Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 26/236  
Totaal 7071 producten van ongeveer 307

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Binnen het Scrollen van de Reclame LEIDENE Lightbox voor Winkelcomplex Advertizing Display

Prijs Unit: US $ 45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:GD10
Type:Ultra Slim Light Box
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek
Geschikt voor:Indoor

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

32 Doos van de Beëindiging van de Vezel van kernen Optische, 2 in uit Doos van de Distributie van ...

Prijs Unit: US $ 9.5-10.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:Fiber Optic Terminal Box
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton Box or Customized

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Concurrerende en Goedkope OTDR

Prijs Unit: US $ 1600 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:T-OT3302B
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:skycom
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, ISO9001,
Oorsprong:China

LC APC de Optische Adapter Duplex Groene Sm van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.25-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD01N30004N
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

7 megabit Tx Schakelaar van het Netwerk Ethernet van Fx van 1 Megabit de Industriële

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB10-7E-1F
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

het Herkenningsteken Tw3306e van de Optische Vezel van 8001700nm met het Type van Adapter Differente

MOQ: 1 Piece

Model No:TW3306E
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Carton Box
Standaard:CE; ISO

LC de Optische Adapter van de Vezel van de vierling

Prijs Unit: US $ 0.9-0.95 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC Quad Fiber Optic Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van Sc van Sx van Sm

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Sm Sx Sc Adaptor
Handelsmerk:koc
Verpakking:25PCS/Box/Plastic Box
Standaard:P
Oorsprong:Made in China
Productiecapaciteit:100000PCS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC Singlemode, Simplex, 3.0mm Connector

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CLCAS3
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

Demper van de Vezel MTP (van MPO) de Optische met Groen Jasje 3dB

Prijs Unit: US $ 75 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MTP/MPO 3dB
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De pneumatische Afgesloten Klep van de Noodsituatie/de Klep van de Bodem van de Tanker

Prijs Unit: US $ 100 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:C804AQ-100
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:Box 4 Sets/ CTN N. W.: 22.4kgs G. W.: 24 Kgs
Standaard:4"
Oorsprong:Wenzhou, Zhejiang, China
Productiecapaciteit:3000 Sets/Year

Het uiterst dunne A3 LEIDENE van het Kristal Lichte Teken van de Doos

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1130
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:aluminium
IP-klasse:IP65
Vorm:vierkant

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 de Doos van de Beëindiging van de Optische Vezel van kernen, de Binnen Optische EindDoos van de ...

Prijs Unit: US $ 9.5-10.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:Fiber Distribution Box
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton Box or Customized

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Meter van de Macht van de Laser van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 100 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DAT, DDP, DAP, CIP, EXW

Model No:SFT3211
Tonen:Indicator
Installatie:Rechtstreeks aangesloten
Gebruik:Reactieve Meter van de EnergieMaximale vraag Meter
Electric Equipment:Single-fase
Theorie:Inductie Meter

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Palm Handbediende OTDR van de lage Prijs (t-OT3302B)

Prijs Unit: US $ 1500.0-1750.0 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:T-OT3302B
Type:Perforateur
Certificaat:CE,ISOSGS
Aangepaste:Niet-aangepaste
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Explosieveilige

Vierling Groene Sm van de Adapter LC/APC van de vezel de Optische Geen Flens

Prijs Unit: US $ 0.7-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0150001N
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:20PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

8 Schakelaar van het Netwerk Ethernet van Tx en 2 SFP Fx de Industriële

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB10-8E-2G
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:154*128.5*58mm

Adapter MPO Sm

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:MPO MTP
Handelsmerk:koc
Verpakking:25PCS/Box/Plastic Box
Standaard:P
Oorsprong:Made in China
Productiecapaciteit:100000PCS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc Sm Simpelx 0.9mm Schakelaars

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCUS9
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

LC/APC bouw de Demper van de Optische Vezel uit

Prijs Unit: US $ 3.6 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:LC/APC 5dB
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De gelijkaardige Koppeling van Kavo Multiflex met het Volume van het Water past aan (KV8)

Prijs Unit: US $ 50.0-100.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:KV8
gebruik Times:Non-Disposable
Materiaal:Metaal
Toepasselijk Afdelingen:Oral Health Department
Natuur:Gespecialiseerde Instrument Equipment
certificaat:CE

Foshan Potential Trading Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De super Stille 48kw Reeks van de Generator van Weichai Ricardo Engine Diesel

Prijs Unit: US $ 3200.0-4500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-48KW
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

De pneumatische Uitlaatklep van de Noodsituatie voor de Tanker van de Brandstof

Prijs Unit: US $ 118 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C804LPQ-100
Certificaat:SGS,ISO / TS16949,CCC,ISOCE
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:Foam and Carton
Standaard:4"
Oorsprong:China

De Vertoning van de Reclame van de Opslag van de doek met het Lichte Vakje van de Omlijsting leiden

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1130
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:aluminium
IP-klasse:IP65
Vorm:vierkant

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De geleide Convertor van de Media Ethernet van 100m EF Snelle

Prijs Unit: US $ 40.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:OnAccess 2001
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:firstmile
Verpakking:Carton
Standaard:CE, RoHS, FCC, ISO9000

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter FC Sx Sm Vierkante het Type van Lichaam

Prijs Unit: US $ 0.7-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0400700S
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10 havens met Schakelaar van het Netwerk Ethernet van 2 Gigabit SFP de Industriële

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB10-6E-2F-2G
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:154*128.5*58mm

Kgh-80 de Verbindingen van de Terugwinning van de Damp van de Olietanker

Prijs Unit: US $ 5.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:KGH-80
Handelsmerk:ouming
Verpakking:Box
Standaard:CE
Oorsprong:Zhejiang China
Productiecapaciteit:3000PCS/Week

Sc/Upc, Sm, Simplex, de Schakelaar van 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCUS2
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

De Adapter van Sc Dx

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC DX ADAPTOR
Handelsmerk:koc
Verpakking:25PCS/Box/Plastic Box
Standaard:P
Oorsprong:Made in China
Productiecapaciteit:100000PCS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, ac adapter and dc-adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index