Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 25/243  
Totaal 7287 producten van ongeveer 331

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

FC aan Adapter van de Vezel van Sc de Hybride

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-005
Gebruik:Game Player,Digitale CameraTonen
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Type:OEM
Interne structuur:On-Off Type
Energiebron:Push-Pull Type

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St Simplex Duplex Metal or Plastic Fiber Optic Adapter

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ST adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het LEIDENE Acryl Slanke Frame dat van het Kristal Lichte Doos adverteert

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1130
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4 " API GLB van het Stof van de Adapter Anti

Prijs Unit: US $ 12 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:C8062AL
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:CTN Box Size: 41.5*41.5*32
Standaard:API
Oorsprong:Wenzhou, Zhejiang, China
Gs-Code:8481804090

Het Simplex van st-St van het Koord van het Flard van de vezel op G657 Vezel wordt gebaseerd die

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:ST fiber patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Beige van mm van de Symmetrie van de Adapter LC van de vezel het Duplex zonder Flens

Prijs Unit: US $ 0.25-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD01N30004G
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

8 Gigabit met 1 SFP Schakelaar van het Netwerk Ethernet van Havens Industriële

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB09G-8E-1G
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:150*140*37mm

Het Lasapparaat van de Fusie van de Optische Vezel van China (t-108)

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:T-108
Type:Fiber Splicer
Certificaat:CE,RoHS,CCC,ISOSGS
Aangepaste:Niet-aangepaste
Conditie:Gebruikt
Kenmerken:Vochtwerende

LC/PC aan LC/PC, Sc-Type de huisvesting van het Metaal, optische Adapter van de mm de duplexvezel

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6138
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Wdm Mux/Demux Hoge Plastic Doos DWDM van het Kanaal 8CH

Prijs Unit: US $ 184.0-202.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:8CH DWDM 2.0mm cable
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Diesel Weichai van de Verkoop 100kVA van de fabriek de Stille Reeks van de Generator

Prijs Unit: US $ 3200.0-5000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-100KVA
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

5dB ST UPC de Duplex Singlemode Optische Adapter van de Vezel van het Metaal

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-002
Gebruik:Game Player,Digitale CameraTonen
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Type:OEM
Interne structuur:On-Off Type
Energiebron:Push-Pull Type

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Slanke LEIDENE Lichte Doos voor Kapper, de Salon van de Schoonheid en de Vertoningen van het ...

Prijs Unit: US $ 25.0-28.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:CHD03
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
Vorm:rechthoek
Geschikt voor:Indoor

Hawkspace Industry Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

UL het Frame van de Foto van de Adapter van de macht voor de Apparatuur van het Restaurant van het ...

Prijs Unit: US $ 35 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:1525
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:aluminium
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC de duplex Optische Adapter van de Vezel Sm

Prijs Unit: US $ 0.1-0.6 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4 ~ 8 Kernen 4 Doos van de Beëindiging van de Kabel van de Vezel van Havens de Optische (PTB014)

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:PTB014
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St van de optische Vezel Havens van de Adapter van de Schakelaar de Dubbele of Enige

Prijs Unit: US $ 0.1-0.15 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:ST Connector Adapter
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode Simplex van de Adapter van de vezel het Optische St aan St

Prijs Unit: US $ 0.1-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0300000Z
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:40PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Spanningsverhoger van het Signaal van de Telefoon van de Cel van de Grootte 850MHz van Lte 4G CDMA ...

Prijs Unit: US $ 22.0-31.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Mini CDMA(WT-MC01)
Type:Signaalversterker
Bliksembeveiliging:Met Bliksembeveiliging
Certificaat:RoHSCE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Wingstel

Shenzhen Wings Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De industriële Schakelaar van het Netwerk van Ethernet van de Haven van de Vezel van Gigabit SFP

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB12G-8E-4G
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:154*143*59.5mm

FTTH Gpon Ont met 4fe+2ports+WiFi Onaccess g600-04-2v-w

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:OnAccess G600-04-2V-W
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standards Carton Box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC aan SC/PC vezel optische Adapter, SM, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6085
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Economische Lage Kosten 48 het Rek van Havens zetten Comité van het Flard van de Vezel het Optische ...

Prijs Unit: US $ 13.0-15.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:FPP-E-FC48
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hete Verkoop in de Diesel Weichai van Thailand 110kVA Generator van de Macht

Prijs Unit: US $ 3200.0-5000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-110KVA
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

De Volledige Optische Adapter van de Vezel van de Flens MTP MPO Zwarte

Prijs Unit: US $ 1.0-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-003
Gebruik:Digitale CameraTonen
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Kleur:Black
Type:OEM
Verbinding:Plug In

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Acryl LEIDENE van het Frame Slanke Lichte Doos voor de Salon van de Schoonheid

Prijs Unit: US $ 25.0-28.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:CDH03
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
Vorm:rechthoek
Geschikt voor:Indoor

Hawkspace Industry Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De muur zet ODF (verklaard Ce, SGS, ISO) op

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:ODFN
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Poortnummer:48 ~ 128
Gebruik:Coaxiale kabelVezel
Handelsmerk:Powtech
Verpakking:Carton

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

kernen 1 ~ 4 1 Doos van de Beëindiging van de Kabel van de Vezel van de Haven Optische (PTB024)

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:PTB024
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om4 de Optische Adapter van de Vezel LC Quadruplex van LC

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Adapter OM4 LC LC Quadruplex
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

St aan St SimplexmmAdapter met Flens

Prijs Unit: US $ 0.1-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0310000Z
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:40PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index