Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 39/229  
Totaal 6856 producten van ongeveer 236

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Eqaul aan Meter HK-31 van de Macht Exfo Meter van de Macht van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-200.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-31
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Demper van de Vezel MTP (van MPO) de Optische met Groen Jasje 3dB

Prijs Unit: US $ 75 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MTP/MPO 3dB
Handelsmerk:ARK
Verpakking:1PCS/Bag, Stantard Carton Package
Standaard:80*11.3*8.1(mm)
Oorsprong:China
Gs-Code:83567000

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hoogte in Quality! ! ! De Diesel Genset van de Macht van Stamford 50kVA

MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:MD-C50
Handelsmerk:Mindu or OEM
Verpakking:Foam or Wooden Case
Standaard:CE, ISO9000, Soncap
Oorsprong:Fujian, China
Gs-Code:85021100

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

De lage Optische Demper van de Vezel van het Verlies Sc/APC van de Toevoeging

Prijs Unit: US $ 7.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC/APC
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:SOFTEL
Verpakking:Plastic Bag
Standaard:CE

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

detector Tw3306e van de Vezel van 8001700nm de Optische Levende met Verschillende Adapter

MOQ: 1 Piece

Model No:TW3306E
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Carton Box
Standaard:CE; ISO

De Optische Adapter LC/PC Uit één stuk van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.9-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC/PC One-Piece Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St/APC de Optische Demper van de Vezel/Atenuadores Opticos

Prijs Unit: US $ 3.2-3.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-PATA
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Meter van de Macht van de Meter HK380 van de Macht van de Meter van de Macht van de optische Vezel ...

Prijs Unit: US $ 1.0-600.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-380
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC de Adapter van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Transparent Box or Custom Packaging;

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

herkenningsteken Tw3306e van de Kabel van 8001700nm het Optische met Verschillende Adapter

MOQ: 1 Piece

Model No:TW3306E
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Carton Box
Standaard:CE; ISO

De Optische Adapter LC/APC Uit één stuk van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.9-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC/APC One-Piece Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC de Optische Demper van de vezel/de Demper van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 3.2-3.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-PAFU
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Het achter Meetapparaat van het Verlies van de Terugkeer van de Toevoeging van de Meter van de ...

Prijs Unit: US $ 1.0-2000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-S6
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Schakelaar met 6 Megabit de Haven van Fx van Tx en van 2 Megabit

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB10-6E-2F
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton

diesel van 300kw Doosan China Stille Generatie

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:MD-D300
Koeling Methode:Waterkoeling
Installatie Methode:Vast
Type:Self-Starten Diesel Generator
Output Type:AC Drie Fasen
Handelsmerk:MINDU

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

St aan Optische Adapter van de Vezel van Sc de Hybride, Sc aan St Mannetje aan de Vrouwelijke ...

Prijs Unit: US $ 0.09-0.25 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ST to SC Hybrid Fiber Optic Adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:50PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St de Simplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.7 / Piece
MOQ: 25 Pieces

Model No:ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische DuplexAdapters LC van de vezel met Flens

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-ALU
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

Reinigingsmachine 1.25mm 2.5mm van de Vezel van NTT neoclean-E van Japan

Prijs Unit: US $ 1.0-200.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:NEOCLEAN-E
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:NTT
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc-LC-Upc het Simplex Optische Koord/de Verbindingsdraad van het Flard Sm

Prijs Unit: US $ 1.2-1.246 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LU-UPC single mode
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

80kw de Diesel van Cummins van lage Kosten Reeks van de Generator

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:MD-C150
Koeling Methode:Waterkoeling
Beroerte:Four Stroke
Installatie Methode:Vast
Type:Self-Starten Diesel Generator
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Het visuele Merkteken van de Fout, Verschillend Type kan Facultatief

Prijs Unit: US $ 10.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:fiber vfl
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PC /Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St de Duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.55-1.7 / Piece
MOQ: 25 Pieces

Model No:ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

APC van Sc de Simplex Singlemode Optische Adapter van de Vezel zonder Oor

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-SX-NE
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc (M) - (F) Hybride Adapter FC

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-ASCFCH
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten

De optische Optische Microscoop van de Vezel van de Microscoop van de Vezel Handbediende

Prijs Unit: US $ 500.0-1300.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-JJ
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van Multimode Vezel van Sc de Simplex zonder Oor

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-SX-NE
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kpmsp-Drs. Doos van de Vezel van de Structuur van de Lade de Optische Eind

Prijs Unit: US $ 5.0-6.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:Wall amounted/rack mounted
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Carton
Standaard:1u, 2u
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om4 de Optische Adapter van de Vezel LC Quadruplex van LC

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Adapter OM4 LC LC Quadruplex
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

Gpz/Jj-Fcz de Stofdichte EindDoos van de Reeks

Prijs Unit: US $ 1.0-122.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GPZ/JJ-FCZ
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, ac adapter and dc-adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index