Adapter van de vezel van fC-Upc

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-A-S-S-O-FC-FAPC-FC-FAPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De hete Palm OTDR van de Verkoper (t-OT3302B)

Prijs Unit: US $ 1500.0-1750.0 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:T-OT3302B
Certificaat:CE,ISOSGS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Vochtwerende
Handelsmerk:SKYCOM / OEM

24 de Optische Distributie Frame/ODF van vezels met 24 Vezels

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ODF-024
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Gebruik:Coaxiale kabel
Handelsmerk:Powtech
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, ISO

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index