Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 34/238  
Totaal 7133 producten van ongeveer 285

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Benzinestation Evenwichtig Ladend Wapen

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:JLK
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:Box
Standaard:API
Oorsprong:Wenzhou, Zhejiang, China
Productiecapaciteit:5000PCS/Month

MTRJ Fiber Optic Adapter Coupler (Sctype)

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MTRJ-SC TYPE
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Blauw van Sx Sm van de Adapter van de vezel het LC aan LC

Prijs Unit: US $ 0.15-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD01N00000B
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel fC-Sc Sm/mm de Simplex vrouwelijk-Famale

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC-SC SM/MM Simplex female-famale
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

140kVA de open Elektrische Generator van de Macht van Cummins

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:MD-C140
Excitatie Mode:AC Rotating Exciter
Beroerte:Four Stroke
Type:Self-Starten Diesel Generator
Snelheid:Snelheid
Landgebruik Type Unit:Gewone

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC aan SC/PC vezel optische Adapter, SM, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6085
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Gigabit 2 de Havens Beheerde SFP Industriële Schakelaar van het Netwerk Ethernet

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB101G
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:150*128.5*37mm

Singlemode van Sc de Simplex, Multimode, Om3 en APC Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-SX
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Dia ODF van het Type 24ports van Sc de Duplex1u

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:OTB-005
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM

Eqaul aan Meter HK-31 van de Macht Exfo Meter van de Macht van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-200.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-31
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om4 de Optische Adapter van de Vezel LC

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 25 Pieces

Model No:LC
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC-Sc/APC de Duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.23-0.26 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC/APC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de vezel voor FC Klein D-Type, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.38-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-1
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het LC aan LC Simplex Multimode Beige van de adapter

Prijs Unit: US $ 0.15-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD01N00000G
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Lossing Controler van de Aanhangwagen van de tank

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:LZ01/02/03
Certificaat:SGS,CCC,ISOCE
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:Box
Standaard:API
Oorsprong:Wenzhou, Zhejiang, China

16 Doos van de Distributie van de Vezel van de Doos van de Optische Vezel van havens de Eind ...

Prijs Unit: US $ 20.0-50.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:For DFG-16A Fiber Optic Distribution Box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:N/A

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

60kVA Deutz Diesel Genset voor Sale

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:MD-D60
Koeling Methode:Waterkoeling
Beroerte:Four Stroke
Installatie Methode:Vast
Type:Self-Starten Diesel Generator
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC aan ST/PC vezel optische adapter, de Huisvesting van het Metaal, SM, Duplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6105
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De beheerde Schakelaar van het Netwerk Ethernet van 2 Havens Gigabit Industriële

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB101GF
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:150*128.5*37mm

24ports Sc Duplex1u ODF met Adapters en Vlechten

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:24ports
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM

Meter van de Macht van de Meter HK380 van de Macht van de Meter van de Macht van de optische Vezel ...

Prijs Unit: US $ 1.0-600.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-380
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC Single-Mode Simplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:LC/APC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Twee-Stukken FC de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.43-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:fc-ad
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter LC aan LC SimplexOm3 Aqua van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD01N00000Q
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lovol China voor Diesel van Perkins Stamford Elektrische Generator

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:MD-L30
Excitatie Mode:Statische Exciter
Beroerte:Four Stroke
Type:Self-Starten Diesel Generator
Snelheid:Snelheid
Landgebruik Type Unit:Gewone

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC aan LC/PC vezel optische adapter, SM, Duplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6103
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

4 Schakelaar van het Netwerk van Ethernet van Havens Ethernet de Volledige Gigabit

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB05G-4E-1F
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:150*128.5*37mm

Sluiting van de Las van Fosc de Optische

Prijs Unit: US $ 25.0-30.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:GJS03-M1AX, GJS03-M1BX
Type:Optical Fiber verdeelkast
Verpakking:Ctns
Oorsprong:Chengdu, China
Gs-Code:8536700000
Productiecapaciteit:5000 PCS/Month

Chengdu Qianhong Communication Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

Het achter Meetapparaat van het Verlies van de Terugkeer van de Toevoeging van de Meter van de ...

Prijs Unit: US $ 1.0-2000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-S6
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter van Sc van de Kabel van de optische Vezel de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 10000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FLT-1231A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, ac adapter and dc-adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index