Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 29/272  
Totaal 8151 producten van ongeveer 370

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Optische Adapter van de Vezel van de vierling LC/APC Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.36-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:LC/APC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC het Koord van het Flard van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10G OM3 de Optische Adapter van de Vierling Aqua van LC

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-003
Gebruik:Digitale CameraTonen
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Kleur:Black
Type:OEM
Interne structuur:On-Off Type

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC de Optische Adapter van de Vezel van de rechthoek op Verkoop

Prijs Unit: US $ 0.2-0.25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC/APC Rectangle Adapters
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Transparent Box or Custom Packaging;

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St de Simplex Singlemode Multimode Standaard Optische Adapter van de Vezel van het Metaal

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Herkenningsteken het Van uitstekende kwaliteit van x-5004 Vezel van Shinho

Prijs Unit: US $ 1.0-100.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:x5004
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SHINHO
Verpakking:Packed in Carton
Oorsprong:China

Shinho Fiber Communication Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Beheerde Gigabit Ethernet en SFP Schakelaar van het Netwerk van de Haven de Industriële

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB101G
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Optische schakelaar
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Shipping Carton

19 St van de Havens van duim 12 of 24 het Simplex Enige Comité van het Flard van de Vezel van de ...

Prijs Unit: US $ 45 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP

Model No:WB-FPP-3SS12
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Handelsmerk:Webitelecomms
Verpakking:Carton
Standaard:CE, RoHS, ISO, SGS
Oorsprong:Ningbo China.

LEIDENE van de specht dte-D5 Optische Ultrasone Pulsteller

Prijs Unit: US $ 150 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Woodpecker LED DTE-5
certificaat:ISOCE
Handelsmerk:Woodpecker
Verpakking:5PCS/Carton
Standaard:CE/ISO/FDA
Oorsprong:China

De Optische Schakelaar van de Vezel st-APC Sm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:ST-APC SM Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

FTTH Gpon Ont met 4ge+CATV

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:OnAccess G600-04G-2V-TV
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standards Carton Box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc Singlemode door de DuplexAdapter van de Koppeling

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:sc sm duplex adaptor
Type:Fiber Transceiver
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

In het groot Gepantserde Optische Kabel voor Openlucht Begraven Gebruik

Prijs Unit: US $ 2.28 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYFTA53-132B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De goed Verkopende Doos van de Beëindiging van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FOTB7001A
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Optische het aluminium anti-doet Hoogste Sensor (CFY01/CFY01A) te vol

Prijs Unit: US $ 150 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:CFY01/CFY01A
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:Box
Standaard:API
Oorsprong:Wenzhou, Zhejiang, China
Productiecapaciteit:5000PCS/Month

Om3 de Gepantserde Schakelaar LC van het Koord van het Flard van de Vezel Duplex

Prijs Unit: US $ 1.75-1.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:OM3 fiber patch cord
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St de Simplex Singlemode Standaard Optische Adapter van de Vezel van het Metaal

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1 Ethernet en 1 Schakelaar van het Netwerk van de Haven van Gigabit van de Vezel Industriële

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB101GF
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Optische schakelaar
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Shipping Carton

De binnen Muur zet het Comité van het Flard van de Vezel van het Type, 24/48 de Schakelaars van ...

Prijs Unit: US $ 35 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:WB-OFP--IW12/24
Gebruik:Vezel
Type:MDF
Handelsmerk:Webitelecomms
Verpakking:Carton
Standaard:CE, RoHS, ISO, SGS

De Adapter van de Optische Vezel van Sc voor de Optische Apparatuur van de Test

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC
Output Type:AC of DC
Certificaat:RoHS
Type:ODM
Interne structuur:On-Off Type
Energiebron:Half-Bridge Type

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC Optical Adapter met Flange

Prijs Unit: US $ 0.1-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC/PC, SIMPELX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Transparent Box or Custom Packaging;

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Zwarte Huisvesting van de Adapter van de Flens MPO MTP van de Vezel van de Voetafdruk van Sc de ...

Prijs Unit: US $ 0.8-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PN-004
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTTH Gpon Ont met 4ge+2port+WiFi Onaccess g600-04g-2v-w

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:OnAccess G600-04G-2V-W
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standards Carton Box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter van het Horloge van de appel, 38mm, Zwarte PVD (geplaatste PC 2)

Prijs Unit: US $ 0.23-0.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Toepassingen:Polshorloge
Type:Horlogebandje
Materiaal:Metalen
Weergave Methoden:Digitale
Stijl:Fashion
Handelsmerk:SFS

Shenzhen Surfacing Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De begraven Gepantserde Optische Kabel van de Vezel van de Fabrikant van China

Prijs Unit: US $ 2.48 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYFTA53-156B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC aan LC/PC, Sc-Type de huisvesting van het Metaal, optische Adapter van de mm de duplexvezel

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6138
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De ronde Dekking van het Mangat voor Tankwagen C801A-560

Prijs Unit: US $ 140 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:C801A-560
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:Two Sets Packed Into One Carton
Standaard:20inch
Oorsprong:Wenzhou, Zhejiang, China
Productiecapaciteit:3000 Sets/Month

Enige Sectie die met de Dubbele Muur van de Sectie kabinet-Lk-Ntcb002 opzetten

Prijs Unit: US $ 29.75-55.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:LK-NTCB002
Type:Standard Cabinet
Gebruik:Video Surveillance Systems,Network Integration System,Remote Monitoring System,Closed-circuit monitoringsysteem,Elektronisch bewakingssysteemWireless Monitoring System
Installatie:Wall-Mounted Cabinet
Fan Number:Een
Hoedanigheid:20U-30U

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 de Schakelaar van het Koord Sc-LC van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.75-1.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:OM3 fiber patch cord
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Type 48ports ODF van lade

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FAS, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:ODF-48
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Gebruik:Coaxiale kabel,VezelUTP
Handelsmerk:POWTECh
Verpakking:Carton Box
Standaard:CE, RoHS, SGS, ISO

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index