Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 33/238  
Totaal 7138 producten van ongeveer 274

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

FTTH CPE Gpon Ont 4*Ge+2*Pots+WiFi

MOQ: 10 Pieces

Model No:OnAccess G600-04G-2V-W
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standard Carton Box
Standaard:Standard

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Gigabit 2 de Havens Beheerde SFP Industriële Schakelaar van het Netwerk Ethernet

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB101G
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:150*128.5*37mm

St/Upc mm, Simplex 2.0mm Connectors

Prijs Unit: US $ 0.45-0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSTM2
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

LC Singlemode, Multimode, Om3 en APC van de Vezel Optische Adapter van de vierling

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-QD
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Sc/FC/St Male-Female Koppeling van de Optische Vezel/de Optische Hybride Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 2.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:Fiber Optic Hybrid Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC aan SC/PC vezel optische adapter, SM, Duplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6088
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het optische Roze van Sc van de Adapter DuplexOm4 met Flens

Prijs Unit: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0220000P
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:20PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van het Type van Metaal Sc-Sc de Enige

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYD-SC-002
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Simplex met Blind

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Singlmode; Multimode; Simplex; SC; APC/PC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De simplex Singlemode Optische Adapter van de Vezel Sc/APC

Prijs Unit: US $ 0.35-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:SC/APC SX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De met water gekoelde van Diesel van Cummins Markt Filippijnen van de Generator

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:MD-C150
Handelsmerk:MINDU
Verpakking:Foam or Wooden Case
Standaard:CE, ISO9001, SONCAP
Oorsprong:Fujian, China
Gs-Code:85021100

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

De beheerde Schakelaar van het Netwerk Ethernet van 2 Havens Gigabit Industriële

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB101GF
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:150*128.5*37mm

De Lossing Controler van de Aanhangwagen van de tank

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:LZ01/02/03
Certificaat:SGS,CCC,ISOCE
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:Box
Standaard:API
Oorsprong:Wenzhou, Zhejiang, China

Optische Adapter van de Vezel vrouwelijk-Famale van fC-St Sm of van mm de Simplex

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC-ST SM or MM Simplex femaleFiber Optical Adapter
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

LC vezeloptische Adapter met Magenta Huisvesting

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 25 Pieces

Model No:lc om4
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Optische Adapter van de Vezel van Sc St FC Mu de Simplex/Duplex Hybride

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HAD
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC aan SC/PC vezel optische Adapter, SM, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6085
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter Sc aan Sc Duplexmm van het metaal met het Type van Flens

Prijs Unit: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0220000Z
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:20PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Frame van het aluminium met het Profiel van het Aluminium voor de Reclame van Materiaal

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1830
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:aluminium
IP-klasse:IP65
Vorm:vierkant

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC mm Dx Fiber Optic Adapters

Prijs Unit: US $ 0.4-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC MM 003
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Simplex Optische Adapter van Multi-Mode Vezel Sc-Sc

Prijs Unit: US $ 0.01 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC Adapter
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Fabricageproces:Gegoten

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

140kVA de open Elektrische Generator van de Macht van Cummins

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:MD-C140
Excitatie Mode:AC Rotating Exciter
Beroerte:Four Stroke
Type:Self-Starten Diesel Generator
Snelheid:Snelheid
Landgebruik Type Unit:Gewone

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

2+1g SFP Schakelaar van het Netwerk Gigabit Industriële Ethernet van Havens de Volledige

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB102G
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:150*128.5*37mm

Optische Adapter van de Vezel fC-Sc Sm/mm de Simplex vrouwelijk-Famale

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC-SC SM/MM Simplex female-famale
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

Het Glas van het Gezicht van de Tanker van de aardolie voor API Adapter

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:F806S
Materiaal:Plastic
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:Foam and Carton
Standaard:4"
Oorsprong:Wenzhou, Zhejiang, China

Om4 de Optische Adapter van de Vezel LC

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 25 Pieces

Model No:LC
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC aan ST/PC vezel optische adapter, de Huisvesting van het Metaal, SM, Duplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6105
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC de Adapter van de Optische Vezel Geen Type van Flens

Prijs Unit: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0230000N
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:20PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mu de Optische Adapter van de Vezel (SIMPLEX)

Prijs Unit: US $ 1.5-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MU sx
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc de DuplexAdapter van de Kabel van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:LC/UPC-LC/UPC Duplex Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, ac adapter and dc-adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index