Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 34/230  
Totaal 6877 producten van ongeveer 245

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Sc/APC-Sc/APC de Duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.23-0.26 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC/APC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC de Optische Adapter van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.25-0.4 / Piece
MOQ: 25 Pieces

Model No:fc
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC duplex Geen Optische Adapter van de Vezel van het Type van Sc van Oren

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-DX-NE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

3 Optische Schakelaar van de Vezel Ethernet van de Havens van de megabit de Industriële

MOQ: 1 Piece

Model No:EIR102
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:100mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion

De Optische Schakelaar van de Vezel Sc-APC

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:SC-APC Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

Acryl Board voor LED Sign met Advertizing Equipment

Prijs Unit: US $ 45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1150
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC aan het Mannetje van Sc aan de Vrouwelijke Optische Adapter van de Vezel, LC aan Optische ...

Prijs Unit: US $ 0.09-0.25 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LC to SC Hybrid Fiber Optic Adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:50PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC Single-Mode Simplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:LC/APC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC duplexAdapter met Blind voor FTTH

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 25 Pieces

Model No:lc
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Diesel van Cummins 400kVA Reeks van de Generator

Prijs Unit: US $ 2000.0-50000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: 99

Model No:GF3-D
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

6 Haven +2 van Ethernet van de megabit Schakelaar van de Rang van de Haven van de Vezel de Optische ...

MOQ: 1 Piece

Model No:EII08S-6E-2F
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

De LEIDENE Lichte Doos van de Vertoning met het Frame van de Magneet voor de Reclame van de Doos ...

Prijs Unit: US $ 45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1525
Type:Ultra Slim Light Box
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek
Geschikt voor:Indoor

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc Sm de Simplex

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC SC SX Fiber Optic Adapter
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed
Standaard:ROHS CE
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:85367000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Enige SimplexVezel Optische Patchcord van de Wijze fu-Lu

Prijs Unit: US $ 0.75-0.97 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-FU-LU-D-2-0-C-10
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De beste Optische Schakelaar van de Vezel van Sc Sm van de Kwaliteit

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT SC connector
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Connector Type:SC-PC
Vorm:Circulaire
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC

Sc/Upc de Simplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.28-0.4 / Piece
MOQ: 25 Pieces

Model No:lc
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

8 megabit T (x) de Schakelaar van het Netwerk van Dinrail van de Haven van de Vezel van +1 Megabit

MOQ: 1 Piece

Model No:EII09-8E-1F
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:154*128.5*58mm

De acryl Slanke Lichte Doos van het Frame van het Kristal met de LEIDENE Adverterende Raad van de ...

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1130
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De simplex Optische Adapter van de Vezel Sc/APC

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC/APC Fiber Optic Adapter
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed
Standaard:ROHS CE
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:85367000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO Vezeloptische Adapter, Zwarte Kleur, Zwart GLB

Prijs Unit: US $ 1.5-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Verenig Frame van de Distributie van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 17.2-19.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYD-P005
Certificering:RoHSCE
Poortnummer:<8
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome
Verpakking:Box
Standaard:ISO9001, CE, ROHS

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/LC/FC/St de Snelle Schakelaar van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT FAST Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Fabricageproces:Gegoten

FTTH 16 de Optische Doos Fibertermination van Vezels voor Adapters Sc/LC

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:PTB116
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85389000

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vaste vorm gegeven Schakelaar 5 Haven RJ45 en 3 Optische Havens van het Netwerk van de Vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB10-5E-3F
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

De Optische LC Schakelaar van de Vezel FTTH Gpon Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.58-1.05 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-LU-LU-E-2-0-C-10
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De slanke Lichte Doos van het Frame van het Kristal met de LEIDENE Adverterende Raad van de ...

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1130
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12/Doos van de Vezel van 24 Haven LC Duplex Optische Eind

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:12/24 port LC patch panel
Type:Distributie Belichtingsmeter Box
Structuur:Vaste Board
Certificaat:ISO9001: 2000
Vorm:All verpakt Type
Grootte:2 Uint

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

APC van Sc de Optische Adapter van de Vezel, de Adapter van Sm mm, Optische Adapter 20PCS/Package

Prijs Unit: US $ 0.09-0.23 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC de simplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.43-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, ac adapter and dc-adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index