Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 28/272  
Totaal 8132 producten van ongeveer 353

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

LC aan LC Enige Wijze 9/125 van het Koord van het Flard van de Vezel Duplex Beschikbaar /Simplex

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:LC-LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

APC FC 0.9mm van Sc LC de Simplex Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ROHS, CE
Oorsprong:China (Mainland)
Gs-Code:854470000

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multi-Core Optische Kabel van de Vezel voor Openlucht Begraven Toepassing

Prijs Unit: US $ 3.59 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYFTA53-240B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

de Adapter van de Vierling LC van de mm Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-0.35 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SADP-A-S-D-S-LC-F-LC-F
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SEIFREE

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

24fibers eindDoos 24 Doos van de Beëindiging van de Vezel van Kernen FTTX de Optische

Prijs Unit: US $ 12 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:24fibers Terminal box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Hardware van de Link van het Horloge van het roestvrij staal bij de Ontwerpen van de Prijs van ...

Prijs Unit: US $ 0.23-0.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:SFS-CON
Toepassingen:Polshorloge
Type:Kijk Hand
Materiaal:Metalen
Weergave Methoden:Analog
Stijl:Fashion

Shenzhen Surfacing Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Lichte Doos van het kristal met Teken van de LEIDENE Backlit Vertoning van de Reclame

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:0650
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:aluminium
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2 Gigabit Ethernet 1 Schakelaar van het Netwerk Ethernet van de Haven van de Vezel Industriële

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB102GF
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

E2000/UPC aan E2000/UPC de Simplex Singlemode Plastic Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-2.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PN-005
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PUNO
Verpakking:1 PCS Individual Quality PE Bag

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Beige van Sc Sx mm van de Adapter van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0220000G
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:20PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De beste LAN UTP Outdor van de Prijs Cat5e Kabel van het Netwerk van de Kabel

Prijs Unit: US $ 16.0-100.0 / Roll
MOQ: 50 Rolls

Model No:LK-UO5CB241
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PE
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St de Duplex Multimode Plastic Standaard Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St aan St DuplexSimplex 3m van de Wijze van het Koord van het Flard van de Vezel Enig

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:ST-ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De waterdichte Doos van de Splitser van de Kern FTTH 16 voor Optische Splitser Lgx

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FTTH BOX
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:Customized

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2017 Optische Kabel van de Vezel van nieuwe Producten de Openlucht van GYFTY

Prijs Unit: US $ 0.99 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYFTY-60B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Dekking van het Mangat van de Aanhangwagen van de Tank van de brandstof

Prijs Unit: US $ 135 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:C801TB-500
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:Carton Packing
Standaard:API, CE, SGS, PEI, ISO
Oorsprong:Wenzhou, Zhejiang, China
Gs-Code:8481100090

400X Detector van de Schakelaar van de Microscoop van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 500.0-700.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-400R
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Outer: Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter LC van de Optische Vezel van Sm de Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-0.35 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SADP-A-S-S-S-LC-F-LC-F
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SEIFREE

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Het Herkenningsteken van de Optische Vezel van de hoge Precisie, het Visuele Merkteken van de Fout

Prijs Unit: US $ 500.0-700.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-TEFI5923
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Fiberall
Verpakking:Carton
Standaard:Optical Fiber Identifier

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTTH 24 Doos van de Vezel van Sc LC van Havens de Optische Eind

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:24 ports Terminal Box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Licht van het Plafond van het Kristal van onroerende goederen Met het Acryl Lichte Vakje van ...

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1150
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4 Havens Gigabit en 1 SFP Industriële Schakelaar van het Netwerk Ethernet

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB05G-4E-1G
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

Het plastic 1u 12 Beheer van de Kabel van de Ring

Prijs Unit: US $ 2.4-2.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GL-1063B
Gebruik:ComputerWorkstation
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Handelsmerk:OEM

Vervaardigde Plastic Optische APC E2000 van de Vezel Singlemode Adapter

Prijs Unit: US $ 1.2-2.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PN-006
Merk:OEM
Handelsmerk:PUNO
Verpakking:1 PCS Individual Quality PE Bag
Standaard:Plastic Housing
Oorsprong:China

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Blauw van de Adapter van de Vezel van Sc het Optische Simplex Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.1-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0210000B
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Plooiende Hulpmiddel van het netwerk voor Rj12 Rj11 4p en 6p

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LK-NT001
Types:Wire Clippers
Materiaal:Nodulair gietijzer
Functie:Snijdend,Plooiende,Wire StrippenPonsen
Prestatie:Twisting & Cutting
Shaft Style:Recht

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Bestscope blc-250 de Digitale Camera van HD LCD

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:BLC-250
Aantal Cilinder:Eenogig
Mobiliteit:Draagbaar
Gebruik:Onderzoek
Principe:Optiek
Handelsmerk:BestScope

De Openlucht Optische Kabel met hoge weerstand van de Vezel voor Mededeling

Prijs Unit: US $ 2.48 / Piece
MOQ: 3000 Pieces

Model No:GYFTY-180B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc aan LC Optical Fiber Adaptor voor Testing Equipment

Prijs Unit: US $ 0.2-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-C-S-S-S-SC-FPC-LC-FPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode Duplex Optische Koppeling LC/de Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2-1.08 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC Fiber Optic Adapter
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index