Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 20/243  
Totaal 7288 producten van ongeveer 303

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

1 ~ 4 Doos van de Beëindiging van de Kabel van de Vezel van Kernen de Optische (PTB012)

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:PTB012
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC APC aan LC APC Simplex Singlemode Adaptor

Prijs Unit: US $ 0.15-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD01N00000N
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Acryl LEIDENE van het Frame Lichte Zak voor 4s de Zaal van de Tentoonstelling van de Opslag

Prijs Unit: US $ 25.0-28.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:CDH03-A3L-E
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
Vorm:rechthoek
Geschikt voor:Indoor

Hawkspace Industry Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De hete Diesel Weichai van de Verkoop 250kVA Stille Reeks van de Generator

Prijs Unit: US $ 4000.0-6500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-250KVA
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

LC het enige en MultiBlauw en het Grijs van de Kleur van het Type van Metalen kap van de Adapter ...

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-A-S-Q-S-LC-FPC-LC-FPC
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Koord 50/125 de Enige Duplex van het Flard van de vezel Optische Vezel st-St van de Wijze

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:ST-ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

6 Schakelaar van het Netwerk van de Haven van Ethernet van de megabit de Industriële met Vezel 2

MOQ: 1 Piece

Model No:EII08S-6E-2F
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

16 Doos van de Beëindiging van de Kabel van de Vezel van havens de Optische (PTB116)

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:PTB116
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vierling Om3 Aqua van de adapter LC zonder Flens

Prijs Unit: US $ 0.7-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0150001Q
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:20PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het tweezijdige LEIDENE AcrylFrame voor Onroerende goederen Toont Zaal

Prijs Unit: US $ 25.0-28.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:CDH-A3L
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
Vorm:rechthoek
Geschikt voor:Indoor

Hawkspace Industry Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lage Diesel van Weichai 250kVA van de Consumptie van de Brandstof Stille Generator

Prijs Unit: US $ 12000.0-16000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-250KVA
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Zwarte Huisvesting van de Adapter van de Flens MPO MTP van de Vezel van de Voetafdruk van Sc de ...

Prijs Unit: US $ 0.8-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PN-004
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Doos van de Distributie van de Doos van 16 Vezels FTTH met Adapter Sc/APC

Prijs Unit: US $ 8.0-16.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FTB-16B
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YUEYOU

Kabel van het Flard van de Vezel st-St het de Optische/Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:ST-ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SimplexKern van de Stop van de Convertors van de Vezel van de Adapter van Sc de Optische Optische ...

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-AA-S-S-S-SC-FPC-SC-FPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

5 haven RJ45 en Schakelaar van het Netwerk Ethernet van 3 Vezel de Industriële

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB10-5E-3F
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

Mu Witte Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MU
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner:PE Bag, Outer:Carton, Inner: PE Bag
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4 Doos van de Beëindiging van de Kabel van de Vezel van Sc van de haven de Optische (PTB012)

MOQ: 1 Piece

Model No:PTB012
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Type van Voetafdruk van Sc Sm van de adapter LC aan LC het Duplex Blauwe

Prijs Unit: US $ 0.25-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0120002B
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC aan LC/APC vezel optische Adapter, SM, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6101
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Tweezijdige Acryl LEIDENE van het Frame Lichte Doos voor de Winkels van het Venster

Prijs Unit: US $ 25.0-28.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:CDH03-A3L
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
Vorm:rechthoek
Geschikt voor:Indoor

Hawkspace Industry Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De stille Diesel 220kw Weichai Reeks van de Generator

Prijs Unit: US $ 9800.0-10600.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-220KW
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

De ronde Dekking van het Mangat voor Tankwagen C801A-560

Prijs Unit: US $ 140 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:C801A-560
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:Two Sets Packed Into One Carton
Standaard:20inch
Oorsprong:Wenzhou, Zhejiang, China
Productiecapaciteit:3000 Sets/Month

E2000/UPC aan E2000/UPC de Simplex Singlemode Plastic Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-2.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PN-005
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PUNO
Verpakking:1 PCS Individual Quality PE Bag

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van de Optische Vezel van de Fabriek van Shenzhen

Prijs Unit: US $ 0.1-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Transparent Box or Custom Packaging;

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Tac van Erains Laser van de PUNT van het Gezicht van de Laser van de Optica droeg de ...

Prijs Unit: US $ 9.65-14.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:ES-BS-01R
Toepassing:voor Entertainment,voor de jachtvoor Game
Aangepaste:Niet-aangepaste
Conditie:NIEUW
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Instruction Sheet, Laser Bore Sight

Yiwu Erains E-Commerce Enterprise

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC het enige en MultiType van Metalen kap van de Adapter FPC van de Vezel van de Wijze Duplex ...

Prijs Unit: US $ 0.45-1.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SADP-A-S-Q-S-LC-FPC-LC-FPC
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

4ports Frame van de Distributie van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:ODF-4core
Handelsmerk:OPTELEC
Verpakking:Carton
Standaard:CE, RoHS, SGS, ISO
Oorsprong:China
Gs-Code:73269000

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

8 Schakelaar van het Netwerk Ethernet van havens de Industriële met Vezel 4

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB10-4E-4F
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

High-Precision Optische Meter van de Macht Gpon

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DAT, DDP, DAP, CIP, EXW

Model No:SFT3211
Tonen:Indicator
Installatie:Rechtstreeks aangesloten
Gebruik:Reactieve Meter van de EnergieMaximale vraag Meter
Electric Equipment:Single-fase
Theorie:Inductie Meter

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index