Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 35/250  
Totaal 7490 producten van ongeveer 325

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Bak van de Demper van Sm MTP/MPO de Vezeloptische 10dB

Prijs Unit: US $ 70.0-75.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo/mtp(apc)
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kenmerkend het Genezen van de Detector van het Tandbederf Licht

Prijs Unit: US $ 45.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:caries detector
Teeth Whitening methode:Cold Light Whitening
Toepasselijk Afdelingen:Orthodontische Department
Certificering:SGS,ISOCE
Type:Mechanic Equipment
Materiaal:PVC

ARTSPA INDUSTRIAL COMPANY LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De geluiddichte 50kw Diesel van Weichai Reeks van de Generator met Stamford

Prijs Unit: US $ 3200.0-4500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-50KW
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc mm, Simplex 3.0mm Connector

Prijs Unit: US $ 0.35-0.45 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CLCM3
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

3 Havens van uitstekende kwaliteit 120 de Contactdoos van de Muur van de Afzet van de Informatie ...

MOQ: 1 Doos

Model No:LKOFP03011301
Materiaal:ABS
Certificaat:CE,RoHS,ULISO: 9001
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:LLK

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ST/LC/PC aan LC/PC vezel optische adapter, mm, Duplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6106
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Legering & Koper van het Zink van het Type van adapter FC het de SimplexD

Prijs Unit: US $ 0.7-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0400200Z
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De nieuwe Energy-Saving LEIDENE van de Kaart van de Maaltijd Lichte Dozen van de Reclame

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:2740
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Bijlage van de Kabel

Prijs Unit: US $ 25.0-30.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:GJS03-M1BX-144
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Verpakking:Ctns
Oorsprong:Chengdu, China

Chengdu Qianhong Communication Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

De gelijkaardige Koppeling van Kavo Multiflex met het Volume van het Water past aan (KV8)

Prijs Unit: US $ 50.0-100.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:KV8
gebruik Times:Non-Disposable
Materiaal:Metaal
Toepasselijk Afdelingen:Oral Health Department
Natuur:Gespecialiseerde Instrument Equipment
certificaat:CE

Foshan Potential Trading Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1 Gigabit Vezel 1 RJ45 de Schakelaar van het Netwerk van Ethernet van de Vezel Gigabit

MOQ: 1 Piece

Model No:ENB101GF
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

MPO/MTP vezeloptische Vermindering Loopback voor 3dB Bak

Prijs Unit: US $ 42.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTP/MPO(APC)
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

16 EindBijlage van de Vezel van de haven de Zwarte Witte Waterdichte

Prijs Unit: US $ 1.0-150.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber terminal enclosure
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly fiber terminal box

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc Om4 de Magenta

Prijs Unit: US $ 0.12-0.16 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:sc om4
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De kleinere Grootte Inoor en Openlucht Materieel ABS maken Doos van de Splitser van de Vezel van 16 ...

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FTTH box
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:Customized

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Schakelaar van de Vezel van LC/APC Sm de Simplex 0.9mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CLCAS9
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

Beste Prijs 4 Havens 120 de Contactdoos van de Muur van de Afzet van de Informatie van het Draagvlak

MOQ: 1 Doos

Model No:LKOFP04011201
Poort:4 Port
Materiaal:ABS
Certificaat:CE,RoHS,ULISO: 9001
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel LC van het metaal de Duplex

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:LC
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

LC/PC aan SC/PC hybride vezel optische adapter, SM, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6082
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Beige van de Adapter LC van de vezel het Optische Duplex Multimode

Prijs Unit: US $ 0.4-0.9 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0130707B
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Teken voor LED Light Box met Advertizing Display

Prijs Unit: US $ 45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1521
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Gelijkaardige Optische LEIDENE NSK (cl-GELEIDE) Koppeling

Prijs Unit: US $ 40.0-80.0 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:CL-LED
gebruik Times:Non-Disposable
Materiaal:Metaal
Toepasselijk Afdelingen:Oral Health Department
Natuur:Gespecialiseerde Instrument Equipment
certificaat:CE

Foshan Potential Trading Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

optische Convertor van de Vezel van de Convertor van de Media Ethernet van 10/100m de Auto-adaptieve

MOQ: 1 Piece

Model No:DDT-N-0100SSFA/B
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:100mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

MTP/MPO Bak van Loopbacks van de Vermindering van de vezel de Optische 3dB

Prijs Unit: US $ 41.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTP(MPO)
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de duplex Optische Adapter van de Vezel met Magenta Huisvesting

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 25 Pieces

Model No:lc om4
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De geleide Convertor van de Media Ethernet van 100m EF Snelle

Prijs Unit: US $ 40.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:OnAccess 2001
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:firstmile
Verpakking:Carton
Standaard:CE, RoHS, FCC, ISO9000

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc Singlemode SimplexSchakelaars van 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCUS3
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Uitstekende kwaliteit 4 Haven 120 de Contactdoos van de Muur van het Draagvlak voor Verkoop

MOQ: 1 Doos

Model No:LKOFP04011301
Poort:4 Port
Materiaal:ABS
Certificaat:CE,RoHS,ULISO: 9001
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

IP 65 de OpenluchtDoos van de Distributie ODF van de Vezel FTTH van 16 Kernen

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNFTTHBOX-16P
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

APC FC 0.9mm van Sc LC 2.0mm de 3.0mm Simplex Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ROHS, CE
Oorsprong:China (Mainland)
Gs-Code:854470000

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index