Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 34/236  
Totaal 7068 producten van ongeveer 282

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Van de de hoeksteenkoppeling van de vezel de optische simplexhefboom

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6124
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel DIN/PC Singlmode met de Koker van het Zirconiumdioxyde

Prijs Unit: US $ 1.2-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DIN SM
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12ports de muur zet de EindDoos van de Optische Vezel op (ftb-W12T)

Prijs Unit: US $ 4.0-5.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FTB-W12T
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Fdba-16L de Doos van de Distributie van de Vezels van ABS/PC

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FDBA-16L
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Kabel:CAT6
Connector:RJ11
Poortnummer:> 128
Gebruik:AudioUTP

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc Duplex Multimode Om3 Aqua van de Adapter van de vezel Optisch

Prijs Unit: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0220000Q
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:20PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc Sm Simpelx 0.9mm Schakelaars

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCUS9
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Single-Mode Simplex Optische Adapter van de Vezel Sc-Sc

Prijs Unit: US $ 0.17-0.21 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Sc-Sc
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

3 Schakelaar van het Netwerk Gigabit Industriële Ethernet van havens de Volledige 2e1f

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB102GF
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:150*128.5*37mm

Het Simplex van Sc Geen Optische Adapter van Typefiber van Oren

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-SX-NE
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

IFS-15 het Lasapparaat van de Fusie van de Boog FTTX, IFS-15 kern-Groepering het Lasapparaat van de ...

MOQ: 1 Piece

Model No:IFS-15H FTTx ARC Fusion Splicer
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton Box or Customized

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC 4-kern Fiber Optic Adapter met Flangeless

Prijs Unit: US $ 1.0-2.0 / Piece
MOQ: 25 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC 4-CORE
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC vezeloptische Adapter met Magenta Huisvesting

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 25 Pieces

Model No:lc om4
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

16CH Module CWDM van de Vezel van Mux/Demux de Optische

Prijs Unit: US $ 15.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCWDM-MD-0216-310-E-00-00-D3-LU
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Beige van Sc Sx mm van de Adapter van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0220000G
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:20PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4 " de Kogelklep van de Legering van het Aluminium

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:QF01Y-50/65/80/100
Materiaal:Legering
Aansluiting Form:Flens
Kanaal:Straight Through Type
Structuur:Drijvende Kogelklep
Type:Drijvende Kogelklep

Sc/Upc, Sm, Simplex, de Schakelaar van 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCUS2
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Single-Mode Simplex Optische Adapter van de Vezel Sc-LC

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYD-SC-LC-01
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Lichtbron TYPE:Laser

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Industriële Volledige Gigabit 8 Havens Ethernet & 4 SFP Schakelaar van het Netwerk

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB12G-8E-4G
Type:Ethernet Switch
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:154*143*59.5mm
Oorsprong:China

LC de simplex Standaard Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-SX
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Els-50 Lichtbron, Meter van de Macht van de Vezel Exfo de Optische en de Bron van de Laser van de ...

Prijs Unit: US $ 100.0-200.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ELS-50 light source
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton Box or Customized
Standaard:2.8KG

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Hybride Optische (Vierkante) Adapter van de Vezel Sc-FC

Prijs Unit: US $ 0.6-1.2 / Piece
MOQ: 25 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om4 de Optische Adapter van de Vezel LC

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 25 Pieces

Model No:LC
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De duplex Optische Adapter/de Koppeling van de Vezel Sc/Upc

Prijs Unit: US $ 0.35-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:SC/UPC DX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Detector Tw3306e van de optische Vezel

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:optical fiber detector
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Carton Box
Standaard:CE; ISO

Het optische Roze van Sc van de Adapter DuplexOm4 met Flens

Prijs Unit: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0220000P
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:20PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Container Jlrq01 van de Morserij van de Olietanker

Prijs Unit: US $ 110 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:JLRQ01
Type:Pompen Apparatuur
Gebruik:Offshore Oil and Gas Field Exploitatie MachinesOlie en Gas Transport Machines
Certificaat:ISO
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:1 Set/CTN

Sc/APC, Sm, Sx, de Optische Schakelaar van de Vezel van 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCAS3
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

Optische Adapter van de Vezel van Sm van Sc/Upc-Sc/Upc de Simplex

Prijs Unit: US $ 0.105-0.13 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC/UPC Fiber Optic Adapter
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

1 Schakelaar van het Netwerk van Ethetrnet van de Toegang van de Rang van de Onderneming van de ...

MOQ: 10 Pieces

Model No:ENR101
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:1000Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion

LC de duplexRJ45 Optische Adapter van de Vezel van het Type Singlemode/APC Multimode/Om3/Om4

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-DX-RJ45
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, ac adapter and dc-adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index