Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 3/236  
Totaal 7068 producten van ongeveer 294

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Adapters van de Schakelaar van de Vezel SMA de Optische

Prijs Unit: US $ 0.75-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:SMA Adaptors
Merk:OEM
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Unit Carton Size: 160mm*126mm
Standaard:CE/EMC, CE/LVD, FCC Certification
Oorsprong:Guangdong China

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC
Structuur:LC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:koc
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC Adapter van het Blind van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC/APC
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Simplex Duplex

Prijs Unit: US $ 0.08 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:TK-9008
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Customized

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc, Mu, St, FC, de Optische Adapter van de Vezel E2000

Prijs Unit: US $ 0.25-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Fiber Optical Adaptor
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapters van de vezel, de Adapter van de Vezel van Sc

MOQ: 50000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FLT-6056A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Simplex Blote Optische Adapter van de Vezel FC

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed
Standaard:ROHS CE
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:85367000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC-SC/PC-simplex-Singlemode de Optische Adapter van de Vezel

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Adapter
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

De optische Adapter van de Endoscopie

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:EW-1
Type:Glasvezelconnectoren
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:New Vision
Verpakking:Carton

New Vision Meditec Co., Limited

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel van Sc FC LC St Mu MTRJ

Prijs Unit: US $ 0.1-0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC adaptor
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Simplex Vierkante Optische Adapter van de Vezel Sc-FC

Prijs Unit: US $ 1.7 / Piece
MOQ: 25 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC-FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De standaard Adapter van de Kern SC/PC van de Vezel Sm/Mm Optische Dubbele

Prijs Unit: US $ 0.1-0.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Fiber Optic SC/PC Adaptor
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI
Verpakking:Fiber Optic Adapter: 100 PCS Per Plastic Box
Standaard:CE, ISO

De Optische Adapter van de Vezel van Dlt van de fabrikant (dlt-11E0)

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:DLT-11E0
Handelsmerk:hoy
Verpakking:Skin
Standaard:rohs
Oorsprong:Shenzhen, China
Productiecapaciteit:500k/M

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel van de levering LC Sm Dx

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-A-M-D-F-LC-FPC-LC-FPC
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Duplex Optische Adapter van de Vezel MTRJ

Prijs Unit: US $ 1.35-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTRJ
Structuur:MT-RJ
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St de Naakte Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:ST
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Gs-Code:8544700000

Mannetje aan de Vrouwelijke Simplex Hybride Optische Adapter van de Vezel FC

Prijs Unit: US $ 0.3-0.4 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:FC Hybrid Fiber Optic Adaptorr
Certificaat:TUV,UL,ISO9001CCC
Handelsmerk:TAKFLY COMMUNICATION CO., LTD
Verpakking:PP Bag+Carton
Standaard:ISO, ROHS, CE
Oorsprong:China

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/LC/FC de Adapter van de Optische Vezel van de Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.25-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC/LC/FC Adaptor
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De flexibele Optische Adapter van de Endoscoop

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FOC-1
Type:Glasvezelconnectoren
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:New Vision
Verpakking:Carton

New Vision Meditec Co., Limited

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

FC de simplexAdapters van het Metaal/de Optische Optische Adapter Adapter/Fiber van de Vezel

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-AFU
Certificaat:ISO9001
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

LC APC Sm Adapter van het Blind van de Vezel van de Vierling de Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC
Certificaat:CE,ISORoHS
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:TRT
Verpakking:OEM

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter van de Optische Vezel van de Adapter van de Vezel Sc-SC/PC Dx de Optische

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Sc-SC/PC Dx Fiber Optic Adapter- optical fiber ada
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

De Optische Adapters van uitstekende kwaliteit van de Vezel van Sc

Prijs Unit: US $ 0.1-0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Hybride Optische Adapter van de Vezel Sc-Mu

Prijs Unit: US $ 1.7 / Piece
MOQ: 25 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC-MU
Transmissie Medium:Single-Mode
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De hoofd Adapter van de Kern LC/PC van de Vezel van het Product Optische Dubbele

Prijs Unit: US $ 0.1-0.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Dual Core Adaptor
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI
Verpakking:Fiber Optic Adapter: 100 PCS Per Plastic Box
Standaard:CE, ISO

De rechte Optische Adapter van de Vezel van de ONDERDOMPELING (dlt-1152)

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:DLT-1152
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:hoy
Verpakking:Skin
Standaard:rohs
Oorsprong:Shenzhen, China

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van de Wijze Sc/APC van Simpex de Enige

Prijs Unit: US $ 0.18-0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, FCA, EXW

Model No:SC/PC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Duplex Optische Adapter van de Vezel MTRJ

Prijs Unit: US $ 1.35-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTRJ
Structuur:MT-RJ
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mu de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:MU
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

Optische Geschakeld/Omgezette Vezel Adapter (fc-LC, fc-Sc, lc-Sc, Sc-LC)

Prijs Unit: US $ 0.25-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-C-S-S-S-FC-FPC-LC-FPC
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, ac adapter and dc-adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index