Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 26/229  
Totaal 6864 producten van ongeveer 264

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Schakelaar Dinrail van de Hoge snelheid van Unmanaged de Industriële met 2 Havens

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB101GF
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

LC/APC Sm, Sx, de Optische Schakelaar van de Vezel van 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CLCAS2
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

De Adapter van de Vezel van Sc Upc

Prijs Unit: US $ 0.075-0.1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC UPC Fiber Adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Van de Diesel Weichai van de lage Prijs 20kVA de Stroom Reeks van de Generator

Prijs Unit: US $ 2500.0-3800.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-20KVA
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

16CH Module CWDM van de Vezel van Mux/Demux de Optische

Prijs Unit: US $ 15.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCWDM-MD-0216-310-E-00-00-D3-LU
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Simplex Standaard Plastic

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC-SX
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het acryl Slanke Frame dat van het Kristal Lichte Doos adverteert

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1130
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St Schakelaar, St de Optische Adapters van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:single mode, multimode, ST/PC, ST/UPC, ST/APC
Merk:OEM
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Connector Type:ST
Vorm:Circulaire
Transmissie Medium:Single-Mode

LC/PC Singlemode Blauwe Duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.25-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:LC/PC Adapter
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Mechanische Handiger van de Tanker van de Brandstof van het aluminium

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:LG01/LG02
Gebruik:Olie (gas) Productie Machines
Certificaat:ISO,CEPEI
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:Box
Standaard:API

Optische Fiber voor LC/PC mm Fiber Optic Adapters

Prijs Unit: US $ 0.2-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-003
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Industriële Schakelaar Ethernet van Dinrail met 3 Havens

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB102G
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

Sc/Upc, Sm, Simplex, de Schakelaar van 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCUS2
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Vrije Steekproeven! ! ! ! APC van Sc Adapter, de Optische Adapter van de Vezel van Sc, APC van Sc ...

Prijs Unit: US $ 0.075-0.1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package
Standaard:PC housing

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De geluiddichte 50kw Diesel van Weichai Reeks van de Generator met Stamford

Prijs Unit: US $ 3200.0-4500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-50KW
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Ruwe CPE 8fe+2ge Havens Onaccess 208

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:OnAccess 208
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standards Carton Box
Standaard:CE, FCC & ROHS

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc-LC/Upc Single-Mode Duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC/UPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Duplex Standaard

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC-DX
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Binnen het Scrollen van de Reclame LEIDENE Lightbox voor Winkelcomplex Advertizing Display

Prijs Unit: US $ 45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:GD10
Type:Ultra Slim Light Box
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek
Geschikt voor:Indoor

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van de Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:MPO, SM or MM
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Lassen

Optische Adapter van de Vezel van Sm van Sc/Upc de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.25-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC/UPC Adapter
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Klep van de Opening van de Damp van de Apparatuur van de aardolie

Prijs Unit: US $ 88 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:C802D-80
Materiaal:Aluminium
Certificaat:ISO,CESGS
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:Carton Packing
Standaard:API, CE, SGS, PEI, ISO

LC één DuplexAdapter van het Lichaam

Prijs Unit: US $ 0.72-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:lc unibody-002
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SFP van Unmanaged de Optische Industriële Schakelaar van de Vezel met 5 Havens

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB05G-4E-1G
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

Sc/Upc Singlemode SimplexSchakelaars van 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCUS3
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

De duplex Optische Adapter van de Vezel LC/Upc Singelmode

Prijs Unit: US $ 0.36-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:LC SM DX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel van Sc Upc, Adapter van de Vezel van Sc Upc de Duplex, APC van Sc ...

Prijs Unit: US $ 0.08-0.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:adapter adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de simplex Standaard Plastic Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-SX
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het uiterst dunne A3 LEIDENE van het Kristal Lichte Teken van de Doos

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1130
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:aluminium
IP-klasse:IP65
Vorm:vierkant

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC de Adapter van de optische Vezel, het Type van D

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:FC/UPC, D type
Merk:OEM
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Connector Type:FC-PC
Vorm:Circulaire
Transmissie Medium:Single-Mode
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, ac adapter and dc-adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index