Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 29/236  
Totaal 7072 producten van ongeveer 294

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Sc aan Sc DuplexBlauw Sm Geen Adapter van de Flens

Prijs Unit: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0230000B
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:20PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC de Optische Adapter van de Vezel van de rechthoek op Verkoop

Prijs Unit: US $ 0.25-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC/APC Rectangle Adapters
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

5dB de Optische Demper van de Vezel Singelmode van FC/Upc

Prijs Unit: US $ 0.55-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:FC attanuator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Link van de Foto van het Blind van de ontvanger de Optische voor Digitale Producten

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DLR-1111
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHSISO9001
Schede Materiaal:PC
Handelsmerk:HOY

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optische Fushion die Machine verbindt

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FAS, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FS1030
Type:Fiber Splicer
Certificaat:CE,RoHS,CCC,ISOSGS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Vochtwerende

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc Multimode, Simplex, de Optische Schakelaar van de Vezel van 0.9mm

Prijs Unit: US $ 0.35-0.45 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL-CLCM9
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Teken voor LED Light Box met Advertizing Display

Prijs Unit: US $ 45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1521
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De industriële Schakelaar van het Netwerk Ethernet met 2 Havens Gigabit

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB101GF
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

1 Opgezette PLC van U 1X32 Rek Splitser

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:rack mounted plc splitter
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:SOFTEL
Verpakking:Paper Box
Standaard:PLC 1X8
Oorsprong:Hangzhou

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC aan LC/PC Adapter, mm, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6099
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc-LC/Upc Single-Mode Duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC/UPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter Sc aan Sc Duplexmm van het metaal met het Type van Flens

Prijs Unit: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0220000Z
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:20PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St van het metaal de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ST Fiber Optic Adapter
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed
Standaard:ROHS CE
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:85367000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Simplex met Blind

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Singlmode; Multimode; Simplex; SC; APC/PC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van de Optische Vezel van Sc APC/Upc/PC, de Optische Adapter van de Vezel FTTH van Sc ...

Prijs Unit: US $ 0.075-0.1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:adapter sc
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc mm, Simplex, de Optische Schakelaar van de Vezel van 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.35-0.45 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL-CLCM2
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

De slanke LEIDENE van het Frame van het Kristal Lichte Doos van de Reclame

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1150
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het verbinden van het Machinaal bewerken voor het Verbinden van Kabels

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FAS, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:OTDR
Type:Fiber Splicer
Certificaat:CE,RoHS,CCC,ISOSGS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Vochtwerende

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

3 SFP van Havens Gigabit de Industriële Schakelaar van het Netwerk van Ethernet van de Vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB102G
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

4 Optische Convertor van de Vezel Gigabit van de haven de Volledige

Prijs Unit: US $ 60.0-85.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:OnAccess 2012
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:firstmile
Verpakking:Carton
Standaard:CE, RoHS, FCC, ISO9000

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Roze van Sc Dx van de adapter Om4 zonder Flens

Prijs Unit: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0230000P
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:20PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Fiber voor LC/PC mm Fiber Optic Adapters

Prijs Unit: US $ 0.2-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-003
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van de Vezel van Sc Upc

Prijs Unit: US $ 0.075-0.1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC UPC Fiber Adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Stereo Microscoop voor Student met CE goedgekeurd Yj-T101g

Prijs Unit: US $ 90.0-108.0 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:YJ-T101G
Type:Stereomicroscoop
Principe:Optiek
Kind of Light Source:Gewone Light
Mobiliteit:Desktop
Gebruik:Onderwijs

Sc/Upc Singlemode SimplexSchakelaars van 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCUS3
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Het slanke Onverwachte Frame dat van het Kristal LEIDENE Lichte Doos adverteert

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1150
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4 Havens Gigabit en 1 SFP Industriële Schakelaar van het Netwerk Ethernet

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB05G-4E-1G
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

De Optische Adapter SC/PC van de vezel (FOA-sc/pc-SS)

Prijs Unit: US $ 2.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FLT-ASC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Mechanische Handiger van de Tanker van de Brandstof van het aluminium

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:LG01/LG02
Gebruik:Olie (gas) Productie Machines
Certificaat:ISO,CEPEI
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:Box
Standaard:API

1ge de Gateway Onaccess G600-1g van het Huis van ONU

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:G600-1G
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:First Mile
Verpakking:Standard Carton Box
Standaard:CE, FCC, RoHS

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, ac adapter and dc-adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index