Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 28/244  
Totaal 7297 producten van ongeveer 364

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

MTP/MPO de vezeloptische Bak van de Demper 0~20dB

Prijs Unit: US $ 70.0-75.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTP(MPO)-attenuator
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De betrouwbare Optische Kabel OTDR 1625nm van de Vezel van de Kwaliteit

Prijs Unit: US $ 2950 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:TR600 SS24AF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom/ OEM
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, CSI, ISO9000

FTTH Gpon Ont Olt met g600-04g-2v-w-TV 4ge+WiFi+CATV Onaccess

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:OnAccess G600-04G-2V-W-TV
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standards Carton Box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het verschuifbare Rek van 24 Havens zet Comité van het Flard van de Vezel het Optische (op ...

Prijs Unit: US $ 13.0-15.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:FPP-D-FC24
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van Sc van Sx van Sm

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Sm Sx Sc Adaptor
Handelsmerk:koc
Verpakking:25PCS/Box/Plastic Box
Standaard:P
Oorsprong:Made in China
Productiecapaciteit:100000PCS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

24~96-Core Rack Mounted 2~5u FTTH Distributon Frame Wall Mount ODF Fiber Optic FTTH Distribution Box

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DYX
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Verpakking:Standard Export Package

St de Simplex Singlemode Standaard Optische Adapter van de Vezel van het Metaal

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC aan LC Duplex Optische Adapter met Flens

Prijs Unit: US $ 0.25-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD01N20001
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Shinho van uitstekende kwaliteit x-5004 het Herkenningsteken van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-100.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:x-5004
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SHINHO
Verpakking:Packed in Carton
Oorsprong:China

Shinho Fiber Communication Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Mangat 20 van de Aanhangwagen van de Tank van het aluminium "

Prijs Unit: US $ 145 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:C801A-560
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:Foam and Carton
Standaard:20"
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:5000sets/Month

Lichte Doos van het LEIDENE Frame van het Kristal de Acryl voor de Reclame van Vertoning

Prijs Unit: US $ 35 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1150
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:aluminium
IP-klasse:IP65
Vorm:vierkant

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Unmanaged 3 de Snelle Schakelaar van het Netwerk van Havens Ethernet met Vezel 2

MOQ: 1 Piece

Model No:ENI05-3E-2F
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

Bak van de Demper van Sm MTP/MPO de Vezeloptische 10dB

Prijs Unit: US $ 70.0-75.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo/mtp(apc)
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de vezel met Sc/Upc

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSU
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Schakelaar LC van het Jasje LSZH van het Koord van het Flard van de vezel Om3 de Gebaseerde Duplex

Prijs Unit: US $ 1.75-1.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:OM3 fiber patch cord
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc de Simplex Optische Adapter van de Vezel Singelmode

Prijs Unit: US $ 0.35-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:LC/UPC SM SX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter van de Flens MTP van Aqua Multimode OM3 MPO van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 1.2-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:PN-007
Merk:OEM
Handelsmerk:PUNO
Verpakking:1PCS for Individual Quality PE Bag
Standaard:Data Center Connected
Oorsprong:China

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter MPO Sm

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:MPO MTP
Handelsmerk:koc
Verpakking:25PCS/Box/Plastic Box
Standaard:P
Oorsprong:Made in China
Productiecapaciteit:100000PCS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het rek zette het Frame van de Distributie van de Optische Vezel (op odf-96)

Prijs Unit: US $ 18.0-20.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:ODF-96
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Zoom Stereo Microscoop voor gebruik in laboratoria Yj-T102g

Prijs Unit: US $ 225.0-288.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:YJ-T102G
Type:Stereomicroscoop
Principe:Optiek
Kind of Light Source:Gewone Light
Mobiliteit:Desktop
Gebruik:Onderwijs

China Concurrerende en Goedkope OTDR

Prijs Unit: US $ 1600 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:T-OT3302B
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:skycom
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, ISO9001,
Oorsprong:China

St de Simplex Vierkante Optische Adapter van de Vezel van het Metaal van het Type

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Standaard DuplexAdapter LC Geen Type van Flens

Prijs Unit: US $ 0.2-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD01N30004
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTTH Gpon Ont met 4ge+CATV

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:OnAccess G600-04G-2V-TV
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standards Carton Box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Tac van Erains droeg de Rode Laser van de Optica Sighter voor. 22 aan. 50 de Laser Boresighter ...

Prijs Unit: US $ 7.98-11.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:ES-BS-03R
Toepassing:voor Entertainment,voor de jachtvoor Game
Aangepaste:Niet-aangepaste
Conditie:NIEUW
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Instruction Sheet, Laser Bore Sight

Yiwu Erains E-Commerce Enterprise

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Optische Meetapparaat Tw3306e van de Vezel van het Merk van Techwin

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:fiber optic tester
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Carton Box
Standaard:CE; ISO

6 Havens 2 van de megabit de Schakelaar van het Netwerk van de Toegang van Ethernet van de Vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:ENI08S-6E-2F
Communicatie Mode:Full Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

MPO/MTP vezeloptische Vermindering Loopback voor 3dB Bak

Prijs Unit: US $ 42.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTP/MPO(APC)
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Één klikt Reinigingsmachine van de Pen van de Vezel de Optische Geschikt voor de Adapter van het ...

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:One Click SC Connector Cleaner
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI
Verpakking:Standard Inner Package & Outer Package
Oorsprong:Zhejiang

Het Licht van het beeld met het Frame van de Foto voor de Raad van het Menu

Prijs Unit: US $ 45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:2800
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index