Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 38/229  
Totaal 6868 producten van ongeveer 245

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

LC duplexAdapter met de ZijAssemblage van de Kabel van het Blind

Prijs Unit: US $ 0.7-1.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:lc
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Blauwe Optische Adapter van de Vezel Sc-Upc

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC-UPC blue Fiber Optical Adapter
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

Lijn van de Vermindering MPO/MTP van Feber de Optische - achter0~20dB Bak China

Prijs Unit: US $ 42.0-45.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MPO/MTP
Handelsmerk:ARK
Verpakking:1PCS/Bag, Stantard Carton Package
Standaard:25.3*16.2*5.9(mm)
Oorsprong:China
Gs-Code:85447000

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

60kVA de nieuwe Diesel van Cummins van de Grootte van het Type Kleine Stille Reeks van de Generator

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:MD-C400
Excitatie Mode:AC Rotating Exciter
Beroerte:Four Stroke
Type:Self-Starten Diesel Generator
Snelheid:Snelheid
Landgebruik Type Unit:Gewone

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

10 Poe van de haven Schakelaar 8 Poe Ethernet en 2 Gigabit SFP

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB12G-8EP-2G
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:10 / 100Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion

De Adapter van de Optische Vezel van Sc met Flens

Prijs Unit: US $ 0.12-0.16 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc/apc
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Één klikt Schonere Hulpmiddelen 2

Prijs Unit: US $ 29.0-34.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:One click cleaner
Type:Fiber Splicer
Certificaat:RoHS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Isolatie

De Multiplextelegraaf van Demux Mux CWDM van de Optische Vezel van 0108 Kanaal

Prijs Unit: US $ 22.15-25.35 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SCWDM-MD-0108-470-E-2-10-B3-SA
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISORoHS

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Sm/Mm Adapter van Sc van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-0.25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:SC-PC SM SX Connector
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Blister Packaging +Carton
Standaard:ISO, CE, ROHS
Oorsprong:Shenzhen
Productiecapaciteit:100, 000/Week

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Goede Kwaliteit en Lage Diesel van de Brandstof Super Stille Generator 105kVA

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:MD-W105
Excitatie Mode:AC Rotating Exciter
Beroerte:Four Stroke
Type:Self-Starten Diesel Generator
Snelheid:Snelheid
Landgebruik Type Unit:Gewone

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

MTRJ Adapter, de Optische MTRJ Koppeling van de Vezel, Optische Adapter MTRJ

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIP, EXW

Model No:9203-880
Structuur:MT-RJ
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel lc-APC Sm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:LC-APC SM Fiber Optic Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

Het Optische Meetapparaat Tw3306e van de Vezel van het Merk van Techwin

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:fiber optic tester
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Carton Box
Standaard:CE; ISO

19 " 2u Rek Opgezette 1X64 PLC Splitser

Prijs Unit: US $ 22.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Rack Mount PLC
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:SOFTEL
Verpakking:Standard Export Packing
Standaard:Grade A

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Beheerde Industriële Schakelaar met de Haven van 5 Snelle Ethernet en van 3 Vezel

Prijs Unit: US $ 163 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:MIB10-5E-3F
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:10 / 100Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion

4*Fe+WiFi Gpon ONU Onaccess G600-04-W

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 3000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:G600-04-W
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:First Mile
Verpakking:Standard Carton Box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Cdy10kVA Chinese Water Gekoelde Diesel Yangdong Elektrische Generator (CDY10kVA)

Prijs Unit: US $ 600.0-50000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:CDY10KVA
Handelsmerk:Jiuan power
Verpakking:Iron Frame
Standaard:10KVA
Oorsprong:Guangzhou China
Gs-Code:85201100

De Optische Adapter Sm Sx van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Fiber Optical Adapter SM SX
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

8001700nm leven de Detector Tw3306e van de Vezel met het Verschillende Type van Adapter

MOQ: 1 Piece

Model No:TW3306E
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Carton Box
Standaard:CE; ISO

Het Web beheerde 4 Snelle 1 van de Vezel van de Haven Industriële Schakelaar van Ethernet en

Prijs Unit: US $ 78 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:MIB05-4E-1F
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:10 / 100Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion

MPO Connector Fiber Optic Cassette (24core)

Prijs Unit: US $ 100 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MPO Cassettle
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Palm OTDR S20A OTDR van Technologie van de V.S. Shineway de Handbediende

Prijs Unit: US $ 1.0-10000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:S20A/N
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Shineway Tech
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De lage Optische Demper van de Vezel van het Verlies Sc/APC van de Toevoeging

Prijs Unit: US $ 7.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC/APC
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:SOFTEL
Verpakking:Plastic Bag
Standaard:CE

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Duplexmm van de adapter Beige

Prijs Unit: US $ 0.56 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Adapter SC Duplex MM beige
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

FC de Adapter van de Schakelaar van de vezeloptische Kabel

Prijs Unit: US $ 0.194-0.223 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-A-S-S-F-FC-FPC-FC-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

het Optische Meetapparaat Tw3306e van de Vezel van 8001700nm met Verschillende Adapter

MOQ: 1 Piece

Model No:TW3306E
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Carton Box
Standaard:CE; ISO

3 de Schakelaar van de haven met 2 Megabit de Schakelaar van het Netwerk van Fx van Tx en van 1 ...

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB102
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:1000Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion

Optische Vezel voor Optische Adapter van de Vezel van Sc Multimode Simplex

Prijs Unit: US $ 0.13-0.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC de Optische Adapters van de vezel, Ronde Grote D

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:TK-FC/APC fiber optic adapters
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Eqaul aan Meter HK-31 van de Macht Exfo Meter van de Macht van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-200.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-31
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, ac adapter and dc-adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index