Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 23/244  
Totaal 7297 producten van ongeveer 331

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Muur Opgezette ODF (de Optische Doos van de Distributie)

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:ODFN
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Gebruik:Coaxiale kabel
Handelsmerk:Powtech
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, ISO

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De super Stille Diesel 75kVA Weichai Elektrische Reeks van de Generator

Prijs Unit: US $ 3200.0-4500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-75KVA
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

De enige Optische Adapter van de Vezel van de Wijze van lc-APC

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-A-S-S-F-LC-MPC-LC-MPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC aan LC/PC vezel optische Adapter, Sm, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6100
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc van de Adapter van de vezel aan St DuplexBlauw Sm met Flens

Prijs Unit: US $ 0.4-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD1820000B
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Bak van Loopback van de Vermindering van de Vezel MTP de Optische 10dB

Prijs Unit: US $ 42.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTP/MPO
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 het Koord van het Flard van de Vezel van de kern MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:MPO/MTP fiber patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2 de Schakelaar van het Netwerk van de Haven van Gigabit Ethernet met 1g SFP

MOQ: 1 Piece

Model No:ENB102G
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

Gpon Ont ONU met 1ge Haven

Prijs Unit: US $ 35.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OnAccess G600-1G
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standard Carton Box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Csp62dw-3 de Passieve Optische EindDoos van de Vezel FTTH/de Distributie Frame/ODF van de Optische ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:CSP62DW-3
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:CATVSCOPE

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

24fibers eindDoos 24 Doos van de Beëindiging van de Vezel van Kernen FTTX de Optische

Prijs Unit: US $ 12 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:24fibers Terminal box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Muur zet ODF (96core) op

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:ODF
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:Powtech

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

St van Singelmode de Simplex Optische Adapter/de Koppeling van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2-0.25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:ST SX fiber adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De hete Palm OTDR van de Verkoper (t-OT3302B)

Prijs Unit: US $ 1500.0-1750.0 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:T-OT3302B
Certificaat:CE,ISOSGS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Vochtwerende
Handelsmerk:SKYCOM / OEM

Hoge Diesel van Weichai van de Reputatie Generator 80kVA

Prijs Unit: US $ 3200.0-4500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-80KVA
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

De enige Optische Adapter van de Vezel van de Wijze van mu-Upc

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-A-S-D-F-MU-FAPC-MU-FAPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MU
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

A1 het Uiterst dunne Frame van de Foto van het Kristal van Lit van de LEIDENE Rand verlicht ...

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:0650
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:aluminium
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het hybride Wijfje van Sc van de Adapter aan St Vrouwelijk Beige

Prijs Unit: US $ 0.4-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD1820000G
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-LC het Koord Facultatieve Sx en Dx van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:FC-LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ABS FTTH de Materiële Doos van de Distributie van de Vezel Optische met 1*2 PLC Splitser

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:FTB-2A
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YUEYOU

2 de Schakelaar van het Netwerk van de Havens van Gigabit Ethernet met 1 Haven van de Vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:ENB102GF
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

12 Frame OpenluchtODF van de Distributie van vezels het Optische met 12 Vezels

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ODF-012
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Gebruik:Coaxiale kabel
Handelsmerk:Powtech
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, ISO

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de duplexRJ45 Optische Adapter van de Vezel van het Type

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-DX-RJ45
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De hoge Diesel Weichai van de Korting 85kVA Stille Reeks van de Generator

Prijs Unit: US $ 3200.0-5000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-85
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Simplex Fiber Optic Connector/Adaptor van multi-Mode (CATV FTTX)

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-A-M-S-S-SC-FPC-SC-FPC
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Gpon Ont ONU met 1ge Haven Onaccess G600-1g

Prijs Unit: US $ 35.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OnAccess G600-1G
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standard Carton Box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Ce Goedgekeurde e-Generator LEIDENE TandLucht Trubine Handpiece van de Hoge snelheid

Prijs Unit: US $ 28.0-88.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HR-164A-SU
Staat:nieuwe
certificaat:CE
Materiaal:Roestvrij staal
Light Way:Met LED-licht
water Way:Outer Channel

LC aan LC Duplex Sm Blue Shuter Adaptor met Flange

Prijs Unit: US $ 0.5-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0120005B
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Tand Vezel Optische Micromotor met LEIDENE Handpiec /Brushless Micromotor

Prijs Unit: US $ 300 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:WM-464
Interface:4 Gaten
Teeth Whitening methode:Laser Whitening
Toepasselijk Afdelingen:Orthodontische Department
Certificering:RoHS,SGS,ISO,ULCE
Type:Dental Unit

Foshan Vimel Dental Equipment Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Openlucht maak de Doos van de Distributie van de Vezel van Optial van 8 Haven met Adapter Sc/APC ...

Prijs Unit: US $ 5.0-11.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FTB-8E
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YUEYOU
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index