Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 35/237  
Totaal 7085 producten van ongeveer 283

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

LC/Upc mm, Simplex, de Optische Schakelaar van de Vezel van 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.35-0.45 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL-CLCM2
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

4 Schakelaar van het Netwerk van Ethernet van Havens Ethernet de Volledige Gigabit

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB05G-4E-1F
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:150*128.5*37mm

De simplex/Duplex Optische Adapter van de Vezel van Sc LC St FC

Prijs Unit: US $ 0.1-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:TAKfly-32 Fiber Optic Adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TAKFLY Optical Fibre Adapter/Adaptor
Verpakking:Carton, or Customized

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De simplex Singlemode Optische Adapter van de Vezel Sc/APC

Prijs Unit: US $ 0.35-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:SC/APC SX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Hybride Optische (Vierkante) Adapter van de Vezel Sc-FC

Prijs Unit: US $ 0.6-1.2 / Piece
MOQ: 25 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Doorboort de LC aan LC Vierling van de adapter Om4 Geen Type van Flens

Prijs Unit: US $ 0.7-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0150001P
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:20PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de duplexRJ45 Optische Adapter van de Vezel van het Type Singlemode/APC Multimode/Om3/Om4

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-DX-RJ45
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC-Sc/APC de Duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.23-0.26 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC/APC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

4 " de Kogelklep van de Legering van het Aluminium

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:QF01Y-50/65/80/100
Materiaal:Legering
Aansluiting Form:Flens
Kanaal:Straight Through Type
Structuur:Drijvende Kogelklep
Type:Drijvende Kogelklep

De Adapter van Sc LC FC St, de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.09-0.23 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:fiber optic adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc mm, Simplex 2.0mm Connectors

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCUM2
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Industriële Volledige Gigabit 8 Havens Ethernet & 4 SFP Schakelaar van het Netwerk

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB12G-8E-4G
Type:Ethernet Switch
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:154*143*59.5mm
Oorsprong:China

Het Frame van het aluminium met het Profiel van het Aluminium voor de Reclame van Materiaal

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1830
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:aluminium
IP-klasse:IP65
Vorm:vierkant

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Simplex Duplex Optische Adapter van de Vezel fC-Sc

Prijs Unit: US $ 0.6-1.0 / Piece
MOQ: 25 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Roze van de Vierling van de Adapter LC van de optische Vezel Om4 met Flens

Prijs Unit: US $ 0.7-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0150001P
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:20PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC Single-Mode Simplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:LC/APC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Benzinestation Evenwichtig Ladend Wapen

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:JLK
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:Box
Standaard:API
Oorsprong:Wenzhou, Zhejiang, China
Productiecapaciteit:5000PCS/Month

De Optische Patchcord Kabel van de Vezel lc-LC LC/PC LC/Upc 1m

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-LU-LU-B-3-0-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van uitstekende kwaliteit van de Vezel, Adapter MPO voor de Kabel van de ...

Prijs Unit: US $ 0.09-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:mpo adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode van Sc de Duplex, Multimode, Om3 en APC Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-DX
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel fC-Sc Sm/mm de Simplex vrouwelijk-Famale

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC-SC SM/MM Simplex female-famale
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

De met water gekoelde van Diesel van Cummins Markt Filippijnen van de Generator

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:MD-C150
Handelsmerk:MINDU
Verpakking:Foam or Wooden Case
Standaard:CE, ISO9001, SONCAP
Oorsprong:Fujian, China
Gs-Code:85021100

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

1 Schakelaar van het Netwerk van Ethetrnet van de Toegang van de Rang van de Onderneming van de ...

MOQ: 10 Pieces

Model No:ENR101
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:1000Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion

Palm OTDR S20A OTDR van Technologie van de V.S. Shineway de Handbediende

Prijs Unit: US $ 1.0-10000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:S20A/N
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Shineway Tech
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De groene Optische Adapter LC van de Vezel met Blind

Prijs Unit: US $ 0.9-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC Adapter with shutter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO MTP Fiber Optic Adapter voor Data Transmission

Prijs Unit: US $ 1.5-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MPO
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de Adapter van mm van de vierling Geen Type van Flens

Prijs Unit: US $ 0.7-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0150001G
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:20PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC-LC/APC Single-Mode Duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.215-0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:LC/APC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Demper van de Vezel van het Type van Stijl van de stop de vrouwelijk-Mannelijke Vaste

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SOFA-P-S-X-S-FC-MPC-FC-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De hybride Optische Adapter LC van de Vezel - FC de Optische Adapter van de Adapter LC/Upc met het ...

Prijs Unit: US $ 0.09-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:lc-fc adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, ac adapter and dc-adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index