Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 25/273  
Totaal 8165 producten van ongeveer 388

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Vierling Groene Sm van de Adapter LC/APC van de vezel de Optische Geen Flens

Prijs Unit: US $ 0.7-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0150001N
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:20PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO MTP Vezeloptische Demper 5dB

Prijs Unit: US $ 75 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Attenuator-MPO(mtp)
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Tand Chirurgische Binoculaire 3.5X Loupe met Koplamp (L007)

Prijs Unit: US $ 50.0-100.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:L007
Materiaal:Plastic
Kenmerken:Herbruikbare
Certificaat:CE
Medical Device Type regelgeving:Type 2
Handelsmerk:TDH

Foshan Potential Trading Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Buis en Lucht optisch-Elektrische Samengestelde Kabel van Vezel G652D

Prijs Unit: US $ 3.9 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GDTA-24B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De aan de muur bevestigde Optische EindDoos van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:TB-24
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/APC aan SC/APC vezel optische adapter, SM, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6077
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

2 Ethernet en 1 Schakelaar van het Netwerk van Gigabit van de Haven van de Vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:ENB102GF
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Optische schakelaar
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

8 Doos van de Distributie van de Vezel van lassen FTTH de Optische (fdb-0208)

Prijs Unit: US $ 8.0-10.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FDB-0208
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

St/FC Adapter van de Koppeling van de Adapter van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.65-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:St Fiber Adapter
Gebruik:Laptop,Schakelen,Mobiele Telefoon,Game Player,Digitale Camera,TelefoonTonen
Output Type:AC of DC
Certificaat:TUV,RoHS,UL,ISO9001CCC
Kleur:Roze
Type:ODM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Van de Diesel van Weichai 280kw de Stille Reeks Generator van de Macht

Prijs Unit: US $ 9800.0-10600.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-280KW
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

LC de duplexRJ45 Optische Adapter van de Vezel van het Type

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-DX-RJ45
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/MTP Bak van de Dempers van de vezel de Optische 5dB

Prijs Unit: US $ 70.0-75.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO(MTP)-attenuator
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De ronde Dekking van het Mangat voor Tankwagen C801A-560

Prijs Unit: US $ 140 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:C801A-560
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:Two Sets Packed Into One Carton
Standaard:20inch
Oorsprong:Wenzhou, Zhejiang, China
Productiecapaciteit:3000 Sets/Month

2017 de Enige optisch-Elektrische Samengestelde Kabel van de Wijze met de Leider van het Koper

Prijs Unit: US $ 0.85 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GDTA-24B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Mini PLC van de Module Splitser met Doos FTTH

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FTTH BOX
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:Customized

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTTH ABS Material Fiber Optic Distribution Box met 1*2 PLC Splitter

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:FTB-2A
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YUEYOU

Gebaseerde Vezel van de Reeks 657A2 van Bendsafe van de Schakelaar LC van het Koord van het Flard ...

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:LC fiber patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Gpon Ont ONU met 1ge Haven Onaccess G600-1g

Prijs Unit: US $ 35.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OnAccess G600-1G
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standard Carton Box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC aan ST/PC vezel optische adapter, Metaal Hpusing, mm, Duplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6102
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

4 Tx en 1 SFP Gigabit Industriële Schakelaar van het Netwerk Ethernet

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB05G-4E-1G
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Optische schakelaar
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

De binnen OpenluchtIP65 IP68 EindDoos van de Contactdoos van de Vezel FTTX van FTTH Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:FTB
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FTTH 16 Havens Otb/Doos van de Beëindiging van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 19.52-33.55 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:FTKS-1805-16E
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TAKFLY/OEM/DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Chinese Diesel Weichai van het Merk 300kw Elektrische Generator

Prijs Unit: US $ 9800.0-10600.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-300KW
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

LC Optische Adapter van de Vezel van de vierling de Standaard

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-QD
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Roze van de Vierling van de Adapter LC van de optische Vezel Om4 met Flens

Prijs Unit: US $ 0.7-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0150001P
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:20PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De beste Vastgelopen Kabel van het Flard van de Prijs CAT6 UTP Koord voor Verkoop

Prijs Unit: US $ 0.3-11.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LK-U6PCCB001
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PE
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van Sx Dx van het Blind van Sc

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SX. DX
Handelsmerk:koc
Verpakking:25PCS/Box/Plastic Box
Standaard:P
Oorsprong:Made in China
Productiecapaciteit:100000PCS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De optisch-Elektrische Samengestelde Kabel van de hoogste Kwaliteit van de Prijs van de Meter

Prijs Unit: US $ 1.02 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GDTA-24B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De muur zet ABS de Materiële Doos van de Vezel van 2 Haven Optische Eind met Stop op

Prijs Unit: US $ 1.5-4.0 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:FTB-2A
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YUEYOU

LC de simplex Singlemode Plastic Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-003
Gebruik:Laptop,SchakelenDigitale Camera
Output Type:AC
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Kleur:Black
Type:OEM

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index