Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 27/248  
Totaal 7423 producten van ongeveer 322

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Van de Diesel van Weichai 280kw de Stille Reeks Generator van de Macht

Prijs Unit: US $ 9800.0-10600.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-280KW
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

De Waterdichte IP68 16 Doos van de Splitser van de Vezel van Havens FTTH Optische

Prijs Unit: US $ 19.15-33.55 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:FTKS-1805-16E
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TAKFLY/OEM/DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTTH Gpon Ont met 1ge Haven Onaccess G600-1g

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:OnAccess G600-1G
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standards Carton Box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het recentste pen-Stijl Vfl6510 Visuele Merkteken van de Fout met het Ontwerp van de Manier

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SFT6510
Handelsmerk:SOFTEL
Verpakking:Standard Packing
Standaard:high quality
Oorsprong:China
Gs-Code:9030899090

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

UL het Frame van de Foto van de Adapter van de macht voor de Apparatuur van het Restaurant van het ...

Prijs Unit: US $ 35 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:1525
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:aluminium
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Vermindering Loopbacks van de Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 42.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:loopback-mpo-sm
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Duplex van de Adapter van de vezel de Optische St aan St

Prijs Unit: US $ 0.4-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0320000
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:20PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Slanke LEIDENE Lichte Doos voor Kapper, de Salon van de Schoonheid en de Vertoningen van het ...

Prijs Unit: US $ 25.0-28.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:CHD03
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
Vorm:rechthoek
Geschikt voor:Indoor

Hawkspace Industry Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St de Simplex Singlemode Standaard Optische Adapter van de Vezel van het Metaal

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Lasapparaat van de Fusie van de Optische Vezel van China (t-108)

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:T-108
Type:Fiber Splicer
Certificaat:CE,RoHS,CCC,ISOSGS
Aangepaste:Niet-aangepaste
Conditie:Gebruikt
Kenmerken:Vochtwerende

10 de haven beheerde de Industriële Schakelaar van het Netwerk van Ethernet van de Vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB10-4E-4F-2G
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Optische schakelaar
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Shipping Carton
Standaard:154*128.5*58mm

Chinese Diesel Weichai van het Merk 300kw Elektrische Generator

Prijs Unit: US $ 9800.0-10600.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-300KW
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van Sx Dx van het Blind van Sc

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SX. DX
Handelsmerk:koc
Verpakking:25PCS/Box/Plastic Box
Standaard:P
Oorsprong:Made in China
Productiecapaciteit:100000PCS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTTH Gpon Ont met 4ge Onaccess G600-04G

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:OnAccess G600-04G
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standards Carton Box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

16 Doos van de Distributie van de Vezel van havens FTTH de Optische/EindDoos

Prijs Unit: US $ 19.52-33.55 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:FTKS-1805-16E
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TAKFLY/OEM/DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO MTP Vezeloptische Demper 5dB

Prijs Unit: US $ 75 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Attenuator-MPO(mtp)
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het hybride Wijfje van Sc van de Adapter aan Mu Vrouwelijk Simplex

Prijs Unit: US $ 7.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD2010000X
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Acryl LEIDENE van het Frame Slanke Lichte Doos voor de Salon van de Schoonheid

Prijs Unit: US $ 25.0-28.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:CDH03
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
Vorm:rechthoek
Geschikt voor:Indoor

Hawkspace Industry Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4 ~ 8 Kernen 4 Doos van de Beëindiging van de Kabel van de Vezel van Havens de Optische (PTB014)

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:PTB014
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC aan LC/PC Adapter, mm, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6099
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Beheerd Schakelaar Ethernet van de Haven van 5 Ethernet en van 3 Vezel de Industriële

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB10-5E-3F
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Optische schakelaar
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Shipping Carton

FTTH Gpon Ont met 4ge+CATV

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:OnAccess G600-04G-2V-TV
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standards Carton Box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van Sc van Sx van Sm

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Sm Sx Sc Adaptor
Handelsmerk:koc
Verpakking:25PCS/Box/Plastic Box
Standaard:P
Oorsprong:Made in China
Productiecapaciteit:100000PCS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

PLC van de Plastic Doos van de Telecommunicatie van Gpon 2X32 Splitser

Prijs Unit: US $ 3.6-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:2X32 Plastic Box PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van de vierling LC/APC Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.36-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:LC/APC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mannelijke Adapter/de Mannelijke Adapter van pvc

Prijs Unit: US $ 0.25 / Metro
MOQ: 20000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:PVC Pipe Fittings
Materiaal:PVC
Handelsmerk:Lipson
Verpakking:PE Bag
Standaard:ISO, Bs, ASTM, As/Nz, JIS, Ss, GB
Oorsprong:Xiamen, China

Lipson (Xiamen) PVC Pipe Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/MTP Bak van de Dempers van de vezel de Optische 5dB

Prijs Unit: US $ 70.0-75.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO(MTP)-attenuator
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter FC aan FC Simplex het Type van Lichaam

Prijs Unit: US $ 0.7-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0400700
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De passende Schakelaar van Corning Optitap, Hoptic aan het Koord van het Flard Scapc

Prijs Unit: US $ 12 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:HOPTIC to SCAPC
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

Acryl LEIDENE van het Frame Slanke Lichte Zak voor Detailhandels

Prijs Unit: US $ 25.0-28.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:CDH03
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
Vorm:rechthoek
Geschikt voor:Indoor

Hawkspace Industry Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index