Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 30/244  
Totaal 7292 producten van ongeveer 317

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Gebaseerde Vezel van de Reeks 657A2 van Bendsafe van de Schakelaar LC van het Koord van het Flard ...

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:LC fiber patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De mechanische Optische Bijlage van de Las

Prijs Unit: US $ 22.0-24.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:GJS03-M1AX-JX-144c
Type:Optical Fiber verdeelkast
Verpakking:Ctns
Oorsprong:Chengdu, China
Gs-Code:8536700000
Productiecapaciteit:5000 PCS/Month

Chengdu Qianhong Communication Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

Het Type VOA van Adapter van de Kabel van de vezel - FC

MOQ: 1 Piece

Model No:Adapter Type VOA - FC
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:FC
Connector Type:FC-PC
Merk:OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10 de havens beheerden de Industriële Schakelaar van het Netwerk van Ethernet van de Vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB10-6E-2F-2G
Type:Ethernet Switch
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:154*128.5*58mm
Oorsprong:China

De Detector Tw3306e van de Optische Kabel van Techwin

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:optical cable detector
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Carton Box
Standaard:CE; ISO

De voorafgaande en Latere OogMicroscoop van de Verrichting

MOQ: 1 Piece

Model No:OSM-3000L
Stereoscopische Effect:Stereoscopische Effect
Principe:Optiek
Handelsmerk:new vision
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:CE, US FDA

New Vision Meditec Co., Limited

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

ODF (met verklaard Ce, SGS, ISO)

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:OPX
Handelsmerk:Powtech
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, ISO
Oorsprong:China
Gs-Code:853670000

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Vierling Groene Sm van de Adapter LC/APC van de vezel de Optische Geen Flens

Prijs Unit: US $ 0.7-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0150001N
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:20PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Uiterst dunne Waterdichte Openlucht LEIDENE Lichte Doos

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:5050
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:aluminium
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter LC van de Optische Vezel van Sm de Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-0.35 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SADP-A-S-S-S-LC-F-LC-F
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SEIFREE

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC Sm, Sx, de Optische Schakelaar van de Vezel van 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CLCAS2
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

Sc/LC/FC/St kies Wijze/Multimode Simplex/Duplex Optische Optische Adapter van de Vezel van de ...

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FCA, EXW

Model No:Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Merk:OEM
Handelsmerk:DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Simplex Enige Kabel 5m van het Flard van de Optische Vezel van de Wijze Sc aan Sc

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:SC-SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Bijlage van de Kabel

Prijs Unit: US $ 25.0-30.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:GJS03-M1BX-144
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Verpakking:Ctns
Oorsprong:Chengdu, China

Chengdu Qianhong Communication Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

4 megabit Ethernet en 1 Schakelaar van het Netwerk van de Haven van de Vezel Industriële

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB05-4E-1F
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Optische schakelaar
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Shipping Carton

Het handbediende Optische Herkenningsteken Tw3306e van de Vezel

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:optic fiber identifier
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Carton Box
Standaard:CE; ISO

  Vezel Cable  Sc van het Type VOA van adapter

MOQ: 1 Piece

Model No:  Fiber Cable  Adapter type VOA
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:FC
Connector Type:FC-PC
Merk:OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

D-Type FC de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.25-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC d type
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Transparent Box or Custom Packaging;

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

48 Bijlage van de Sluiting van de Las van de Vezel van de kern de Optische met PLC Splitser

Prijs Unit: US $ 35.0-48.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FOM-R
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:MDF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SOFTEL

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc Upc, APC Singlemode SimplexKoppeling van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-0.15 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:SC SX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC bouw de Demper van de Optische Vezel uit

Prijs Unit: US $ 3.6 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:LC/APC 5dB
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De eind Beëindiging Box/ODF van de Vezel van de Kabeldoos/van de Kabel

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:ODF
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Powtech

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Het hybride Wijfje van Sc van de Adapter aan Mu Vrouwelijk Simplex

Prijs Unit: US $ 7.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD2010000X
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC Singlemode, Simplex, 3.0mm Connector

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CLCAS3
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

APC Shuttered van Sc van de vezel Optische Adapter

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-001
Gebruik:Laptop
Output Type:AC
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Kleur:Paars
Type:OEM

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC aan LC Enige Wijze 9/125 van het Koord van het Flard van de Vezel Duplex Beschikbaar /Simplex

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:LC-LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4 Schakelaar van Ethernet en 4 de Industriële van het Netwerk van de Havens 19.6gbps van de Vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB10-4E-4F
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Optische schakelaar
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Shipping Carton

Sc aan LC Optical Fiber Adaptor voor Testing Equipment

Prijs Unit: US $ 0.2-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-C-S-S-S-SC-FPC-LC-FPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Instrument Tw3306e van de Test van de Vezel van Techwin het Optische

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:fiber optical test instrument
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Carton Box
Standaard:CE; ISO

  Vezel Cable  Adapter  voor de Kabel van de Optische Vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:  Fiber Cable  Adapter 
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:FC
Connector Type:FC-PC
Merk:OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index