Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 32/271  
Totaal 8130 producten van ongeveer 338

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Vierling Om3 Aqua van de Adapter van de optische Vezel de LC aan LC met Flens

Prijs Unit: US $ 0.7-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0150001Q
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:20PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4 " API GLB van het Stof van de Adapter Anti

Prijs Unit: US $ 12 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:C8062AL
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:CTN Box Size: 41.5*41.5*32
Standaard:API
Oorsprong:Wenzhou, Zhejiang, China
Gs-Code:8481804090

FTTH Gpon Ont met 4ge+CATV

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:OnAccess G600-04G-2V-TV
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standards Carton Box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Magenta Optische Adapter van Sc Om4

Prijs Unit: US $ 0.12-0.16 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:sc om4
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

APC van Sc Singlemode SimplexAdapter van het Metaal met Flens

Prijs Unit: US $ 0.13-0.2 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:SC APC Metal Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MTP/MPO Bak van Loopbacks van de Vermindering van de vezel de Optische 3dB

Prijs Unit: US $ 41.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTP(MPO)
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Unmanaged 2 de Schakelaar van het Netwerk van de Toegang van Ethernet van de Haven Gigabit

MOQ: 1 Piece

Model No:ENB101G
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

SC/PC aan ST/PC Hybride vezel optische adapter, SM, simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6092
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Beste Optische PLC van de Vezel van Blockless van de Prijs Splitser

Prijs Unit: US $ 8.0-130.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LK08SC102101
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:LLK

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St de Duplex Multimode Plastic Standaard Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van de vezel in de de BulkAntenne en Buis van de Voorraad

Prijs Unit: US $ 2.12 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYFTY-144B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Dekking van het Mangat van de Aanhangwagen van de Tank van de brandstof

Prijs Unit: US $ 135 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:C801TB-500
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:Carton Packing
Standaard:API, CE, SGS, PEI, ISO
Oorsprong:Wenzhou, Zhejiang, China
Gs-Code:8481100090

Om3 de Gepantserde Schakelaar LC van het Koord van het Flard van de Vezel Duplex

Prijs Unit: US $ 1.75-1.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:OM3 fiber patch cord
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St van de adapter Simplex

Prijs Unit: US $ 0.2-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0300000
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:30PCS/Plastic Box
Standaard:5.0g/PC
Oorsprong:China
Gs-Code:8544700000

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTTH Gpon Ont Gpon ONU met 1g Haven

Prijs Unit: US $ 40 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:OnAccess G600-1G
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:First Mile
Verpakking:Standard Carton Box
Standaard:CE, FCC, RoHS

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lichte Doos van het LEIDENE Frame van het Kristal de Acryl voor de Reclame van Vertoning

Prijs Unit: US $ 35 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1150
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:aluminium
IP-klasse:IP65
Vorm:vierkant

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Type 48ports ODF van lade

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FAS, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:ODF-48
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Gebruik:Coaxiale kabel,VezelUTP
Handelsmerk:POWTECh
Verpakking:Carton Box
Standaard:CE, RoHS, SGS, ISO

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van Sc met Magenta Huisvesting

Prijs Unit: US $ 0.12-0.16 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:sc om4
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC de Optische Adapter van de Vezel van het type

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTFC Adatper
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Connector Type:FC-PC
Vorm:Plein
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC

8 Gigabit Haven Ethernet 1 SFP Schakelaar van het Netwerk van de Haven van de Vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:ENB09G-8E-1G
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:185*120*30mm

SC/PC aan FC/PC vezel optische adapter, SM, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6097
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het beste Kabinet van het Netwerk van het Kabinet van de Vloer van de Prijs Permanente voor Verkoop

Prijs Unit: US $ 5.0-500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LK-NTCB009
Type:Network Cabinet
Gebruik:Video Surveillance Systems,Network Integration System,Remote Monitoring System,Closed-circuit monitoringsysteem,Elektronisch bewakingssysteemWireless Monitoring System
Installatie:Wall-Mounted Cabinet
Hoedanigheid:10U-20U
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Openlucht Optische Kabel van uitstekende kwaliteit van de Vezel van China

Prijs Unit: US $ 2.2 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYFTY-156B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 de Schakelaar van het Koord Sc-LC van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.75-1.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:OM3 fiber patch cord
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Onverwachte Profile met Omlijsting voor LED Sign

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:2840
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC 2-stukken Square Fiber Adapters voor Optical Accessories

Prijs Unit: US $ 0.2-0.35 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-2 PIECES. Single-mode, Simplex
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Transparent Box or Custom Packaging;

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

48 zet de BinnenMuur van vezels ODF op

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ODF-048
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Powtech

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

19 St van de Havens van duim 12 of 24 het Simplex Enige Comité van het Flard van de Vezel van de ...

Prijs Unit: US $ 45 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP

Model No:WB-FPP-3SS12
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Handelsmerk:Webitelecomms
Verpakking:Carton
Standaard:CE, RoHS, ISO, SGS
Oorsprong:Ningbo China.

Optische Adapter van de Vezel van Sc Om4 de Magenta

Prijs Unit: US $ 0.12-0.16 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:sc om4
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optisch Frame 24 Haven ODF van de Distributie

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT ODF24PORT
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85177090
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index