Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 36/243  
Totaal 7286 producten van ongeveer 303

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De geluiddichte Reeks van de Generator van 130kw Weichai Ricardo Diesel

Prijs Unit: US $ 5000.0-8500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-130KW
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

D-Type FC of de Vierkante Optische Adapter van de Vezel van het Type

Prijs Unit: US $ 0.25-0.4 / Piece
MOQ: 25 Pieces

Model No:fc
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2 de Schakelaar van het Netwerk van de Haven van Gigabit Ethernet met 1g SFP

MOQ: 1 Piece

Model No:ENB102G
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

Fc-FC Schakelaar FC van de Vezel van het Koord van het Flard van de Vezel de Enige Simplex

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:FC-FC fiber patch
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het slanke Onverwachte Frame dat van het Kristal LEIDENE Lichte Doos adverteert

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1150
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

20 " Aluminium om de Dekking van het Mangat van de Tankwagen (C801A-560)

Prijs Unit: US $ 3.0-485.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:C801A-560
Certificaat:SGS,ISO / TS16949,CCCISO
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:Box 2 Sets/Carton 59*27*63
Standaard:API
Oorsprong:Wenzhou, Zhejiang, China

Het LC aan LC Simplex Multimode Beige van de adapter

Prijs Unit: US $ 0.15-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD01N00000G
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 APC van Sc van de Vezel van havens de Optische Doos van de Beëindiging van het Comité van het ...

Prijs Unit: US $ 12.0-34.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-009
Toepassing:VermogenRF
Handelsmerk:PUNO
Verpakking:1 Ea for Individual Outer Box
Standaard:188mm*65mm*653
Oorsprong:China

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc Multimode, Simplex, de Optische Schakelaar van de Vezel van 0.9mm

Prijs Unit: US $ 0.35-0.45 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL-CLCM9
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

  Vezel Cable  Adapter  voor Communicatie Kabel

MOQ: 1 Piece

Model No:  Fiber Cable  Adapter 
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:FC
Connector Type:FC-PC
Merk:OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van Multimode Vezel MPO Singelmode/

Prijs Unit: US $ 1.15-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:MPO
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Duplex Standaard Plastic

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-DX
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Beste Diesel Weichai van de Prijs 180kVA Elektrische Generator

Prijs Unit: US $ 4000.0-6500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-180KVA
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

2 de Schakelaar van het Netwerk van de Havens van Gigabit Ethernet met 1 Haven van de Vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:ENB102GF
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

De vezel optische duplexadapter van Loopback

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6127
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode Duplex 50/62.5 van het Koord van het Flard van de Optische Vezel lC-St

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:LC-ST optical fiber patch
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Omlijsting van het Comité van de vertoning voor AcrylRaad

Prijs Unit: US $ 45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1150
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

20 " Aluminium om de Dekking van het Mangat van de Tankwagen (C801A-560)

Prijs Unit: US $ 165 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:C801A-560
Certificaat:SGS,CCC,ISOCE
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:Box 2 Sets/Carton 59*27*63
Standaard:20"
Oorsprong:Wenzhou, Zhejiang, China

De Optische Adapter LC aan LC SimplexOm3 Aqua van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD01N00000Q
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC, Sm, Sx, de Optische Schakelaar van de Vezel van 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCAS3
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

De nieuwe EindDoos van de Vezel FTTX van 16 Haven FTTH

Prijs Unit: US $ 1.0-150.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber terminal box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly fiber terminal box

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lange Diesel Weichai van de Garantie 120kVA Elektrische Generator

Prijs Unit: US $ 4000.0-6500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MDW-120kva
Type:Self-Starten Diesel Generator
Installatie Methode:Vast
Beroerte:Four Stroke
Koeling Methode:Waterkoeling
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Simplex Standaard

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-SX
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fttx-PT-A24 de Optische EindDoos van de vezel met Optische Splitser

Prijs Unit: US $ 13.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FTTx-PT-A24
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SOFTEL

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

5 de Schakelaar van het Netwerk van Ethernet van de Haven Gigabit met 1 Vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:ENB05G-4E-1F
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

Van de vezel de optische mm van Loopback duplexadapter

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6128
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sfu 1ge Gpon Ont

Prijs Unit: US $ 31 / Piece
MOQ: 3000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:OnAccess G600-1G
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standard Carton Box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van de Adapter van de optische Vezel FC

Prijs Unit: US $ 0.075-0.08 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:FC adaptor
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LED Sign met LED Light Box voor Outdoor Advertizing Display

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:8000
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4 " de Kogelklep van de Legering van het Aluminium

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:QF01Y-50/65/80/100
Materiaal:Legering
Aansluiting Form:Flens
Kanaal:Straight Through Type
Structuur:Drijvende Kogelklep
Type:Drijvende Kogelklep
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index