Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 36/273  
Totaal 8170 producten van ongeveer 340

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Demper van de Vezel MTP (van MPO) de Optische met Groen Jasje 3dB

Prijs Unit: US $ 75 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MTP/MPO 3dB
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Takfly In het groot LC Dx Sm met de Optische Adapter van de Vezel van de Flens

Prijs Unit: US $ 0.2-0.45 / Piece
MOQ: 99 Pieces

Model No:LC DX SM with Flange Fiber Optic Adapter
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly/DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Uiterst dunne Waterdichte Openlucht LEIDENE Lichte Doos

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:5050
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:aluminium
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vervaardigde Plastic Optische APC E2000 van de Vezel Singlemode Adapter

Prijs Unit: US $ 1.2-2.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PN-006
Merk:OEM
Handelsmerk:PUNO
Verpakking:1 PCS Individual Quality PE Bag
Standaard:Plastic Housing
Oorsprong:China

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Schakelaar van de Vezel van LC/APC Sm de Simplex 0.9mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CLCAS9
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

16CH Module CWDM van de Vezel van Mux/Demux de Optische

Prijs Unit: US $ 15.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCWDM-MD-0216-310-E-00-00-D3-LU
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De geleide Convertor van de Media Ethernet van 100m EF Snelle

Prijs Unit: US $ 40.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:OnAccess 2001
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:firstmile
Verpakking:Carton
Standaard:CE, RoHS, FCC, ISO9000

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10 de havens beheerden de Industriële Schakelaar van het Netwerk van de Vezel van Ethernet SFP

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB10-6E-2F-2G
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Optische schakelaar
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Shipping Carton
Standaard:154*128.5*58mm

De in het groot Optische Kabel van de Vezel van Vezel G652D

Prijs Unit: US $ 0.32 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GYFXY-12B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De kleinere Grootte Inoor en Openlucht Materieel ABS maken Doos van de Splitser van de Vezel van 16 ...

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FTTH box
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:Customized

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St Sm Dx van Takfly de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.32-0.6 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:ST SX/DX Fiber Optic Adapter
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly/DF
Verpakking:Plastic Bag and Carton or Customized
Standaard:SM DX

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Lichte Doos van de stof met Backlit Slanke Lichte Doos Frameless

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:2800
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:aluminium
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC aan Hybride Wijfje FC aan de Vrouwelijke Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-984
Gebruik:Digitale CameraTonen
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Kleur:Black
Type:OEM
Interne structuur:On-Off Type

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC Sm, Sx, de Optische Schakelaar van de Vezel van 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CLCAS2
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

De Convertor van de Media van Oam 1000Mbps Duitsland van IEEE802.3ah

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Media Converter
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:firstmile
Verpakking:Carton
Standaard:CE, RoHS, FCC, ISO9000

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De beheerde Schakelaar van het Netwerk van Ethernet van de Vezel van 8 Havens van de Megabit ...

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB10-7E-1F
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Optische schakelaar
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Shipping Carton

De Optische Kabel van de vezel van Gemakkelijke Installatie Gyfxy 16 Kern

Prijs Unit: US $ 0.37 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GYFXY-16B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

48 zet de BinnenMuur van vezels ODF op

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ODF-048
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Powtech

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Simplex Standaard Plastic

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC-SX
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Van het LEIDENE van de Kunst van de muur Lichte Doos de AcrylKristal van het Frame

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1150
Type:Light Box met Calendar
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC aan het Hybride Wijfje van Sc aan de Vrouwelijke Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-06324
Gebruik:Digitale CameraTonen
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Type:OEM
Interne structuur:On-Off Type
Energiebron:Push-Pull Type

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC Singlemode, Simplex, 3.0mm Connector

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CLCAS3
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

1ge de Gateway Onaccess G600-1g van het Huis van ONU

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:G600-1G
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:First Mile
Verpakking:Standard Carton Box
Standaard:CE, FCC, RoHS

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

8 de megabit en 2 SFP Havens beheerden Industriële Schakelaar Ethernet

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB10-7E-1F-2G
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Optische schakelaar
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Shipping Carton
Standaard:154*128.5*58mm

St SimplexVezel Optische Adater

Prijs Unit: US $ 0.18-0.23 / Piece
MOQ: 25 Pieces

Model No:st
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

16 de Zwarte Witte Waterdichte Openlucht EindDoos FTTH van de haven

Prijs Unit: US $ 1.0-150.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber terminal enclosure
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly fiber terminal box

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van de vezel met FRP en de Enige Draad van het Staal Gyfc8y

Prijs Unit: US $ 0.3-5.0 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GYFC8Y
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Merk:OEM

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Ceramische Koker van de Vierling van de Adapter LC/LC

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SM LC Adapter
Type:Fiber Transceiver
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

optische Koppeling van de Vezel van Sc van mm de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MM Duplex SC Fiber Optic Coupler
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1 Opgezette PLC van U 1X32 Rek Splitser

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:rack mounted plc splitter
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:SOFTEL
Verpakking:Paper Box
Standaard:PLC 1X8
Oorsprong:Hangzhou

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index