Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 27/242  
Totaal 7237 producten van ongeveer 328

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Schakelaar Sm van Sc-Sc van het Koord van het Flard van de optische Vezel of de Optische Vezel ...

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:SC-SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc de Simplex Optische Adapter van de Vezel Singelmode

Prijs Unit: US $ 0.35-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:LC/UPC SM SX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Één klikt Reinigingsmachine van de Pen van de Vezel de Optische Geschikt voor de Adapter van het ...

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:One Click SC Connector Cleaner
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI
Verpakking:Standard Inner Package & Outer Package
Oorsprong:Zhejiang

De Optische Vermindering van de Vezel MPO MTP Loopbacks 3dB

Prijs Unit: US $ 42.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:loopback-mpo-3db
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Stereo Microscoop voor gebruik in laboratoria Yj-T101b

Prijs Unit: US $ 90.0-108.0 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:YJ-T101B
Type:Stereomicroscoop
Principe:Optiek
Kind of Light Source:Gewone Light
Mobiliteit:Desktop
Gebruik:Onderwijs

Het rek zette het Frame van de Distributie van de Optische Vezel (op odf-96)

Prijs Unit: US $ 18.0-20.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:ODF-96
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Onverwacht Profiel met het Frame van de Foto voor Slanke LEIDENE Lichte Doos

Prijs Unit: US $ 45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1525
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St de Simplex Singlemode Multimode Standaard Optische Adapter van de Vezel van het Metaal

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vierling van de Adapter LC van de optische Vezel met Flens

Prijs Unit: US $ 0.7-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0150001
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:20PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc mm, Simplex, de Optische Schakelaar van de Vezel van 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.35-0.45 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL-CLCM2
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

2 Gigabit Ethernet 1 Schakelaar van het Netwerk Ethernet van de Haven van de Vezel Industriële

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB102GF
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

De openlucht Waterdichte Doos van de Splitser van de Kern FTTH 16 voor Optische Splitser Lgx

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FTTH BOX
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:Customized

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van de Schakelaar van de optische Vezel FC

Prijs Unit: US $ 0.1-0.12 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:FC connector adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Cable  Het Type voa-LC van adapter

MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Cable  Adapter type VOA LC
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:FC
Connector Type:FC-PC
Merk:OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van Sx Dx van het Blind van Sc

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SX. DX
Handelsmerk:koc
Verpakking:25PCS/Box/Plastic Box
Standaard:P
Oorsprong:Made in China
Productiecapaciteit:100000PCS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MTP/MPO de vezeloptische Bak van de Demper 0~20dB

Prijs Unit: US $ 70.0-75.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTP(MPO)-attenuator
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het verschuifbare Rek van de Doos van Termal van de Vezel zet het Comité van het Flard op ...

Prijs Unit: US $ 13.0-15.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FPP-C-2SC12
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LEIDEN van het kristal Licht Vakje met AcrylBlad voor Onroerende goederen

Prijs Unit: US $ 45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1250
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St de Simplex Singlemode Standaard Optische Adapter van de Vezel van het Metaal

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het hybride Wijfje van Sc van de Adapter aan Mu Vrouwelijk Simplex

Prijs Unit: US $ 7.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD2010000X
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc mm, Simplex 2.0mm Connectors

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCUM2
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

4 Havens Gigabit en 1 SFP Industriële Schakelaar van het Netwerk Ethernet

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB05G-4E-1G
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

Bijlage van de Verbindingen van de Kabel van de Vezel van Gjs 03s de Optische

Prijs Unit: US $ 25.0-30.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GJS 03 S
Type:Optical Fiber verdeelkast
Verpakking:Ctns
Oorsprong:Chengdu, China
Productiecapaciteit:5000 PCS/Month

Chengdu Qianhong Communication Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

ODF (met verklaard Ce, SGS, ISO)

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:OPX
Handelsmerk:Powtech
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, ISO
Oorsprong:China
Gs-Code:853670000

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Tac van Erains droeg de Rode Laser van de Optica Sighter voor. 22 aan. 50 de Laser Boresighter ...

Prijs Unit: US $ 7.98-11.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:ES-BS-03R
Toepassing:voor Entertainment,voor de jachtvoor Game
Aangepaste:Niet-aangepaste
Conditie:NIEUW
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Instruction Sheet, Laser Bore Sight

Yiwu Erains E-Commerce Enterprise

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Bak van de Demper van Sm MTP/MPO de Vezeloptische 10dB

Prijs Unit: US $ 70.0-75.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo/mtp(apc)
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van Sc van Sx van Sm

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Sm Sx Sc Adaptor
Handelsmerk:koc
Verpakking:25PCS/Box/Plastic Box
Standaard:P
Oorsprong:Made in China
Productiecapaciteit:100000PCS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Concurrerende en Goedkope OTDR

Prijs Unit: US $ 1600 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:T-OT3302B
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:skycom
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, ISO9001,
Oorsprong:China

De Raad van het menu met het Lichte Comité van de Gids voor de Reclame van Vertoning

Prijs Unit: US $ 45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:2800
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St de Simplex Vierkante Optische Adapter van de Vezel van het Metaal van het Type

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index